Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

wtorek, 14 października 2008
Odcinki 1-8
1.You're gonna love tomorrow

Pięć lat temu Susan i Mike mieli wypadek. Zginęła w nim kobieta i jej mała córeczka. Teraz Susan ma nowego chłopaka, Jacksona. Nie jest jednak gotowa, żeby oficjalnie przedstawić go swoim przyjaciółkom.
Firma cateringowa Bree i Katherine świetnie się rozwija. Jej gwiazdą jest jednak tylko Bree, która promuje swoją nowa książkę kucharską. Danielle, która wyszła za mąż za prawnika, odebrała jej Benjamina.
Gaby i Carlos mają dwie córki. Gaby martwi się tym, że Juanita jest pulchna. Każe jej więc biec za samochodem w drodze powrotnej do domu. Dziewczynka wsiada jednak do autobusu. Carlos jest zły. Gaby mówi mu, że dobrze, iż jest ślepy, bo ona nie czuje się już piękna. Carlos próbuje ją pocieszyć.
Porter i Preston są prawie dorośli. Lynette przyłapuje ich na tym, że w pizzerii urządzili nielegalne kasyno.
Największym wydarzeniem na Wisteria Lane jest powrót Edie, która wprowadziła się tu z nowym mężem, Dave'm. Przyjaciółki urządzają dla niej przyjęcie, podczas którego Susan tłumaczy Jacksonowi swoja trudna sytuację uczuciową.
Wieczorem Dave dzwoni do swojego doktora...

2.We're so happy you're happy
Jackson wreszcie spędza całą noc z Susan, ponieważ M.J.'a nie ma w domu. Rano jednak poznaje zarówno Mike'a jak i syna Susan. Mike chce się zaprzyjaźnić z nowym chłopakiem swojej byłej żony.
Orson jest zły, że Bree przedstawia się jako pani Van de Kamp, a nie Hodge. Wykorzystując jej wyrzuty sumienia, zmusza Bree do gotowania jego ulubionej potrawy późno w nocy.
Lynette rozmawia z synem przez internet, podając się za nastolatkę. Gdy prawda wychodzi na jaw, tłumaczy mu, że tęskni za czasami, gdy mogli razem porozmawiać.
Carlos pracuje jako masażysta w country klubie. Z tego powodu Solisowie nie mogą uczestniczyć w przyjęciu, na którym gośćmi będą członkowie klubu. Gaby jednak przychodzi, co doprowadza do skandalu.
Dave stara się być najmilszym sąsiadem. Zmusza Karen McCluskey, żeby przeprosiła Edie za swoje żarty. Zabiera nawet jej kota, którego oddaje, gdy Karen spełnia prośbę.

3.Kids ain't like everybody else
Danielle ze swoim mężem i Benjaminem postanawia wreszcie odwiedzić Bree. Kobiecie nie podobają się metody wychowawcze, jakie stosuje córka. Szczególnie wegetarianizm. Zabiera więc Benjamina na hot-dogi. Kiedy prawda wychodzi na jaw, Danielle wraz z rodziną wyjeżdża. Orson ma żal do Bree, że kiedy on siedział w więzieniu, pozwoliła córce zabrać Benjamina.
Juanita zaczepia MJ'a. Susan zwraca na to uwagę Gaby, ale między kobietami dochodzi do poważnej awantury.
Gaby musi sprzedaż samochód. Kupuje tańszy od Andrew. Ma jednak kłopoty, bo wóz jest popsuty. Szantażem wymusza od Andrew zapłatę za naprawę.
Dave zachęca Toma do założenia zespołu rockowego. Lynette akceptuje pomysł, sądząc, że wynika on z "kryzysu wieku średniego".
Karen zaczyna wypytywać Edie o przeszłość jej męża.

4.Back in business
Mike staje się zazdrosny o udział Jacksona w życiu MJ'a. Kupuje synowi rower, ale później nie ma czasu nauczyć go jeździć. Robi to Jackson, a Susan stara się, aby Mike się o tym nie dowiedział. MJ musi udawać, że jeszcze nie umie jeździć.
Przyjaciółki są pod wrażeniem sukcesu książki kucharskiej Bree. Lynette widzi w tym szansę dla siebie. Proponuje kampanię reklamową, którą Bree odrzuca. Przykro jej, gdy dowiaduje się, że szefem kampanii Bree jest jej dawny asystent.
Bree odkrywa, że Orson stracił pracę. Ponieważ nie może znaleźć nowej, chce zostać wspólnikiem w firmie cateringowej. Katherine jest temu przeciwna. Bree jednak ulega mężowi.
Gaby chce więcej czasu tylko dla siebie i Carlosa. W tym celu wysyła Juanitę na popołudniowe przyjęcie do koleżanki. Gdy dziewczynka wraca wcześniej, rodzice muszą odbyć z nią rozmowę na temat seksu.
Edie chce kupić stary dom Mary Alice. Dave jest przeciwny. zmienia zdanie, gdy dowiaduje się, że Mike szuka domu blisko syna. Postanawia mu wynająć swój nowy nabytek. Zabrania jednak Edie mówić, kto jest prawdziwym właścicielem.

5.Mirror, mirror
Dave sugeruje, aby Edie wyprawiła Karen McCluskey przyjęcie z okazji 70. urodzin.
Gaby podejrzewa, że jest w ciąży. Gdy urodziła drugą córkę, prosiła Carlosa, aby zrobił wazektomię. Ten przyznaje się, że nie poszedł na zabieg.
Jackson chciałby zacieśnić swój związek z Susan. Poczuł, że zaczyna się w niej zakochiwać.
Tom wciąż szuka swego miejsca w życiu. Teraz chce kupić przyczepę kempingową i zabrać dzieci w podróż po kraju. Lynette jest temu przeciwna. Tom mówi, że znalazł już kupca na pizzerię.
Orson chce ogłosić, że został wspólnikiem Bree. Ta nie zgadza się na to. Pamięta, jak Katherine pomogła jej, gdy została sama, walczyć z alkoholizmem. Decyduje się zwolnić Orsona.
Gaby dostaje okresu, Tom jest zły na żonę, że nie chce spełniać jego marzeń, Jackson zrywa z Susan, Orson poznaje prawdę o przyjaźni Katherine i Bree – to wszystko podczas przyjęcia.
Wcześniej Dave włamał się do domu Karen. Poprzestawiał meble, aby wyglądało, że kobieta ma demencję. Ta z furia wpada na przyjęcie, atakują Dave'a. Zostaje zabrana do szpitala.

6.There’s always a woman
Carlos jest tak dobrym masażystą, że jedna ze swoich bogatych klientek doprowadza do orgazmu. Ta daje mu duży napiwek i proponuje podróż do Europy na dwa miesiące, za którą zapłaci 100 tys. dolarów. Carlos odmawia, a Gaby nie wie dlaczego. Gdy poznaje prawdę, jest zła na panią Hildebrand. Daje się jednak przekupić propozycją zakupów.
Susan idzie do mieszkania Jacksona. Zastaje tam pod prysznicem inną dziewczynę. Po sprzeczce, Susan i Jackson postanawiają zacząć od nowa.
Lynette podejrzewa Toma o romans z piękna blondynką. Tom znajduje w miejscu, gdzie zespół ma próby, prezerwatywę. Wieczorem przyłapuje tu Portera. Nie wie jednak z kim syn ma romans. Uciekającą Anne widzi Lynette, która sądzi, że spotkała się ona z Tomem.
Okazuje się, że Dave nazwał ich zespół tak, jak nazywała się grupa jego brata, który zmarł w więzieniu.
Bree próbuje wyswatać Katherine z kolegą Orsona. Gdy dowiaduje się, że znają się z więzienia, odradza przyjaciółce tę znajomość.
Karen dzwoni do swojej siostry, Roberty, aby przyjechała i pomogła jej rozgryźć Dave'a.

7.What more do I need?
Gaby jest zachwycona panią Hildebrand, a raczej jej pieniędzmi. Nie podoba jej się, że każe dziewczynkom mówić do siebie "babciu". Między paniami dochodzi do kłótni. Starsza pani dzwoni więc do szefa country klubu i mówi, że Carlos dotykał ją w niewłaściwy sposób. Carlos zostaje zwolniony.
Susan nie chce kochać się z Jacksonem. Ten jest na tyle sfrustrowany ta sytuacją, że zaczyna malować obrazy. Idzie mu to tak dobrze, że kiedy Susan nalega na seks, chłopak odmawia.
Lynette i Tom odbywają poważna rozmowę. Oboje znają część prawdy. Całość jest szokująca – Porter ma romans z Anne Schilling. Rodzice postanawiają interweniować. Anne mówi Porterowi, że jest w ciąży. Chłopak postanawia z nią uciec.
Dave zapisuje grupę na "Bitwę zespołów".
Karen zdobyła rachunki telefoniczne Dave'a, z których wynika, że kontaktował się on często z psychiatrą z Bostonu. Kobiety dzwonią tam i próbują się czegoś dowiedzieć. Gdy okazuje się, że są z Wisteria Lane, lekarz rezerwuje lot na samolot.
Bree zwalnia jednego z pracowników za kradzież. Okazuje się jednak, że jest on w posiadaniu kasety, na której pewna para kocha się na stole w firmie Bree. Ona sądzi, że chodzi o nią i Orsona. Andrew na szczęście odzyskuje kasetę. Okazuje się, że są na niej Katherine i Mike.

8.City on fire
Blue Odyssey to zespół, w którym grają: Orson, Mike, Dave, Carlos i Tom. Mężczyźni biorą udział w "Bitwie zespołów".
Preston mówi Lynette o planach Portera. Ta idzie do Anne, aby dowiedzieć się prawdy o jej ciąży. Rozmowę słyszy mąż Anne. Gdy Lynette wychodzi, bije on swoją żonę. Lynette wraca i powstrzymuje go. Anne ląduje w szpitalu. Porter jest wściekły.
Julie przyjeżdża do domu z chłopakiem. Okazuje się, że to nie student, ale profesor, który rozwodził się już trzy razy. Susan nie jest zadowolona. Sprzeciwia się też jego oświadczynom. Julie mówi jej, że i tak nie zgodziłaby się na małżeństwo. Nie wierzy w nie, patrząc na życie swojej matki.
Bree promuje swoją książkę. Zaprasza do domu reporterkę, którą stara się przekonać, że jej życie jest idealne.
Virginia Hildebrand powoduje, że Carlos zostaje znów przyjęty do pracy. Postanawia uczynić Solisów jedynymi spadkobiercami swojej fortuny. Wybiera się też na koncert zespołu Carlosa. Niestety, chce zmienić szkołę córkom Gaby, na co ta nie wyraża zgody. Dochodzi do sprzeczki. Solisowie zostaną wykreśleni z testamentu.
Porter idzie do Warrena, męża Anne, który jest właścicielem klubu, w którym odbywa się koncert. Grozi mu.
W klubie pojawia się dr Heller, psychiatra Dave'a. Ten jest zmuszony go zabić na zapleczu. Pozbywa się też jedynego świadka, Jacksona, którego zamyka w toalecie.
Dave podkłada ogień. Wkrótce wybucha pożar. Dave okazuje się bohaterem, bo ratuje Mike'a. "Jeszcze z tobą nie skończyłem" mówi do niego. Podejrzanym o podpalenie jest Porter Scavo.

Odcinki 9-16
9.Me and my town
Lynette kłamie policjantom, że nie słyszała, aby Porter groził Warrenowi.
Carlos, który po pożarze został zbadany, dowiaduje się, że dzięki operacji będzie mógł odzyskać wzrok. Gaby najpierw cieszy się, później martwi, że mąż zobaczy jak się zmieniła. Już nie jest tą super modelką, w której się zakochał.
Orson zaczyna chrapać. Ponieważ Bree nie chce z nim spać, przygotowuje dla niej herbatę nasenną. Bree wypija ją rano i przez to nie udaje się jej pokaz gotowania. Teraz Orson musi poddać się operacji nosa.
Susan przypadkiem odkrywa, że Mike i Katherine maja romans. Jest zła, że nic jej nie powiedzieli. Ma też pretensje do Bree. Później jednak wycofuje się z tego.
Lynette daje Anne pieniądze, żeby mogła wyjechać. Ta przyznaje jej, że nigdy nie była w ciąży.
Dave informuje policję, że widział Portera w miejscu, w którym wybuchł pożar.

10.A vision's just a vision
Policja aresztuje Portera. Rodzice wynajmują adwokata, Boba. Lynette musi jeszcze podrzucić Edie pistolet, który Porter ukradł z jej domu.
Operacja Orsona udała się. W gabinecie Bree dostrzega fotografię, na której lekarz jest z Andrew. Zaprasza obu na kolację. Są też Bob i Lee, którzy rozpoznają Alexa. Widzieli go w gejowskim filmie porno. Ponieważ Alex i Andrew chcą wziąć ślub, Bree informuje o wszystkim syna. Okazuje się jednak, że on już o tym wie.
Carlos odzyskuje wzrok. Dostrzega, jak wiele rzeczy sprzedała Gaby, aby mogli się utrzymać. Jest zły, że pozbyła się jego piłki baseballowej. Później jednak zdaje sobie sprawę z tego, że poświęciła również swoje ulubione rzeczy.
Susan stara się pogodzić ze związkiem Mike'a i Katherine. MJ nie patrzy na to jednak przychylnie. Okazuje się, że Susan powiedziała mu, że może kiedyś mama i tata znów będą razem. Teraz chłopiec uważa Katherine za intruza.
Lynette zastawia pizzerię, że dostać pieniądze na kaucję syna. Porter spotyka Warrena, który straszy go. Wyjeżdża, a jego miejsce zajmuje Preston.
Dave idzie na cmentarz. Są tu dwa groby: Laili Dash, "ukochanej żony" i Paige Dash, "ukochanej córki". "Wkrótce będę z wami, ale najpierw Mike Delfino zapłaci za to co zrobił. Musi stracić to, co ja straciłem" – mówi.

11.Home is the place
Bree poznaje matkę Alex'a, Melinę. Obie panie nie przypadają sobie do gustu i rywalizują o chłopców. Aby zatrzymać ich przy sobie, Bree kupuje im dom na Wisteria Lane.
Gaby spotyka Bradleya, który chce zatrudnić Carlosa. Gaby zaprasza go z żoną na kolację, aby namówił Carlosa do przyjęcia nowej pracy. Ten nie chce się zgodzić, ale Gaby zmusza go do tego.
Susan umawia się z... Lee. Kiedy budzi się rano obok niego, jest przerażona, że przespała się z gejem i zdradziła Jacksona. Na szczęście okazuje się, że do niczego nie doszło.
Bob odkrywa, że nie ma do czynienia z Porterem, ale z Prestonem. Jako adwokat, musi to zgłosić, ale daje Tomowi i Lynette dwa dni na znalezienie syna. Lynette udaje się z nim porozmawiać przez telefon, ale Porter nie chce wracać. W przekonaniu o słuszności swojej decyzji utwierdza go babcia, z która mieszka.
Karen i Roberta wyruszają do dr Hellera, żeby dowiedzieć się czegoś o Davie. Od recepcjonistki dostają informację, że doktor zaginął.
Edie słyszy, jak Dave z kimś rozmawia, chociaż nikogo nie ma w pobliżu. Dave przyznaje, że zanim się poznali był żonaty, a jego żona zmarła. Edie każe mu się wyprowadzić.

12.Connect! Connect!
Edie zaprasza przyjaciółki, żeby powiedzieć im o rozstaniu z mężem. Susan zwraca na siebie uwagę informując, że wyprowadza się do Jacksona do Riverton. Później Edie i Susan zatrzaskują się w piwnicy, gdzie mają okazję poważnie porozmawiać o swoich związkach uczuciowych.
Gaby nie może poradzić sobie z dziećmi. Dowiaduje się od nich, że słuchają tatusia, bo jego kochają bardziej. Carlos również nie jest zadowolony, że nie ma czasu dla córek, ale musi pracować, bo tego oczekiwała Gaby.
Lynette dowiaduje się, gdzie jest Porter. Ukrywa się w domu spokojnej starości u jej matki. Stella jednak nie zamierza jej pomóc w kontakcie z synem. Lynette udaje, że miała wypadek. Wtedy Stella i Porter przychodzą do szpitala. Podstęp się udał. Lynette obiecuje też matce, że będzie ją częściej odwiedzać.
Między Bree i Alexem dochodzi do nieporozumień. Aby nie stracić obu chłopców, Bree decyduje się pozwolić Alexowi na krytykowanie jej i zwracanie uwagi, gdy zachowuje się niewłaściwie.
Dave był kiedyś szczęśliwy ze swoja żoną i córeczką, które zginęły w wypadku, w którym udział brali też Mike i Susan. Gdy poznał Edie, postanowił zrealizować swój plan i zamieszkać na Wisteria Lane. Teraz Edie go wyrzuciła. Mike postanawia go przygarnąć. Zwierza się Dave'owi ze swoich uczuć do Katherine, która chce wyjechać do córki. Dave radzi mu, aby powiedział Katherine co czuje.
Edie postanawia wybaczyć mężowi.

13.The best thing that ever could have happened
Eli Scruggs, zajmujący się drobnymi naprawami, umiera na zawał serca na dachu domu Susan. Wszystkie przyjaciółki wspominają, jak wiele dobrego zrobił dla nich, jak pomagał im w trudnych chwilach.
Gaby pomógł zaprzyjaźnić się z pozostałymi sąsiadkami. Bree zasugerował napisanie książki kucharskiej. Zwrócił uwagę Lynette, że zostawiła dziecko w samochodzie. Edie pomógł, gdy potrzebowała mężczyzny. Pierwszą osobą, która pomogła jemu, była Mary Alice.

14.Mama spent money when she had none
Tom i Lynette mają problemy finansowe. Bree postanawia pomóc i daje przyjaciółce czek na 20 tys. dolarów. Bycie wspólniczkami nie wychodzi im jednak na dobre.
Susan chce zapisać MJ'a do prestiżowej szkoły. Ze względu na wysokie koszty, decyduje się podjąć w tej szkole pracę nauczycielki plastyki.
Gaby chce schudnąć. Prosi Edie, żeby zaprosiła ją do swego klubu. Ta zgadza się, a Gaby nie przypuszcza, że ćwiczenia okażą się tak ciężkie.
Dave, Bob i Lee rozmawiają z Tomem o problemach finansowych. Dave pociesza Toma. Mówi, że wie, że Porter nie podpalił tamtego klubu. Bob jednak, jako adwokat, wie, że to właśnie Dave złożył zeznania obciążające chłopca. Lee przy najbliższej okazji informuje o tym Toma. Ten jest wściekły.

15.In a World where the Kings are Employers
MJ źle się czuje. Susan nie może z nim zostać, bo to jej pierwszy dzień w pracy. Prosi Mike'a o pomoc. Jest zła, gdy dowiaduje się, że chłopiec był pod opieką Katherine. Nie podoba jej się, że MJ chętnie tam zagląda. Próbuje nawet zakazać mu chodzenie do tego domu, ale nic z tego nie wychodzi, bo Mike ma zamiar wprowadzić się do Katherine.
Orson jest zazdrosny o to, że Andrew w firmie matki zarabia więcej od niego. Aby dowiedzieć się szczegółów, kontaktuje się z bankiem. Nie podoba mu się, że Andrew dostaje dwa razy tyle pieniędzy co on. Kradnie więc jego drogie srebrne pióro.
Gaby przyłapuje Brada, szefa Carlosa, na zdradzie. Dzięki temu może go szantażować, aby dał Carlosowi podwyżkę. Gdy Carlos dowiaduje się o tym, chce zwrócić pieniądze. Gaby jest przeciwna. Brad i Maria przychodzą do nich z wiadomością. Maria jest w ciąży. Oboje chcę, żeby Solisowie zostali rodzicami chrzestnymi ich dziecka.
Lynette chce sprzedać pizzerię. Tom jest przeciwny. Zwalnia pracowników, a w ich miejsce zatrudnia członków rodziny. Dochodzi jednak do konfliktu, który powoduje, że Tom zmienia zdanie.
Dave ma schowaną w domu komórkę dr Hellera. Wysyła z niej wiadomości do jego sekretarki. Proponuje Mike'owi i Katherine wyjazd na kemping. W jego bagażu znajdzie się broń.

16.Crime doesn't Pay
Orson obraża się na Toma i kradnie jego solniczkę. Tłumaczy Bree, że chciał go w ten sposób ukarać. Tan nakazuje mu oddać przedmiot.
Katherine postanawia urządzić przyjęcie z okazji wprowadzenia się Mike'a. Susan stara się być miła, ale robi wszystko, by popsuć atmosferę między nimi. Udaje jej się nawet doprowadzić do sprzeczki o pewien obraz.
Gaby staje się alibi Brada. Musi pomóc mu ukrywać jego romans z Sheilą. W końcu jednak idzie do Sheilii i mówi jej, żeby zostawiła Brada, bo jego żona jest w ciąży.
Lynette oddaje Bree 20 tys. dolarów. Zgadza się przyjść z mężem na kolację, na której będzie tez wydawca Bree, Bruce. Dzięki temu Tom ma szansę dostać nowa pracę. Podczas kolacji Tom i Lynette rywalizują ze sobą, co prowadzi do niefortunnego końca. Orson chce ukarać Bruce'a i kradnie mu dyktafon. Widzi to Bree.
Edie i Dave spotykają w sklepie księdza, który rozpoznaje Dave'a. Edie później idzie do kościoła, aby porozmawiać z duchownym. Kiedy mówi, że jest żoną Dave'a, ten nazywa ja "panią Dash".
Gaby zmusza Brada, żeby powiedział żonie prawdę o romansie. Solisowie dostają telefon od Marii. Okazuje się, że zabiła ona niewiernego męża.

Odcinki 17-24

17.The story of Lucie and Jessie
Podczas pogrzebu Brada, okazuje się, że nie poinformował on przed śmiercią firmy o tym, że zwolnił Carlosa. Teraz to on dostaje jego posadę.
Edie, znając prawdziwe nazwisko męża, szuka informacji na jego temat.
Bree odkrywa, że jej mąż jest złodziejem. Postanawia sama oddać skradzione rzeczy i zabrania mu wchodzić do domu którejś z przyjaciółek. Zmusza go do wizyty u psychiatry.
Susan odkrywa, że Jesse, nauczycielka, której jest asystentką, to lesbijka. Nie czuje się z tym zbyt dobrze. Postanawia wyjaśnić ich wspólne relacje.
Lynette postanawia zatrudnić się u Carlosa. Prosi o pomoc Gaby, która początkowo jest przeciwna. Zmienia zdanie, gdy okazuje się, że Carlos będzie współpracował ze swoją byłą dziewczyną, Lucy. Gaby chce, żeby Lynette szpiegowała dla niej.
Poszukiwania Edie przynoszą pewne rezultaty. Lokalna gazeta wysyła jej faksem artykuł, który wszystko wyjaśni, ale kobieta przeczyta go dopiero, gdy Dave, Mike i Katherine wyruszą na wycieczkę.

18.A Spark. To Pierce the Dark
Dave dzwoni do strażników leśnych z informacją, że widział kłusowników. To jego plan – podczas wycieczki z ukrycia zabić Katherine i zwalić wszystko na kłusowników.
Susan spotyka Karla w swojej szkole. Okazuje się, że jego syn, Evan, też będzie się tu uczył. Rysunki chłopca niepokoją Susan, co powoduje spięcia z Karlem.
Lucy zmusza pracowników do zostawania po godzinach. Lynette skarży się na to Carlosowi.
Orson przyznaje, że kradł, żeby dokuczyć Bree. Aby ratować rodzinę, Bree decyduje się sprzedać firmę pani Dinsmore. Andrew jest przeciwny i namawia matkę do zmiany zdania. Orson grozi, że znowu będzie kradł.
Gaby spotyka się teraz na kawie z Tomem. Oboje są jedynymi "kurami domowymi". Gdy odwiedza Carlosa w pracy, córki zostawia pod opieka Lynette. Ta namawia je do odwiedzenia biura Lucy, gdzie są szklane figurki. Lucy, sądząc, że są to dzieci sprzątaczki, krzyczy na nie i na niewinną kobietę. Awanturę słyszy Carlos, który zwalnia Lucy.
Edie wreszcie czyta faks, który dostała z lokalnej gazety. Dowiaduje się, że Mike był sprawcą wypadku, w którym zginęła rodzina Dave'a. Dzwoni do niego w momencie, gdy ten przymierza się do strzału do Katherine. Dave pudłuje. Wystraszeni Mike i Katherine biegną do domku. Dave już tam jest i pyta ich, czy nic się nie stało. Nikt nie podejrzewa, że to on za tym stoi. Postanawiają wracać do domu.
Orson śpi na kanapie. Gdy Bree zasypia, przebiera się i idzie włamać się do jednego z domów.
Pijana Edie mówi Dave'owi, że wie o wszystkim. Podczas kłótni, ten próbuje ją udusić. Puszcza jednak, a Edie wsiada za kierownicę. W tym czasie Orson zostaje przyłapany na kradzieży i uderzony kijem w głowę. Wybiega na ulicę wprost pod koła samochodu Edie. Ta skręca i uderza w słup elektryczny. Gdy wychodzi z samochodu, zostaje porażona prądem ale jej dłoń raz sie porusza.

19.Look into their Eyes and you see what they know
Edie umiera. Na prośbę Dave'a, przyjaciółki Edie wiozą urnę z jej prochami do akademika, w którym mieszka jej syn, Travers. Po drodze wspominają to, co Edie zrobiła dla nich dobrego: Susan - jak na początku były dla siebie miłe, ale się pokłóciły z powodu "hobby" Edie. Później właśnie od niej dowiedziała się, że Karl ją zdradził z Brandi. Lynette powiedziała, że Edie dodała jej wiary w siebie i proponowany przez nią alkohol pokonał raka. Gabi mówiła jak Edie orzekła w noc po jej rozwodzie z Carlosem, że nie dożyje 50. roku życia. Gabi zaprzeczyła, że będą wciąż sexy za kolejne 50 lat. Bree dziękowała zmarłej, że przekonała ją do odwiedzania Orsona w więzieniu. Wreszcie Karen powiedziała Traversowi, gdy dotarły na miejsce, że Edie wiedziała równie dobrze jak Karen, że strata dziecka bardzo boli matkę. Travers słysząc to nie przyjął prochów matki. Powiedział, że one były jej najlepszymi koleżankami i niech ją pochowają. W końcu Karen wpadła na pomysł rozsypania Edie po Wisteria Lane. Bree, Lynette, Susan i Gabi przystały na to. W końcowej narracji, Edie powiedziała, że pogodziła się ze śmiercią, bo jej życie było jednym z pełniejszych i milszych dla innych.

20.Rose's turn
Rose, kobieta, do której włamał się Orson, mówi, że widziała śmierć. Orson też leży w szpitalu i utrzymuje, że jego obrażenia to wynik upadku. Obiecuje Bree nigdy więcej nie kłamać i być dobrym mężem. Andrew nie wierzy w to i proponuje poszukać adwokata.
Wszyscy martwią się o Dave'a.
Lynette zdarza się brać prysznic w gabinecie Carlosa. Tom jest temu przeciwny. Nie chce, żeby Carlos zobaczył ją nagą. Gdy pewnego ranka Carlos przyjeżdża po Lynette do domu, zastaje ją zemdloną pod prysznicem. Przenosi ją do łóżka. Gdy Lynette odzyskuje przytomność, prosi Carlosa, żeby nie mówił tego Tomowi.
Gaby przyłącza się do klubu ogrodniczego. Nie ma zamiaru jednak zajmować się sadzonkami. Aby przegłosować Ednę, szefową klubu, zaprasza do niego Toma. Teraz członkowie mogą poświęcić się plotkom i piciu drinków. Tom zaprzyjaźnia się jednak z Patty, która nie ma w okolicy dobrej reputacji.
Susan odwiedza Dave'a. Znajduje w jego domu broń. Sądząc, że ten chce się zabić, zabiera pistolet, noże i wszystkie inne niebezpieczne przedmioty. Zostaje niestety przyłapana przez policję.
Bree dowiaduje się o tym, co mówiła Rose. Zdaje sobie sprawę z tego, że ta "śmierć" to Orson. W obliczu kolejnego kłamstwa decyduje się na rozwód.
Susan wraca do Dave'a. Opowiada mu o wypadku, w ktorym brała udział. Przyznaje, że Mike wziął na siebie winę, ale to nie on prowadził, tylko ona. Dave wydaje się być zainteresowany ta informacją.
Następnego dnia ostrzega MJ'a, żeby nie bawił się blisko ulicy. Coś mogłoby mu się stać, a to zmartwiłoby jego mamę.

21.Bargaining
Katherine chce, żeby Mike wreszcie się jej oświadczył.
Bree wynajmuje adwokata, Karla, byłego męża Susan, który jest gotowy na wszystko, aby pomóc klientce zachować majątek.
Dave zaprasza Susan i MJ'a na ryby.
Tom i Lynette postanawiają kochać się codziennie, ale trudno im tego dotrzymać, bo Lynette jest ciągle zmęczona.
Juanita ma kompleksy z powodu swojej urody. Potajemnie robi sobie makijaż. Solisowie próbują przekonać ją, że nie jest jej potrzebny.
Policja poszukuje psychiatry z Bostonu. Dave twierdzi, że go nie widział. Tak samo jak Jacksona, który zresztą wyjechał z miasta. Niespodziewanie Jackson wraca i prosi Susan o rękę. Robi to, bo może zostać deportowany do Kanady. Susan z powodu ślubu rezygnuje z wycieczki z Dave'm.
Bree udaje kochająca żonę.

22.Marry Me a Little
Karl proponuje kilka sposobów na ukrycie majątku przed Orsonem, m.in. włamanie do własnego domu i ukrycie cennych przedmiotów w wynajętym magazynie.
Aby nauczyć Juanitę szacunku do pieniędzy, Gaby zabiera córkę do jadłodajni dla ubogich. Spotyka tu starą znajomą, Fran, która teraz jest biedna. Gaby początkowo jest zszokowana, ale później daje jej trochę pieniędzy.
Tom nie może znaleźć pracy i jest coraz bardziej sfrustrowany.
Susan postanawia urządzić przyjęcie zaręczynowe. Zaskakuje ją informacja, że Mike nie będzie teraz musiał płacić jej alimentów. Te pieniądze są jej bardzo potrzebne.
Bree razem z Karlem włamuje się do własnego domu.
Tom spotyka kolegę, który miał lifting. Jest tym zachwycony i też chce przejść operację.
Mike oświadcza się Susan.
Dave rozmawia z Katherine przez telefon. W tym czasie przychodzi do niej Susan. Dave słyszy o prawdziwym powodzie małżeństwa z Jacksonem. Susan chciałaby, aby Mike nadal płacił jej alimenty. Katherine obiecuje, że z nim porozmawia.
Lynette przyprowadza do domu mężczyznę, który poddał się liftingowi i źle na tym wyszedł. Tłumaczy Tomowi, że nie chce, aby się zmienił.
Susan dostaje wiadomość od Mike'a, że zgadza się płacić alimenty. Wysłała ją jednak Katherine, która boi się, że jej małżeństwo nie dojdzie do skutku.
Zanim dojdzie do ślubu, Jackson zostaje aresztowany przez urzędników imigracyjnych.
Orson odkrywa magazyn, w którym Bree schowała "skradzione" rzeczy.

23.Everybody Says Don't
Dave nagrywa kasetę, na której mówi o powodach, dla których zabije MJ'a Delfino.
Susan nie chce jechać z nim na ryby, bo czeka na telefon od Jacksona. Gdy ten wreszcie dzwoni, dowiaduje się, że ktoś doniósł na jej niedoszłego męża. Podejrzewa Mike'a.
Preston chce podróżować po Europie a nie studiować. Lynette prosi Toma, aby zabrał go na wycieczkę do kampusu. Jej wynik jest zaskakujący. Tom ma zamiar zacząć studia. Chce nauczyć się chińskiego. Lynette nie jest zadowolona. Robi wszystko, aby do tego nie dopuścić.
Susan chce rozmówić się z Mike'm. Katherine przyznaje się jej do podstępu. Mówi też, że Mike jej się oświadczył.
Bree wraca do domu i znajduje wszystkie skradzione rzeczy na miejscu. Przyznaje Orsonowi, że chce rozwodu. Ten się nie zgadza.
Ciotka Carlosa, Connie, zaprasza Solisów na imprezę. Podczas niej ogłasza, że jest chora i ktoś musi zaopiekować się je wnuczką, Anną. Carlos chce się podjąć tego wyzwania.
Orson szantażuje Bree, że zgłosi firmie ubezpieczeniowej, iż chciała wyłudzić odszkodowanie za kradzież, której nie było. Chce zostać i popracować nad ich małżeństwem.
Dave bierze rewolwer i chce zastrzelić MJ'a, ale przychodzi Susan i pyta, czy mogą jeszcze wybrać się na ryby.
Policji udaje się zidentyfikować ciało dr Hellera. Roberta i Karen postanawiają włamać się do domu Dave'a.
Detektywi przesłuchują też Jacksona, który mówi, że w klubie widział Dave'a. Ten przed wyjazdem z Susan i MJ'em daje Mike'owi kasetę z nagraniem. Mówi, że jest tam ich zespół i prosi, by obejrzał ją, gdy wróci ze swego ślubu.

24.It's only in your Head

Mike i Katherine są na lotnisku. Gdy Mike zostaje sam, przypadkiem włącza się kaseta z nagraniem Dave'a. Mike wybiega.
Anna przybywa do domu Solisów. Gaby jest pod wrażeniem jej drogich ciuchów. Dowiaduje się, że dostała je od swoich bogatych chłopaków.
Bree mówi Karlowi o kłopotach z Orsonem.
Tom jednak zdał egzamin wstępny na studia. Lynette podejrzewa nawrót raka.
Karen i Roberta włamują się do Dave'a. Przyłapuje ich na tym policja. Tajemnica Dave'a zostaje rozwiązana.
Orson zostaje napadnięty przez mężczyznę wynajętego przez Karla.
Gaby odkrywa, że Anna wykorzystuje Portera, Prestona i Parkera Scavo, aby robili za nią porządki w ich domu. Nie podoba jej się to, ale Carlos staje po stronie Anny.
Lynette dowiaduje się, że nie ma raka. Jest w ciąży. Będzie miała bliźniaki.
Bree rozpoczyna romans z Karlem.
Mike dzwoni do Susan, informując ją o przeszłości Dave'a. Ta próbuje uciec z MJ'em. Niestety jej plan się nie udaje. Mike dzwoni do Dave'a i proponuje mu wymianę. Chce poświęcić siebie, żeby uratować rodzinę. Dave umawia się z nim na skrzyżowaniu. To ta sama droga, na której kilka lat temu doszło do wypadku, w którym zginęła żona i córka Dave'a. Dave przywiązuje Susan do słupa, a MJ'a sadza na tylnym siedzeniu samochodu. Chce zderzyć się z nadjeżdżającym Mike'm.
Susan uwalnia się i biegnie na miejsce wypadku. MJ'owi nic się nie stało. Dave kazał mu wysiąść. Obaj mężczyźni przeżyli zderzenie. Dave trafił do szpitala psychiatrycznego, a Mike... dwa miesiące później stanął przed ołtarzem. Kim jest jego wybranka?