Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 13 kwietnia 2011
Odcinki 1 - 8
1. Remember Paul
Dziewięć lat po tym jak Felicia Tilman upozorowała swoje zabójstwo, została złapana, za przekroczenie prędkości. Z powodu braku dokumentu tożsamości, wtrącono ją na 18 miesięcy do więzienia. Takim sposobem Paul wyszedł na wolność. Podczas rozmowy z Lee, zasygnalizował, że chciałby kupić swój stary dom, przy 4352 WL. Ma przy tym plan, nad którym pracował 9 lat. Felicia zwierzyła się swej współmieszkance celi, że za pół roku Paul będzie martwy. On, w przeciwieństwie do Felicii, nie ma przyjaciół na Wisteria Lane.
Bree zwierzyła się Gabrielle z tego, że Andrew, 11 lat wcześniej, potrącił jej teściową. Ta zdecydowała się ukryć prawdę przed mężem, motywując to tym, że ich życie jest idealne.  Carlos natomiast usłyszał brutalną prawdę o tym, że Juanita została zamieniona na inne dziecko przez wówczas pijaną (alkoholiczkę) Teresę Pruitt. Zaszantażował szpital wielomilionowym odszkodowaniem, jeśli placówka nie wymaże całej historii i nie powstrzyma się od poszukiwań ich biologicznego dziecka.
Do Lynette przyjechała Renee Perry, koleżanka z college'u i bogata żona Doug'a - słynnego baseball'isty. Po wielu docinkach i zdradzeniu sekretu z erotycznej przeszłości Lynette, ta poszła do Renee z zamiarem jej wyrzucenia. Renee oświadczyła jednak, że jej mąż ma kochankę i rozwiedzie się. Lynette pozwoliła jej zostać.
Susan zamieszkała w nowym apartamencie. Maxine, właścicielka budynku, zaproponowała jej pracę we własnym erotycznym serwisie "Va Va Broom", gdzie miała by zajmować się mieszkaniem w samej bieliźnie. Susan oburzyła się, ale po tym jak usłyszała, że Mike chce wyjechać w celach zarobkowych na Alaskę, przyjęła ofertę.
Bree zgodziła się by Orson od niej odszedł. Po chwili zauważyła odrywającą się tapetę. Nie udało jej się jej przykleić, więc ją zerwała w całym salonie i jadalni. Zatrudniła złotą rączkę do pomocy w remoncie domu, Keith'a Watsona i przy okazji podpisu papierów dotyczących separacji, dowiedziała się, że Orson ma już dziewczynę - rehabilitantkę Judy. Pomogło jej to przemyśleć nowe możliwości, związane z konstruktorem.
Susan przeprowadziła się do obskurnego mieszkania na drugim końcu miasta. Dowiedziała się wkrótce, że to Paul wynajmuje u niej jej dom. Poznała wdowę i właścicielkę budynku, Maxine Rosen. Prowadziła biznes w którym sprzątanie kobiet w bieliźnie pobudzało erotyczną fantazję. Z początku odmówiła, ale po tym jak Mike zaproponował, że pojedzie na dobrze płatną pracę na Alasce, w zamian za dyskrecję zgodziła się.
 
2. You Must Meet My Wife
Bree, wpatrując się w pupę Keith'a, potrąciła Juanitę Solis jeżdżącą na rowerze. Strasznie ją pociągał i zwolniła go. Po rozmowie z Karen, w której sąsiadka uświadomiła ją, że powstrzymywanie uczuć jest nie dobre, Bree przyjechała do baru gdzie mężczyzna przebywał. Namówiła go by wrócił do naprawy jej domu.
Gabrielle skrzyczała Bree i Andrew za wypadek Juanity Solis. W szpitalu, na podstawie karty, Gabi dowiedziała się, że Juanita ma inną grupę krwi. Pielęgniarka podejrzewała Gabi o dawny romans, co zdementowała ale potem sama pomyślała, że Juanita może być córką jakiegoś Francuza. Chciała wmówić Carlosowi, że cierpi na "seksomnię": popęd seksualny objawiany we śnie. Miało to usprawiedliwić jej "zdradę". Carlos w końcu powiedział jej, że ich córka została podmieniona przy narodzinach.
Lynette nie współczuła mężowi, że trzeci raz w tygodniu przyszedł do domu zmęczony. Renee doradziła przyjaciółce by z nim porozmawiała, ale ta zignorowała całą sytuację. Po tym jak Renee i Tom poszli do restauracji porozmawiać, Lynette zdenerwowała się i nawrzeszczała na Renee. Pomimo tego wieczorem Lynette przyszła do Toma i zaproponowała mu długą rozmowę na temat jego uczuć lub seks. Mężczyzna wybrał p pierwszą opcję a Lynette nazajutrz podziękowała znajomej.
Renee, mając za mało pieniędzy z ugody rozwodowej by kupić mieszkanie w Nowym Jorku, postanowiła poszukać czegoś w Fairview. Lynette nie była zachwycona i odradzała jej to. Krótko potem wynajęła dom ś.p. Edie Britt. Gdy została sama z Tomem, usłyszała od niego, że Lynette nie może dowiedzieć się co miedzy nimi zaszło bardzo dawno temu.
Susan nie potrafiła seksownie sprzątać przed kamerą. Później, po małej radzie praktycznej od Maxine, wypuściła męża i syna z domu. Za bardzo zaangażowała się w to co robi, że ledwo zdążyła zasłonić kamerę ciałem przed Mike'iem, który się cofnął. Na szczęście zamknęła laptopa stopą. Susan miała wyrzuty sumienia, że oszukuje Mike'a, który był dla niej wspaniały.
Na Wisteria Lane przybyła Beth Young, druga żona Paula. Podczas kolacji oświadczyła, że nie spieszy się do skonsumowania małżeństwa jakie zawarli. Paul chciał podniecić żonę, odpowiednią bielizną i wtedy wyznała, że nie sądziła, iż wyjdzie on z więzienia. Paul zaoferował jej pomoc, ale w zamian chciał odrobiny czułości. Ostrzegł przy tym, że będzie cierpliwy jak długo się da.

3. Truly Content
Susan, za największą oglądalność miesiąca, zyskała czek bonusowy za występy. Chciała za te pieniądze iść z Mike'iem do drogiej restauracji. W międzyczasie pokłóciła się ostro ze Stacy Strauss, która oskarżyła ją o kradzież jednego z jej tricków. Po paru zabawnych epizodach, Susan zrozumiała, że Stacy zbyt długo pracuje u Maxine, ponieważ nie oszczędzała na powrót do domu. Sama zdecydowała, że rocznicę swego ślubu uczczi z Mike'iem w mieszkaniu.
Gabi i Carlos zrzekli się oficjalnie wszelkich odszkodowań od szpitala za podmianę ich córki.W zamian placówka wyrzekła się poszukiwań jej. Gabi wkrótce zrozumiała jednak, że oszaleje, jeśli nie znajdzie swej biologicznej latorośli. Wynajęła przyjaciela Boba, który miał wyśledzić rodzinę Sanchez. Skłamała, że Carlos wie o wszystkim, ale ten był wściekły na żonę bo nie pomyślała, że to może zniszczyć relacje w ich i tamtej rodzinie. Zagroził rozwodem, jeśli sprawy źle się potoczą.
Bree i Renee rozpoczęły za to rywalizację o Keith'a Watsona. Bree odsłoniła swe piersi, Renee, bez majtek, zaprosiła go do siebie, Bree zniszczyła swe zraszacze ogrodowe, byle tylko znowu go ściągnąć do siebie. W końcu oboje zgodzili się iść na randkę w jej domu. Nazajutrz Renee ogłosiła Bree, że ją zniszczy.
Tom cierpiał na depresję. Lynette zmusiła męża by poszedł do lekarza. Ten przepisał mu leczniczą marihuanę. Lynette była temu przeciwna i, gdy nadarzyła się okazja, podmieniła zawartość jego pudełka na oregano. Tom niczego się nie domyślił i dopiero Carlos spostrzegł, że to nie marihuana. Lynette przyznała się do "dowcipu" ale przekonała go, że nie potrzebuje dragów by być szczęśliwy.
Dziewczyny zaprosiły Beth Young na pokera. Paul się zgodził i w zamian za bezużyteczne informację, miała się stać ich przyjaciółką i jego szpiegiem. Podczas rozgrywki Bree, Lynette, Susan i Gabi chciały się dowiedzieć jak najwięcej. Beth powiedziała im o przemianie Young'a i nie ukrywała faktu, że poznali się w więzieniu. Domyślała się też, że panie coś ukrywają o Paulu. Karen McCluskey wyznała, że Paul był i jest podejrzanym #1 w zabójstwie siostry Felicii, Marthy. Beth, pomimo tego, zapewniła męża, że będzie go kochać.

4. The Thing That Counts is What's Inside


Gabrielle i Carlos spotkali się Carmen i Hectorem Sanchez, biologicznymi rodzicami Juanity. Rodzice dzieci zdecydowali by nie mówić dzieciom o zamianie, ale żeby się zaprzyjaźniły, przez wspólne, comiesięczne wizyty. Gabi zwierzyła się przyjaciółkom z Wisteria Lane o podmianie dzieci. Postanowiła kupić małej Grace (swej biologicznej córce) własną torebkę Chanell, za co Renee ją pochwaliła. Gabi pojechała do Carmen Sanchez z tą intencją, ale kobieta odmówiła przekazania torebki dziewczynce. Carlos miał pretensje do Gabi za to co rozbiła. Pokochali tą dziewczynę a prawni rodzice Grace mogli ją od nich zabrać. Rodziny się spotkały w domu Solis'ów i Gabi oprowadziła Grace po domu. Dała dziewczynce pierwszy, zakupiony za wypłatę modelki, wisiorek. Zobowiązała się też, że Grace dostanie taką torebkę jak ona.
Susan i Mike spalili zaświadczenie o spłacie kredytu na samochód. Tymczasem przyszła Maxine i ze względu na obietnicę sekretności, kazała Susan wyjść z całego interesu, który miał się rozrosnąć na skalę całego USA. Czas na zmianę miał trwać kilak tygodni i Susan zobowiązała się do wszelkich występów dla extra gotówki. Wkrótce, jadąc po mieście, gospodyni zauważyła jak robotnicy zawieszali plakat ze zdjęciem Susan, reklamujący "Va Va Va Broom Ladies". Zerwała go, ze strachu o nieświadomego męża. Susan, rozpaczliwym głosem, przekonała Maxine, by wstrzymała kampanię billboardową. Wspólnicy Maxine zgodzili się nie wieszać plakatów, ale Susan miała zapłacić z małżeńskiego konta 9000 dolarów. Aby Mike się niczego nie dowiedział, Susan zdecydowała się na prywatny pokaz dla bogatego klienta by odpracować tę sumę. Niezidentyfikowany mężczyzna zabrał fragment jednego z plakatów z twarzą Susan.
Paige Scavo ciągle płakała a Lynette musiała przez to nad nią chodzić. W końcu Penny zaproponowała matce, że zaopiekuje się siostrą. Całkiem dobrze sobie radziła, aż do dnia pójścia do szkoły. Lynette poszła pobiegać i przez wizytę u Bree, spóźniła się do domu. Dlatego też Penny zabrała siostrę do szkoły. Lynette porozmawiała z dyrektorką, a przy tym matką ośmiu dzieci. Kobieta wyjawiła Lynette, że Penny brała krótkofalówkę do dziecka, aby jej matka się mogła wyspać. Penny przyznała się do tego, bo wolała by matkę wypoczętą i radosną. Lynette zerwała jednak dotychczasowy układ i kazała Penny być po prostu beztroskim dzieckiem. Tom pochwalił za to żonę, ale dostał od Lynette zadanie znalezienia nowej niani.
Lee powiedział Paulowi, że został właścicielem swojego starego domu. Beth chciała to przedyskutować, ale Paul się nie zgodził, ponieważ ona tylko w dzień była jego żoną. Wieczorem Paul odwiedził swój dom. Beth przyszła za nim. Mężczyzna nabył budynek ze względu na dobre wspomnienia i zobowiązał się do wyjawienia żonie swych sekretów. Paul poszedł do Karen McCluskey z ofertą kupna jej domu. Zdecydowanie odmówiła, ale sąsiad podkreślił aktualność swojej oferty. Karen, z wyśmienitymi wynikami zdrowotnymi, powiedziała krótko potem Beth co się wydarzyło. Wieczorem była wściekła bo Paul nie wspomniał.
Renee dowiedziała się od Lynette, że Bree jest babcią. Tymczasem Keith i Bree mieli iść na randkę, w formie koncertu Black Eyed Peas, gdy do Bree przylecieli Danielle i Benjamin. Gdy Keith wyszedł, Danielle powiedziała, że to Renee sprowadziła ich tu. Nowa sąsiadka kłamała przy tym, że jej matka rozpaczała po utracie Orsona. Bree spytała się Lynette jak pokonać Renee i ta zwierzyła się, że jej przyjaciółka ma fobię przed karłami. Bree to wykorzystała i ośmieszyła Renee na oczach gości w restauracji i Keith'a podczas ich randki. Posłużyła się przy tym przyjacielem z kościoła. Renee przyszła do Bree i chwile potem nadjechał Keith. Po krótkiej rozmowie, Renee, widząc rezygnację Bree, postanowiła go oddać sąsiadce-przyjaciółce, niż wrogowi.
5. Let Me Entertain You
6. Excited and Scared
7. A Humiliating Business
8. Sorry Grateful
Odcinki 9 - 16
9. Pleasant Little Kingdom
10. Down the Block There's a Riot
11. Assassins
12. Where Do I Belong?
13. I'm Still Here
14. Flashback
15. Farewell Letter
16. Searching

Odcinki 17 - 23
17. Everything's Different, Nothing's Changed
18.
Moments in the Woods
19.
The Lies Ill-Concealed
20. I'll Swallow Poison on Sunday
21. Then I Really Got Scared
22. TBA
23. TBA