Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

niedziela, 26 lipca 2009
Odcinki 1-8

1.Nice Is Different Than Good
Susan ma wyrzuty sumienia wobec Katherine, ale bierze ślub z Mike'm.
Wcześniej do Wisteria Lane przyjeżdża nowa rodzina. Bolenowie kupują dom Mary Alice. Do domu wraca też Julie. Gaby ma kłopoty z Aną. Carlos wydaje się to bagatelizować.
Lynette nie jest zadowolona z ciąży. Straszy ciężarną kobietę w poczekalni u lekarza. Bree decyduje się skonsumować swój związek z Karlem. Nic z tego jednak nie wychodzi.
Katherine odbiera przesyłkę dla Susan. To suknia ślubna. Katherine ją przymierza i, gdy przychodzi Susan, próbuje swojego sosu. Susan musi wywabić plamy.
Julie udziela korepetycji synowi Angie. Ten chce się z nią umówić.
Ana wymyka się na imprezę. Gaby udaje się ją odnaleźć. Po sprzeczce decyduje się podpisać papiery, dzięki którym stanie się prawną opiekunką Any.
Pani McCluskey widzi kłótnię Julie i Danny'ego.
Lynette mówi Tomowi, że nie kocha tych dzieci, które w sobie nosi.
Katherine chce, żeby Susan przeprosiła ją podczas ceremonii. Ta zamyka ją w szafie. Kiedy Katherine udaje się wydostać, jest już po wszystkim. Susan jednak decyduje się ją publicznie przeprosić. Bree postanawia spędzić noc z Karlem.
Gdy Angie się przebiera odsłania plecy, na których jest duża blizna.
Kiedy Julie wychodzi, aby wyrzucić śmieci, ktoś ją napada i zaczyna dusić.

2.Being Alive
Podczas porannego spaceru pani McCluskey i Roy znajdują Julie. Pani McCluskey przypomina sobie, że widziała jak dziewczyna kłóciła się z Danny'm.
Lynette nie chce powiedzieć nikomu o ciąży.
Gaby daje Anie rady dotyczące umawiania się z chłopakami.
Bree jest zadowolona ze swego romansu.
Katherine wciąż myśli, że Mike do niej wróci.
Gdy w szpitalu lekarz chce zrobić nieprzytomnej Julie prześwietlenie, Lynette powstrzymuje go, mówiąc, że dziewczyna podejrzewała, że jest w ciąży. Zwierzyła się z tego Lynette. Susan jest zaskoczona.
Sąsiedzi podejrzewają Danny'ego. Alibi zapewnia mu Ana, która mówi, że spędzili ten wieczór razem. Gaby odkrywa, że dziewczyna kłamie i namawia ją do złożenia prawdziwych zeznań.
Bree boi się, że Susan dowie się o jej romansie z Karlem.
Lynette mówi Susan o swojej ciąży i rozterkach z tym związanych.
Danny zostaje zatrzymany.

3.Never Judge a Lady By Her Lover
Danny wraca do domu. Policja nie ma dowodów, że to on zaatakował Julie. Angie stara się go chronić za wszelką cenę.
Gaby spotyka Johna. Ana zaczyna pracować w jego restauracji.
Susan jest zła na Boba, że został adwokatem Bolenów. Nie dopuszcza myśli, że Danny może być niewinny. Nastawia innych sąsiadów przeciwko niemu.
Bree zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że czuje coś do Karla. Jest zazdrosna o dziewczynę, z którą przyszedł na przyjęcie.
Lynnete mówi dzieciom o ciąży. Żadne z nich nie jest zachwycone. Lynette musi ukrywać swój stan przed Carlosem, ponieważ dostała awans. Boi się, że mogłaby go stracić.
Susan zaczyna rozumieć, że źle zrobiła nastawiając sąsiadów przeciwko rodzinie Bolenów.
Podczas rozmowy Angie z mężem dowiadujemy się, że nie pierwszy raz przeprowadzają się i... zmieniają nazwisko.

4.The God-Why-Don't-You-Love-Me Blues
Katherine wciąż sądzi, że Mike do niej wróci. Jej zachowanie niepokoi Bree.
Danny myśli o rzuceniu szkoły, ponieważ źle się w niej czuje. Rodzice przeciwstawiają się temu.
Andrew odwiedza Julie. Susan w trakcie rozmowy dowiaduje się, że jej córka rzuciła studia 6 miesięcy temu. Pracuje jako kelnerka. Miała tez romans z żonatym mężczyzną.
Gaby wścieka się na Anę za jej zażyłe kontakty z Johnem. Córki Gaby znajdują pod łóżkiem dziewczyny prezerwatywy. Okazuje się, że John wciąż czuje coś do Gaby. Ana decyduje się zrezygnować z pracy w jego restauracji.
Danny organizuje imprezę. Nie podoba mu się, że ojciec rozmawia z jego rówieśnicami.
Okazuje się, że Danny zna jakiś jego sekret.
Biust Lynette budzi zainteresowanie w pracy. Jest większy z powodu ciąży, ale wszyscy sądzą, że Lynette zrobiła operację.
Katherine przeżywa załamanie nerwowe. Bree musi ją zwolnić.
Julie odzyskuje przytomność. W szpitalu odwiedza ją ojciec Danny'ego, który mówi, że... za nią tęskni.

5.Everybody Ought to Have a Maid
Gaby jest krytykowana przez matkę jednej z dziewczynek za to, że nie pilnuje należycie dzieci. Martwi się, bo kolejne dzieci odwołują wizytę na urodzinach jej córki. Musi użyć podstępu, aby sprowadzić dziewczynki do siebie. Impreza jednak nie kończy się dobrze, a Gaby martwi się, że jest złą matką. Carlos
Julie wraca do domu. Informuje Dominica, że między nimi już koniec. Jego syn mówi mu, że wie o jego romansie. Julie wciąż się boi. Danny daje jej broń rodziców.
Lynette zatrudnia chłopaka pani McKluskey. Ten jednak ją lekceważy, o wszystko pytając Toma.
Bree spotyka w motelu kobietę, które też kiedyś zdradzała swojego męża. Teraz sprząta w motelu i codziennie obserwuje takie kobiety.
Susan jest zła na Katherine, że ta wciąż myśli o Mike'u. Wieczorem, kiedy widzi, jak ktoś kręci się w pobliżu domu, zabiera Julie pistolet i przypadkowo strzela. Okazuje się, że postrzeliła Katherine. Broń jest zarejestrowana na prawdziwe nazwisko Bolenów. Muszą ją szybko odzyskać, a Angie przekonuje Katherine, aby nie zawiadamiała policji.

6.Don't Walk on the Grass
Bree zaczyna zakochiwać się w Karlu. On odwzajemnia jej uczucia. Daje jej nawet broszkę po babci. Okazuje się, że ukradł ją Susan. Po kłótni Karl oświadcza się Bree. Ta mówi mu, że wyjdzie za niego jeśli się zmieni.
Juanita ma swój debiut sceniczny. Kończy się on niepowodzeniem. Gaby jest zła na dyrektorkę szkoły za kary, jakie nałożyła na jej córkę. Zabiera ją ze szkoły. W efekcie Gaby musi uczyć dziewczynkę w domu. Nie przynosi to jednak oczekiwanych rezultatów. Juanita jest zła na matkę.
Tom zbytnio wczuwa się w studenckie życie. Okazuje się, że oszukiwał na teście. Lynette ma o to do niego pretensje. Sama jednak nie chce się przyznać przyjaciółkom do tego, że jest w ciąży.
Susan boi się, że Katherine ją pozwie. Próbuje się z nią zaprzyjaźnić, ale wszystko źle się kończy. Katherine wciąż chce zdobyć Mike'a.
Orson sprawdza Bree.
Angie podsuwa Susan myśl, że to Katherine zaatakowała Julie.

7.Careful the Things You Say
Julie zerwała z Nickiem. On jednak nie przyjmuje tego do wiadomości. Lynette dowiaduje się, że to on był chłopakiem Julie. Chce powiedzieć Susan, ale obiecuje Julie, że tego nie zrobi. Susan dzieli się swoimi podejrzeniami z policją.
Bree i Orson idą na kolację do Bolenów. Okazuje się, że Angie chce pracować u Bree.
Lynette podejrzewa, że to Nick zaatakował Julie. Julie nie chce w to uwierzyć.
Ivana, nowa gosposia Gaby, okazuje się mieć tytuł doktora. Uciekła z Rumunii, a w USA jej dyplom niewiele znaczy. Pomaga Juanicie w lekcjach. Zaniedbuje jednak prace domowe, co nie podoba się Carlosowi. Postanawia on zmienić gosposię.
Sprawą Susan zajmuje się nowa policjantka, Denice. To dawna koleżanka Susan ze szkoły. Susan odebrała jej chłopaka.
Bree ma szansę na duży kontrakt, ale potrzebuje do tej pracy Angie, która zna włoskie przepisy. "Wyłudza" od niej receptury. Angie jest wściekła. W końcu jednak Bree ją zatrudnia.
Denice aresztuje Susan za postrzelenie Katherine. Scavo zgłaszają na policji, że Nick miał romans z Julie. Okazuje się, że Angie wiedziała o jego romansie. Daje mu alibi na noc kiedy Julie została zaatakowana.

8.The Coffee Cup
Susan zostaje ukarana za postrzelenie Katherine. Musi sprzątać ulice! Katherine jej dokucza i... sama zostaje w ten sposób ukarana.
Gaby chce zapisać córkę do szkoły katolickiej.
Lynette wciąż ukrywa ciążę. Prawda wychodzi na jaw, a Carlos chce, żeby przeniosła się do Miami.
Bree chce wytrzymać bez seksu z Karlem przez miesiąc. Widzi jednak, że mimo wszystko więcej ma wspólnego z Orsonem. On też, tak jak ona, uwielbia operę.
Angie mówi Julie, że wie o jej romansie z jej mężem. Angie wciąż podejrzewa go o zdradę. Mówi mu, że chce, aby znów był mężczyzną, który uratował jej życie, a nie zniszczył.
Orson zwierza się Angie, że podejrzewa swoją żonę o romans. Ta nie sądzi, aby coś takiego mogła zrobić Bree. Pomaga jej jednak ukryć kochanka, gdy Orson wraca wcześniej do domu.
Dominic kontaktuje się z kimś przez telefon. Rozmowa brzmi bardzo tajemniczo. Słyszy ją prawdopodobnie kelnerka w kawiarni. Dziewczyna zostaje uduszona. Sprawca jest nieznany.

Odcinki 9-16
9.Would I Think of Suicide?
Na Wisteria Lane wszyscy mówią o zamordowaniu kelnerki. Dominic mówi Angie, że był tej nocy ostatnim klientem kawiarni. Boi się, że policja przyjdzie i weźmie jego odciski palców. Proponuje, aby znów uciekli. Angie nie zgadza się – czuje się tu dobrze, ma pracę i przyjaciół.
Bree namawia dawnego znajomego Orsona z więzienia do odwiedzin w domu. Chce zrobić kompromitujące zdjęcia, którymi będzie szantażować męża. W motelu, gdzie spotyka się z Karlem przyłapuje ich Susan.
Lynete dostaje znacznie mniejsze biuro. Gaby jest na nią zła.
Danny mówi Julie, że chciałby z nią być, mimo jej romansu z jego ojcem. Julie mu odmawia.
Rodzice Danny'ego kłócą się. Angie mówi, że zabiła człowieka. Dominic chce się dogadać z agentami FBI. Danny zażywa dużą dawkę leków. Trafia do szpitala. Gdy odzyskuje przytomność mówi pielęgniarce, że nazywa się Tyler.
Katherine zaczepia MJ'a. Mike jest wściekły. Po rozmowie z Mike'm Katherine wzywa pogotowie i zadaje sobie cios nożem.

10.Boom Crunch
Na Wisteria Lane trwają przygotowania do świąt. Katherine zostaje zabrana do szpitala po tym, jak "ktoś" ugodził ją nożem. Oczywiście zrobiła to sama, a winę zwaliła na Mike'a.
Gaby i Lynette wciąż się kłócą.
Bree szantażuje Orsona zdjęciami z jego więziennym kolegą. Orson mówi jej, że blefował i zgodzi się na rozwód. Nigdy nie chciał posłać jej do więzienia.
Susan odwiedza Katherine w szpitalu. Jest zaskoczona jej stanem i zła, że ta wciąż oskarża jej męża. Postanawia sprowadzić tu Dylan.
Carlos ma kłopoty z powodu pozwu Lynette.
Orson słyszy jak Bree umawia się z Karlem na randkę w motelu.
Karl zamawia samolot, który ma rozwiesić nad Wisteria Lane baner z jego oświadczynami dla Bree.
Danny, sądząc, że rodzice opowiedzieli wszystko pielęgniarce, która się nim zajmuje, wyznaje jej prawdę o swoim życiu. Ta postanawia szantażować Bolenów. Chce 67 tys. dolarów.
Dylan odwiedza matkę w szpitalu. Dowiaduje się całej prawdy o jej życiu. Katherine okłamywała ją, mówiąc, że wzięła ślub z Mike'm.
Na Wisteria Lane trwa przyjęcie. Karl postanawia powiedzieć prawdę Orsonowi. Idą do domku Mikołaja i rozpoczyna się bójka. Dołącza do nich Bree.
Na ulicę spada samolot. Lynette ratuje córkę Gaby. Z domku Mikołaja wystaje czyjaś zakrwawiona ręka.

11.If...
Mieszkańcy Wisteria Lane spotykają się w szpitalu. Czekając na wynik operacji Karla, Susan wyobraża sobie, co stałoby się z jej życiem, gdyby nie rozwiodła się z mężem. Stałaby się otyłą, sfrustrowaną panią domu, znoszącą ciągłe zdrady męża. Nie byłaby żoną Mike’a.
Bree wyobraża sobie swoje życie u boku Karla. Wciąż byłaby zdradzana. Po śmierci Orsona odkryłaby, jak bardzo ją kochał. Orson przeżył katastrofę, ale został sparaliżowany.
Angie Bolen, czekając na wynik operacji Mony, pielęgniarki, którą szantażowała ich rodzinę, wyobrażała sobie, co stałoby się, gdyby Mona przeżyła. Jako Angela Deluca zostałaby aresztowana. Nie wydałaby wspólnika, którego zemsty by się obawiała. Zostałaby skazana.
Gdy Angie dowiaduje się o śmierci Mony, oddycha z ulgą.
Gabrielle, leżąc przy Celii, myślała co może ją spotkać w przyszłości. Wyobrażała sobie, jak zabiera córkę na przesłuchania, chcąc zrobić z niej aktorkę. Nic z tego nie wychodzi. Na starość Gaby mieszka w obskurnym domu razem ze sfrustrowaną Celią.
Lynette dowiaduje się o problemach z ciążą. Jedno z dzieci jest zdrowe. Drugie niestety nie. Potrzebna jest operacja. Wyobraża sobie, co by było, gdyby musiała żyć z chorym dzieckiem – rehabilitować, opiekować się nim. Patrick byłby wspaniałym człowiekiem...

12.You Gotta Get a Gimmick
Podczas odczytania testamentu Karla okazuje się, że Susan otrzymała udziały w... klubie ze striptizem. Chce je jak najszybciej sprzedać. Podczas wizyty w klubie dowiaduje się, że Mike jest tu częstym gościem.
Lynette dostaje od Solisów ogromny telewizor. Carlos daje jej możliwość powrotu do pracy. Na jej miejsce przyjmie tymczasem Toma.
Bree wyznaje swoje grzechy pastorowi, który nakazuje jej opiekować się sparaliżowanym Orsonem.
Gaby i Carlos próbują zapisać Juanitę do szkoły. Podczas rozmowy z dyrektorem okazuje się, że dziewczynka nie wie, że jest Meksykanką. Solisowie dziwią się temu.
Orson nie chce mieszkać z Bree, ta jednak zabiera go siłą od pani McCluskey.
Ana wciąż chce poderwać Danny’ego. Prosi o pomoc Julie.
Carlos chce posłać córkę do publicznej szkoły. Chciałby, aby przebywała z meksykańskimi dziećmi. Gaby jest przeciwna. Carlos uważa, że żona wstydzi się swojego pochodzenia.
Susan postanawia wystąpić w swoim klubie, żeby pokazać Mike’owi, że odwiedzanie tego miejsca nie jest dobrym pomysłem.
Lynette i Tom nie mogą porozumieć się w sprawie jego powrotu do pracy. Nie rozmawiają ze sobą również o stracie dziecka.

13.How About a Friendly Shrink?
Tom chce chodzić na terapię, Lynette nie ma na to ochoty. Tom prowadzi dziennik, w którym opisuje swoje uczucia. Lynette jest ciekawa, co w nim się znajduje.
Ana idzie na kolację do Danny’ego. Zjada jedynie sałatkę, co nie podoba się Angie. Mówi tez o swoich planach – zamiast iść do collage’u chce zostać modelką i wyjechać do Nowego Jorku. Ma nadzieję, że Danny wyjedzie z nią i będzie tam pisał wiersze.
Orson wykorzystuje Bree. Sytuacja w ich domu wygląda tak, jakby to ona się nad nim znęcała.
Gaby chce, żeby jej córka była w zaawansowanej grupie w szkole. Kiedy dowiaduje się, że tak jest, triumfuje nad Susan, której syn jest w słabszej grupie.
Pani McCluskey odwiedza Katherine w szpitalu. Namawia ją do powrotu na Wisteria Lane. Gdy to nie przynosi rezultatu, do Katherine przychodzą wszystkie przyjaciółki.

14.The Glamorous Life
Bree martwi się zachowaniem Orsona, który rozdaje przyjaciołom swoje rzeczy. Odkrywa, że mąż chce popełnić samobójstwo.
Lynette nie jest zadowolona z terapeutki. Tom wręcz przeciwnie.
Gaby martwi się, że Ana zajdzie w ciążę ze swoim chłopakiem. Daje jej więc czek na szkołę modelek pod warunkiem, że powstrzyma się od seksu z Dannym.
Susan namawia Robin do rzucenia pracy w klubie nocnym. Kiedy Robin to robi Susan musi też pomóc jej znaleźć nową pracę. Zabiera ją do szkoły. Niestety jeden z ojców rozpoznaje Robin. Musi zrezygnować z tej pracy. Susan postanawia ją przygarnąć.
Carlos przyłapuje Danny’ego i Anę. Jest wściekły. Angie grozi mu, ponieważ odważył się podnieść rękę na jej syna. Kiedy Solisowie idą przeprosić Angie, słyszą jej kłótnię z mężem.
Lynette i Tom dochodzą wreszcie do porozumienia.

15.Lovely

Sąsiadki nie są zachwycone tym, że w domu Susan pojawiła się była striptizerka.
Lynette musi z tego powodu odbyć rozmowę z synem, który wraz z kolegami podgląda Robin przez okno. Bree pomaga Robin upiec tort. W zamian otrzymuje rady dotyczące seksu z Orsonem. Gabrielle wykorzystuje Robin. Namawia ją, aby opowiedziała swoją historię Anie. Ma to ją odciągnąć od Danny’ego. Gdy Ana wyjeżdża do Nowego Yorku, Robin mówi o wszystkim Danny’emu, a ten jedzie za Aną.
Susan jest zazdrosna, bo Robin masuje Mike’a kiedy ten wraca z pracy.
Na Wisteria Lane wraca Katherine. Robin postanawia wynająć u niej pokój. Idą razem na drinka. Mężczyźni podrywają tylko Robin. Ta całuje Katherine, by ich zawstydzić. Robin wyznaje jej, że jest lesbijką.

16.The Chase
Jedna z córek Gaby choruje, więc Carlos wysyła żonę do Boba i Lee, a sam postanawia zająć się domem. Gaby tak podoba się nowe życie, że nie chce wracać do domu. Robi to, gdy dowiaduje się, że Bob i Lee chcą adoptować dziecko, ale mają z tym problemy.
Bree uważa, że Andrew może nie dać sobie rady z prowadzeniem firmy.
Tom i Lynette zapominają o urodzinach Penny. Próbują to naprawić, ale kiepsko im to wychodzi. Panny ucieka z domu. Na szczęście szybko udaje się ją odnaleźć.
Susan niemal zmusza Roya, żeby oświadczył się Karen. Ten później mówi jej, że zaczyna myśleć o innych kobietach i... całuje Susan.
Do Bree przyjeżdża Sam Allan, który chce u niej pracować. Robi na niej dobre wrażenie i zostaje zatrudniony. Wkrótce odkrywa, że Andrew ma romans z niekompetentnym pracownikiem, którego nie chce zwolnić.
Katherine śni się romans z Robin. Jest zaniepokojona i prosi lokatorkę, żeby się wyprowadziła. Obie lądują jednak w łóżku.
Angie odkrywa, że Danny uciekł do Nowego Jorku szukać Any.
Karen McCluskey dowiaduje się, że ma raka.
Odcinki 17-23

17.Chromolume No.7
Preston wraca z Europy do domu. Przywozi ze sobą Irinę. Chce się z nią ożenić, z czego Lynette nie jest zadowolona. Uważa, że Irinie zależy tylko na pieniądzach.
Gaby i Angie lecą do Nowego Jorku. Gaby uświadamia sobie, że nie była lubiana w środowisku modelek.
Andrew nie podoba się, że matka tak bardzo ceni nowego pracownika. Wkrótce Bree przekonuje się, że Sam jest synem Rexa. Początkowo jest zła, ale postanawia dać mu szansę.
Susan pomaga finansowo Mike’owi, z czego ten nie jest zadowolony.
Katherine zastanawia się nad swoim związkiem z Robin.
Angie wyznaje Gabi prawdę o swojej przeszłości. Była działaczka ekologiczną. Poznała pewnego mężczyznę, który przekonał ją, że trzeba być bardziej agresywnym. W wyniku tych działań ktoś zginął. Nick pomógł jej uciec od tego mężczyzny. Angie przyznaje, że to tamten mężczyzna jest ojcem Danny’ego.

18.My Two Young Men
Bree chce, żeby Sam dobrze czuł się w nowej rodzinie. Powoduje to jednak konflikty z Andrew.
Susan i Gaby rywalizują o to, która z nich sprzeda więcej czekolad w konkursie dla uczniów, który organizuje szkoła.
Lynette wciąż nie ufa swojej przyszłej synowej. Kiedy okazuje się, że Preston rzuca studia, aby zarobić na nowe mieszkanie Lynette ma dość. Obraża Irinę, a ta wylewa na nią zupę.
Sąsiedzi dowiadują się o romansie Robin i Katherine.
Patrick Logan odwiedza sąsiadkę matki Angie. Od niej dowiaduje się, gdzie mieszka Angie i jego syn.
Irina przyspiesza datę ślubu.
Orson też nie ufa Samowi. Namawia Andrew, żeby dowiedział się czegoś na jego temat.
Katherine i Robin opuszczają Wisteria Lane. Pojawia się tu zaś Patrick Logan.

19.We all deserve to die
Gaby przejmuje się problemami Boba i Lee. Mężczyźni chcą mieć dziecko, ale potrzebują kobiety, która będzie dawcą jajeczek. Gaby proponuje... swoje. Carlos nie zgadza się na to.
Bob i Lee przeżywają z tego powodu kryzys i rozstają się.
Mike ma problemy finansowe, ale nie chce przyjąć pieniędzy od Susan. Ta postanawia dać mu je za pomocą sąsiadów. Mike ma jednak znacznie poważniejsze kłopoty finansowe i udaje się po pożyczkę do Carlosa.
Patrick Logan przychodzi do kawiarni, w której pracuje Danny.
Andrew próbuje dowiedzieć się czegoś o Samie. Ten jednak wszystko potrafi obrócić na swoją korzyść. Sabotuje kolację wydaną przez Bree i zwala winę na Andrew.
Lynette próbuje dowiedzieć się czegoś o Irinie w urzędzie imigracyjnym. W ostatniej chwili udaje jej się zdobyć informacje o tym, że Irina ma już jednego męża w Rosji. Spotykała się tez z mężczyzną we Włoszech, któremu wyczyściła konto. Rozmowę Lynette i Iriny słyszy Preston. Chłopak odwołuje ślub.
Irina musi wyprowadzić się z ich domu. Eddie proponuje, że ją odwiezie. Gdy Irina naśmiewa się z niego, skręca w boczną drogę i dusi ją.

20.Epiphany
Mary Alice, Gabrielle, Bree, Susan wspominają w jakich okolicznościach stykały się z Eddie’m. Każda z nich była świadkiem trudnych momentów w jego życiu. Niektóre sprawiły mu przykrość. Kiedy Eddie dusił Julie, chciał zrobić krzywdę Susan. Przestał, gdy zorientował się, że to jej córka. Matka Eddiego, potwór, który stworzył potwora, to rozwiedziona alkoholiczka, która nie zapewniła mu dobrego wychowania. Gdy odkrywa, że to jej syn stoi za morderstwami w okolicy, postanawia zadzwonić na policję. Eddie zabija również i ją. Nieświadoma niczego Lynette proponuje chłopcu, aby u niej zamieszkał.

21.A little night music
Patrick poznaje Nicka. Podczas wieczornego joggingu potrąca go swoim samochodem. Angie postanawia wysłać Danny’ego w bezpieczne miejsce.
Gaby i Susan przechwalają się swoimi możliwościami finansowymi. Nie wiedzą, że Mike pożyczył pieniądze od Carlosa. Gdy się o tym dowiadują, postanawiają się zemścić na mężach. W końcu Mike pozwala Susan sobie pomóc.
Eddie zachowuje się agresywnie w domu Lynette. Z tego powodu musi wziąć udział w terapii. Warunkiem jej powodzenia jest sprowadzenie na sesję z psychologiem matki Eddiego. Lynette ma jednak trudności z jej odnalezieniem.
Bree odkrywa, że matka Sama jednak żyje. Postanawia pozbyć się go z firmy, ale zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie to łatwe.
Patrick postanawia zamieszkać u Angie.

22.The ballad of Booth
Patrick chce, żeby Angie zrobiła dla niego kolejną bombę. Ta się nie zgadza. Wysyła więc wiadomość do Danny’ego, podając się za Angie, żeby wrócił do domu. Teraz Patrick zagraża i jemu.
Policja znajduje ciało Iriny.
Bree chce zwolnić Sama, ale nie wie jak to zrobić. Orson proponuje, żeby dać mu czek na duża kwotę. Jednak Sam nie przyjmuje prezentu. Ostrzega Bree, że nie uda jej się tak łatwo go pozbyć. Bree postanawia zaprosić na herbatę znajomych policjantów, którzy w delikatny sposób ostrzegają Sama przed zadzieraniem z Bree. Ten jednak szantażuje Bree, że jeśli nie przepisze na niego swojej firmy, powie policji o tym, że to Andrew potrącił matkę Carlosa.
Eddie wyprowadza się od Lynette. Ona przy okazji wizyty na komisariacie dowiaduje się, że matka Eddiego została zamordowana. Jedzie do Eddiego. Tu odkrywa, że to on jest sprawcą. Co stanie się z Lynette?
Susan nie może poradzić sobie z długami męża. Postanawia wyprowadzić się z Wisteria Lane.

23.I guess this is goodbye

Lynette jest przetrzymywana przed Eddiego. Chłopak nie zamierza jej zabijać. Chce ją tylko wywieźć na tyle daleko, żeby nie mogła szybko zawiadomić policji. Lynette jednak zaczyna rodzić. Eddie odbiera poród.
Bree informuje Orsona i Andrew o szantażu. Chce oddać Samowi firmę. Orson jest zawiedziony jej postawą.  Jemu przecież kazała iść do więzienia. Postanawia odejść.
Gaby przychodzi do szpitala. Mówi Nickowi, że jego rodzina jest w niebezpieczeństwie.
Angie robi bombę dla Patricka. Ten zostawia ją w domu razem z uwięzionym Danny’m. Gdy, siedząc w samochodzie, uruchamia detonator pozwala Angie wysiąść, by ratować syna. Angie odbiega na bezpieczna odległość, odwraca się i... mówi, że bomba jest w detonatorze. Samochód wybucha. Gaby daje Angie pieniądze, aby mogła spokojnie wyjechać.
Susan jest załamana przeprowadzką. Obwinia męża za ich niepowodzenia. Mike obiecuje, że wkrótce wszystko wróci do normy.
Bree postanawia wyznać prawdę Gaby.
Prawnik ze szpitala musi powiadomić jedną z rodzina na Wisteria Lane, że dziecko, które wychowują nie jest ich. Zostało zamienione w szpitalu.
Do domu Susan wprowadza się... Paul Young.