Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

poniedziałek, 24 września 2007
Odcinki 1 - 6

Katherine Mayfair 4x01

1.Now You Know

Samobójstwo Edie okazało się sprytną sztuczką, żeby zatrzymać przy sobie Carlosa. Ten uratował ją w ostatniej chwili i, ponieważ czuł się winny, musiał odwołać planowaną ucieczkę z Gaby.
Susan martwi się, że Mike nie jest z nią szczęśliwy.
Na Wisteria Lane pojawia się nowa sąsiadka - Katherine Mayfair, która kiedyś w dość dziwnych okolicznościach się stąd wyprowadziła. Jej mąż, Adam, jest ginekologiem. To on bada Susan, sądząc że ma menopauzę. Okazuje się, że Susan spodziewa się dziecka.
Orson ma dość udawanej ciąży Bree. Ta przekonuje go, że to dla niej ważne, bo chciałaby mieć drugą szansę na dobre wychowanie dziecka.
Lynette wreszcie przyznaje przyjaciółkom, że ma raka.
Edie zmusza Carlosa do zaręczyn. Informuje go, że wie o jego tajnym koncie z 10 milionami dolarów.
Julie uważa, że jej dawna koleżanka - Dylan, córka Katherine, jest inną osobą. Dziewczynka nie pamięta niczego z Wisteria Lane.

2.Smiles of a summer night
Lynette wyrzuca Toma z chemioterapii, ponieważ ten zbytnio ją przygnębia. Zamiast tego zaprasza przyjaciółki.
Susan pozwala Julie iść na imprezę, ale po sprzeciwie Mike’a zmienia zdanie. W końcu puszcza córkę na imprezę, ale pod warunkiem, że zachowają to w tajemnicy przed Mike’m. Kiedy zabiera ją z imprezy, zostaje wzięta za striptizerkę. Mike o wszystkim się dowiaduje.
Podczas spotkania przyjaciółek, Katherine chowa ciasto cytrynowe Bree i podaje swoje. Ciasto zostaje uznane za najlepszy wypiek, co sprawia, że Bree popada w furię. Próbuje odtworzyć przepis, ale kiedy jej się to nie udaje, prosi o recepturę Katherine. Ta odmawia, co doprowadza Bree do wściekłości. Postanawia zakraść się do domu sąsiadki i ukraść przepis. Przypadkiem jest świadkiem kłótni między Katherine a jej córką. Dylan wciąż drąży temat ojca. Podczas sprzeczki Katherine bije ją po twarzy.
Gaby chce, żeby Carlos zerwał z Edie zanim ona rzuci Victora. Edie jednak oświadcza się Carlosowi i w ten sposób próbuje zatrzymać go przy sobie.

3.The game
Wszystkie przyjaciółki próbują wymigać się od wieczoru szarad u Susan. Kiedy dowiadują się o tym, co Bree widziała u Katherine, zmieniają zdanie i proszą Susan o zaproszenie nowej sąsiadki.
Gaby ma dość ukrywania romansu z byłym mężem. Nie może się doczekać, kiedy będą razem.
Julie chce pomóc Dylan przypomnieć sobie coś z przeszłości. W tym celu zakradają się do dawnego pokoju dziewczyny.
Edie chce, żeby wszyscy dowiedzieli się o jej zaręczynach. Kupuje więc sobie wielki pierścionek, który pokazuje na przyjęciu. Gaby jest oczywiście wściekła.
Susan spóźnia się na szarady, ponieważ wcześniej wybrała się do ginekologa, którego poleciła jej Bree. Ta oczywiście wzięła przypadkowy numer z książki telefonicznej. Okazało się, że lekarz przyjmuje w podejrzanej dzielnicy. Susan ukradziono telefon.
Stella, matka Lynette, postanawia nieco rozweselić córkę. Z pomocą Andrew kupuje marihuanę, którą dodaje do ciasta. Po zjedzeniu go Lynette czuje się zadziwiająco dobrze. Idzie nawet na imprezę do Susan.
Na imprezie Katherine jest zazdrosna o męża, z którym flirtuje Gaby. Obie panie kłócą się - Katherine wypomina Gaby romans z ogrodnikiem (dowiedziała się o tym od Edie), a Gaby wspomina o uderzeniu córki. Katherine tłumaczy, że ojciec Dylan zrobił córce coś bardzo złego. Jest pewna, że sąsiadki nie będą już o to pytać.

4.If there's anything I can't stand
Susan nie udaje się pierwsze spotkanie z Bobem i Lee. Postanawia zaskarbić sobie ich przyjaźń poprzez znalezienie ich ukochanego psa, którego schowała u siebie w garażu i zamierza wypuścić w odpowiednim momencie. Niestety wypuszcza go Mike, a pies ubrudzony farbę, skacze na nowy garnitur Boba. Wszyscy są oczywiście źli na Susan.
Lynette chce kochać się z Tomem, ale jemu przeszkadza jej wygląd. Lynette przebiera się więc i para ma udaną noc. Kiedy Tom nalega, aby to powtórzyli, Lynette odmawia.
Edie ma wszy łonowe. Pojawiają się one nie tylko u Carlosa i Gaby, ale też i u Victora. Na szczęście problemom udaje się zaradzić. Mimo to Edie domyśla się, że jej ukochany ma romans ze swoją byłą żoną.
Przyjaciółki urządzają dla Bree przyjęcie. Zapraszają jej byłą teściową - Phyllis, która przypadkiem poznaje prawdę o ciąży Bree. Jedzie do Danielle i zabiera ją do siebie.
Ciotka Katherine - Lily, wprowadza się do niej, aby spędzić tu ostatnie chwile swojego życia. Chce wyjawić Dylan prawdę o jej życiu na Wisteria Lane. Katherine jest oczywiście przeciwna. Lily pisze kartkę, która spada pod łóżko w momencie jej śmierci.

5.Art isn't easy
Bob i Lee umieszczają w swoim ogródku fontannę, która nie podoba się pozostałym mieszkańcom. Katherine postanawia kandydować na przewodniczącą związku właścicieli i zmusić sąsiadów do usunięcia fontanny. Bob i Lee namawiają Lynette, aby też kandydowała. Kiedy dochodzi do wyborów, Susan głosuje dwa razy, co zostaje zauważone. Kiedy pozostali zmuszają ją, aby się zdecydowała, wybiera Katherine. Lynette jest na nią zła.
Gdy Katherine odwiedza parę gejów, mówią jej, że nie usuną fontanny i wiedzą o tym, co wydarzyło się w Chicago i zmusiło ją i Adama do przeprowadzki. Jeśli Katherine chce, żeby milczeli, musi zgodzić się na fontannę.
Bree podstępem zmusza Danielle do powrotu. Obiecuje jej w zamian wiele korzyści.
Gaby spędza czas z Carlosem w hotelu. Spotyka tu Johna, który chce odnowić romans. Gaby odmawia. Później postanawiają z Carlosem, że powinni rozstać się na jakiś czas. Całują się, a fotograf pracujący dla Edie, robi im zdjęcie.

6.Now I Know, don't be scared
Mike mówi Susan, że jego ojciec żyje. Siedzi w więzieniu za morderstwo. Susan koniecznie chce go poznać.
Lynette poluje w ogródku na oposa. Używa do tego nawet broni pożyczonej od Bree. Uspokaja się dopiero, kiedy lekarz mówi jej, że jest już zdrowa.
Bob i Lee urządzają przyjęcie z okazji Halloween. Przychodzi na nie Danielle, przebrana za swoją matkę. Niestety odchodzą jej wody i zaczyna rodzić. Poród w ich domu odbiera Adam. Danielle decyduje się oddać chłopca swojej matce. Uważa, że tak będzie dla wszystkich najlepiej.
Carlos wyprowadza się od Edie. Ta donosi na niego do kontroli skarbowej.
Gaby chce odejść od Victora, ale jego ojciec prosi, żeby została. Victor ma szansę zostać gubernatorem. Rozwód przeszkodziłby mu w tym.
Do Victora przychodzi Edie i pokazuje mu zdjęcia jego żony i Carlosa.

Odcinki 7 - 12

7.You can't judge a book by its cover
Lynette chce, żeby jej matka wyprowadziła się. Jednak żadna z sióstr nie ma zamiaru przyjąć Stelli pod swój dach. Ta postanawia uciec.
Bree chce obrzezać Banjamina. Orson jest temu przeciwny. Sam był obrzezany i nie wspomina tego dobrze. Bree decyduje się zrobić to za jego plecami. Orson czuje się odtrącony - jakby był jedynie opiekunką do dziecka, a nie ojcem, którym bardzo chce być.
Dylan, w związku z pracą domową na temat genealogii, chce dowiedzieć się czegoś o swoim ojcu. Katherine mówi, że spisała na kartce informacje, które pomogą córce znaleźć ojca. Nie chce jednak, żeby Dylan przyprowadziła go do domu. Wyznaje, że był on złym człowiekiem. Bił ją i znęcał się nad rodziną. Dylan rezygnuje. Kartka, którą trzymała Katherine okazuje się być... pusta.
Victor i Gaby udają się na romantyczną podróż łodzią. Kiedy Carlos dowiaduje się o tym, dzwoni do Gaby, żeby ją ostrzec. Mówi, że Victor wie o ich romansie i może jej grozić niebezpieczeństwo. Gaby, podejrzewając najgorsze, wypycha męża za burtę. Później, razem z Carlosem, postanawia wyciągnąć go z wody. Na łodzi dochodzi do kłótni między mężczyznami. Gaby znów wypycha Victora do wody. Tym razem nie udaje się go odnaleźć.
Bree zauważa, że Mike bierze pigułki. Informuje o tym Susan. Mike twierdzi, że nie jest uzależniony. Niestety kłamie.

8.Distant past
Victor zostaje odnaleziony. Żyje, ale twierdzi, że niczego nie pamięta. Gdy zostaje sam z Gaby, mówi jej, że nie stracił pamięci.
Bree chce dobrze wychować Bena i nie popełnić takich błędów, jak wcześniej. Andrew czuje się „błędem” Bree i postanawia wyprowadzić się z domu. Matce jest przykro z tego powodu.
Stella znajduje schronienie u swojego byłego męża, Glena, który czuje się samotny po śmierci swojego partnera.
Diler Mike’a, Barrett, domaga się pieniędzy. Pojawia się nawet w domu Susan. Ta jest zachwycona studentem medycyny. Sądzi, że byłby dobrym towarzyszem dla Julie. Mike mówi kim on naprawdę jest i przyrzeka, że skończył z pigułkami.
Sylvia, kobieta z przeszłości Adama, pojawia się na Wisteria Lane. Mike obiecuje nic nie mówić Katherine jeśli Adam wypisze mu receptę. Ginekolog nie może tego zrobić, idzie więc do Orsona i przypomina o porodzie Danielle. Orson wypisuje receptę.
Susan znajduje w wozie Mike’a pigułki.

9.Something's coming
Gaby informuje przyjaciółki, że ucieka z Carlosem przed Victorem.
Karen McCluskey przypomina wszystkim o tornadzie. Rodzina Scavo ma zamiar schować się w jej piwnicy.
Susan jest zła na Orsona, że przepisał Mike’owi pigułki. Zabiera je. Niestety spada ze schodów i musi udać się do szpitala. Mike jest zły, że nikt nie zajmuje się jego żoną. Na szczęście wszystko kończy się dobrze - dziecku nic nie jest. Susan chce, żeby Mike poszedł na odwyk. Inaczej go opuści. Mike zgadza się.
Katherine spotyka Sylvię. Jest wściekła i pluje jej w twarz. Widzi to Bree, która zaprasza Sylvię do siebie. Dowiaduje się, że Sylvia była kochanką Adama w Chicago. Mówi o jego tatuażu węża na ramieniu. Gdy Bree chce się jej pozbyć, barykaduje się w łazience, gdzie rodzina miała przeczekać tornado.
Edie idzie pod dom Gaby. Kiedy przyjeżdża księgowy z papierami w sprawie konta na Kajmanach, bierze ją za Gaby i daje jej dokumenty. Gaby próbuje je odzyskać.
Bree chce, żeby Adam pomógł pozbyć się Sylvii z jej łazienki.
Lynette chce zaś pozbyć się kota Idy, ponieważ Tom jest uczulony na koty. Kiedy zwierzak ucieka przez drzwi, Karen próbuje go dogonić. Lynette wybiega za nią. Gdy zauważają tornado, chowają się w czyimś domu w łazience.
Gaby i Edie kłócą się o papiery. Wiatr porywa je wszystkie, a obie panie chowają się przed tornadem w domu Edie.
Bree mówi o tatuażu, o którym wspominała Sylvia. Katherine zdaje sobie sprawę z tego, że ten romans był prawdziwy. Adam miał kiedyś taki tatuaż, ale go usunął. Ma pretensje do męża, że przez niego stracili cały majątek na odszkodowanie dla Sylvii.
Carlos spotyka w domu Victora. Tan ma broń i zaczyna strzelać. Carlos ucieka. Podczas szamotaniny trwa już tornado. Latają różne przedmioty. Victor ginie.
Sylvia wychodzi z łazienki i gdy otwiera drzwi wejściowe zostaje „wessana” przez tornado.
Gdy wszystko ucicha, okazuje się, że dom Bree jest uszkodzony. Dom pani McCluskey w zasadzie nie istnieje.

10.Welcome to Kanagawa
Ze zburzonego domu Karen udaje się wydostać dzieci Lynette i Toma. Niestety Ida Greenberg nie przeżyła. Ponieważ uratowała ona rodzinę Scavo, Lynette chce, zgodnie z jej ostatnim życzeniem, rozsypać jej prochy na boisku baseballowym. Rodzina Idy nie ma na to ochoty. Lynette zabiera więc prochy i wraz z Karen zakrada się na boisko.
Susan zaprasza do siebie Bree i Orsona. Jest zachwycona zmianami jakie wprowadziła prawdziwa pani domu - Bree. Nie chce więc, żeby ta się wyprowadzała. Psuje plany wyswatania Andrew z mężczyzną, który miałby naprawić dach w domu Bree.
Na pogrzebie Victora, Milton informuje Gaby, że ta nie dostanie nic w spadku. Zmusza ją do opuszczenia ceremonii. Carlos został oślepiony w czasie tornada. Gaby mówi mu o papierach, które porwał wiatr. Obiecuje pojechać do księgowego i zdobyć kopie. Niestety, okazuje się, że ten także zginął. Gaby nie udaje się niczego znaleźć. Ona i Carlos są biedni.
Katherine chce, aby Adam się wyprowadził. Ten, podczas pakowania, znajduje liścik, który przed śmiercią napisała ciotka Lilian. Dowiaduje się z niego prawdy o swojej żonie. Pokazuje to Katherine, a ta wrzuca list do kominka. Wszystko to obserwuje Dylan, która wyciąga liścik i składa go w całość.

11.Sunday
Lynette chce zacząć chodzić do kościoła. Prosi o pomoc Bree. Ta chętnie się zgadza, ale później jest zawstydzona, że przyjaciółka zadaje podczas mszy pytania pastorowi.
Gaby postanawia ponownie poślubić Carlosa. Nie wie, że prawdopodobnie nigdy nie odzyska on wzroku. O wszystkim przypadkiem dowiaduje się Edie, która oczywiście informuje Gaby o stanie zdrowia jej męża. Carlos przyznaje się, że bał się, iż Gaby go opuści. Ta zapewnia, że nigdy tego nie zrobi.
U Susan pojawia się Tim, jej kuzyn, który pomaga jej w sprawach podatkowych podczas pobytu Mike’a na odwyku. Kiedy Susan wraz z córką odwiedza męża, Tim zaprasza do jej domu kobietę. Okazuje się, że to Katherine. Susan jest bardzo zdziwiona, kiedy dowiaduje się, że para „odświeża” dawny romans.
Dylan i Julie próbują rozwikłać, co było napisane na nadpalonej kartce. Dylan chce zapytać o to Adama. Ten, za namową Katherine, mówi jej, że jej matka nie zabiła jej ojca.

12.In Buddy's Eyes
Susan dwa razy przyłapuje Orsona lunatykującego nago po jej domu. Bree uważa, że z powody nieobecności Mike’a, Susan ma sny erotyczne związane z Orsonem.
Gabrielle, z powodu oszczędności, musi robić zakupy w dużym, zatłoczonym sklepie. Najlepsze miejsca parkingowe zarezerwowane są dla osób niepełnosprawnych. Dlatego Gaby postanawia wozić ze sobą niewidomego Carlosa.
W pizzerii pojawia się Rick. Informuje Toma i Lynette, że zamierza niedaleko otworzyć własny lokal. Wkrótce ktoś wybija mu tam szybę, a Lynette podejrzewa o to swego męża.
Mieszkańcy przygotowują się do Balu Fundatorów. Zwykle jego organizacją zajmuje się Bree. Tym razem do pomocy zgłosiła się Katherine, która z czasem przejęła wszystkie obowiązki. Bree jest z tego powodu wściekła. Szczególnie złości ją to, że Katherine odebrała jej możliwość wręczenia corocznej nagrody na tym balu. Próbuje ją nawet otruć. Jakie jest więc zdziwienie Bree, kiedy Katherine wychodzi na scenę i informuje, że nagrodę przyznano właśnie Bree. Później Bree próbuje przeprosić sąsiadkę. Zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jednak mogą być przyjaciółkami.
Andrew zawiadamia Lynette, że w restauracji Ricka wybuchł pożar. Lynette podejrzewa męża.
Dylan pozuje do zdjęć z matką podczas balu.
Kiedy Julie wraca do domu po balu, spotyka lunatykującego Orsona, który, biorąc ją za Mike’a, przeprasza za przejechanie go.

 

 

Odcinki 13 - 17

13.Hello, Little Girl
Dylan zostaje zatrzymana przez policjanta. Po sprawdzeniu jej dokumentów, puszcza ją dając jedynie ostrzeżenie. Później spotykają się w parku. Tajemniczy policjant mówi dziewczynie, że jest jej ojcem - Waynem Davisem. Dylan decyduje się spotykać z nim bez wiedzy matki.
Carols dostaje psa - Roxy, który ma mu pomóc w poruszaniu się. Gaby nie jest zachwycona nowym domownikiem. Próbuje nawet pozbyć się zwierzaka. W końcu jednak ulega i pozwala psu na spanie w ich łóżku.
Lynette podejrzewa Toma o podpalenie restauracji Ricka. Dowodem mają być zapałki z logo ich pizzerii. Sprawa trafia na komisariat policji, gdzie Lynette daje mężowi fałszywe alibi. W jej słowa wierzą wszyscy, nawet Rick wydaje się być przekonany. W samochodzie Lynette i Tom kłócą się o tę sprawę. Tom musi w domu nocować na kanapie. Całą sytuacją martwią się bliźniaki. Prawda wychodzi na jaw. To one podłożyły ogień. Dzieci bały się, że Rick odbierze im matkę.
Mike wraca z odwyku. Julie mówi mu o tym, co usłyszała od Orsona. Ten idzie spytać są sąsiada o tę sprawę. Orson przyznaje się do winy.
Mike mówi wszystko Susan i prosi o to, by pozwoliła mu samemu załatwić tę sprawę. Susan jednak wpada do domu Orsona i robi awanturę.
Następnego dnia Mike mówi, że przebaczył Orsonowi. Kiedy Susan mówi o swoich uczuciach Bree, Orson wychodzi z domu z walizką. Bree nie jest w stanie wybaczyć mu tego, co zrobił.

14.Opening Doors
Susan w szkole rodzenia spotyka Karla, swojego byłego męża. Jest jej przykro, że on i jego nowa partnerka mają cudowne życie. Chce za wszelką cenę pokazać, że jej też się dobrze wiedzie. Wszystko psuje Mike, który wspomina o swoim odwyku.
Lynette wciąż ma problemy z Kylą. Dziewczynka wciąż kłamie, knuje i robi inne rzeczy, mające wyprowadzić z równowagi Lynette. Aby nie musieć chodzić do psychiatry, szantażuje Lynette.
Aby dorobić, Gaby i Carlos postanawiają wynająć pokój. Zgłasza się Ellie, młoda dziewczyna podająca się za studentkę. Gdy Gaby zwraca uwagę na to, że przychodzą do niej mężczyźni, którzy płacą jej pieniądze, zaczyna coś podejrzewać. Sądzi, że Ellie jest prostytutką. Ta mówi jej, że wykonuje tatuaże.
Bree stawia Orsonowi ultimatum. Przyjmie go z powrotem, jeśli ten przyzna się policji do tego co zrobił. Orson bardzo cierpi z tego powodu. Nie chce wracać do hotelowego pokoju. Przypadkiem spotyka Edie, która zaprasza go do siebie.
Katherine postanawia dowiedzieć się z kim spotyka się Dylan. Śledzi ją i widzi, jak dziewczyna rozmawia z ojcem. Później w domu Dylan do wszystkiego się przyznaje. Katherine nie jest zła. Wayne mówi jej, że się zmienił. Ale i ona się zmieniła. „Już się ciebie nie boję” – mówi mu.

15.Mother Said

 

Bree jest zazdrosna o pocałunek Orsona i Edie. Nie pozwala mu spotkać się z Benjaminem. Przypomina mu, że przecież nie jest jego ojcem. Orson, który mieszka w hotelu, spisuje wszystkie fakty o udawanej ciąży Brie na kartce. Gdy idzie pod prysznic, do pokoju wchodzi Edie. Czyta kartkę i teraz może szantażować Bree. Ta w obliczu nowej sytuacji, decyduje się powiedzieć pozostałym przyjaciółkom prawdę. Wszystkie stają w jej obronie i informują Edie, że nie jest już ich przyjaciółką.
Psychiatra próbuje naprawić relacje Lynette z Kylą. Dziewczynka stara się wyprowadzić Lynette z równowagi.
Pojawia się matka Mike'a, Adele. Między nią a Susan dochodzi do nieporozumień. Zdeterminowana Susan udaje nawet wcześniejszy poród, aby pozbyć się teściowej z domu.
Gaby znajduje narkotyki w pokoju Ellie. Informuje o tym policję. Ci chcą dopaść jej dostawcę. Solisowie muszą więc udawać, że o niczym nie wiedzą.
Katherine chce, aby Dylan nie spotykała się z Waynem. Mówi mu, że nie jest ona jego córką. Ten bierze gumę dziewczynki, aby się o tym przekonać. Test DND potwierdza słowa Katherine. Wayne w domu upija się i ogląda stare filmy z córką. Prosi ja o przyjazd. Ogląda ramię, na którym powinna mieć blizny. Kiedy ich nie znajduje, każe jej wyjść.

16.The Gun Song
Kyla udaje, że Lynette się nad nią znęca. Wierzą w to pracownicy opieki społecznej, którzy zabierają Lynette z domu do aresztu. Tom próbuje wszystko naprawić. Mówi dziewczynce, że kiedy Lynette wyjdzie na wolność, nie będą mogły razem mieszkać. Oznacza to, że Kyla będzie musiała się wyprowadzić. Dziewczynka przyznaje, że wszystko wymyśliła. Przez włączony telefon słyszy to jej psychiatra. Kyla wyprowadza się do dziadków.
Bree, aby pozbyć się Orsona, flirtuje z duchownym. Ten okazuje się być rzeczywiście zainteresowany kobietą. Jego uczucie zostaje jednak odrzucone. Między Orsonem, a kapłanem dochodzi do bójki. Dzięki temu małżonkowie godzą się.
Umiera dziadek Mike'a. Susan zgadza się nazwać dziecko jego imieniem – Maynard. Nie jest jednak do niego przekonana i w akcie urodzenia podaje – Connor. Mike przekonują ją jednak do zmiany.
Solisowie współpracują z policją. W momencie, gdy ma dojść do aresztowania Ellie, Gaby ostrzega ją i pomaga w ten sposób w ucieczce.
Adam, dowiedziawszy się o powrocie Wayne'a, chce pomóc Katherine i Dylan. Sam ma jednak nieprzyjemne spotkanie z byłam mężem swojej żony.

17.Free

Katherine zgłasza na policji porwanie Adama. Zdaje sobie jednak sprawę, że Wayne, jako policjant, ma tu wielu kolegów i nie uda jej się niczego wskórać. Wraca do domu i pakuje walizki. Informuje Bree, że nie może pomóc w organizacji imprezy Boba i Lee. Pozostałe przyjaciółki muszą ją zastąpić. Pomocny okazuje się również Orson. Bree mówi mu jednak, że nie przyjmie go z powrotem, chyba że zgłosi się na policję i wyzna prawdę.
Susan przezywa wyjazd Julie na studia. daje jej komórkę, aby mogły być w kontakcie.
Ellie dzwoni do Gaby, żeby przyniosła jej zostawionego w domu misia. Gaby znajduje w nim 100 tys. dolarów. Nie chce ich oddać. Ellie wraca więc po swoją własność.
Na Katherine w domu czeka Wayne. Chce wiedzieć co stało się z prawdziwą Dylan, ale kobieta nie ma zamiaru mu mówić. Adam ucieka z pułapki. Elli wpada do domu Katherine. Chwyta za nóż, ale Wayne zabija ją. Katherine mówi mu, że Dylan uciekła i nigdy nie wróci.
Do domu wchodzi tez Bree, która staje się drugim zakładnikiem Wayne'a. Teraz poznajemy całą historię.

Katherine ukrywała się u ciotki przed mężem, w latach 1994 - 95. Ten znalazł ją rok po tym jak od niego uciekła i, mimo, że został uderzony świecznikiem, obiecał, że wróci. Wcześniej, przez Mary Alice Young, dał córce lalkę, która ta się bawiła. Katherine położyła ją wysoko na szafie, zanim zeszłą na dół, do byłego męża. Gdy dziewczynka próbowała ją ściągnąć, szafa przewróciła się na nią, gdy Wayne juz dawno odszedł poraniony i zginęła na miejscu. Lilian Simms pochowała dziecko w pobliskim lesie, a sama Katherine adoptowała podobną dziewczynkę z sierocińca w Rumunii.

Pobliskie przyjęcie zakłóca pojawienie się Adama. Wayne chce się z nim rozprawić, ale zostaje powalony przez Adama. Katherine wie, że były mąż nie da jej spokoju. Strzela do niego. Bree tłumaczy później policji, że Katherine zrobiła to w obronie własnej. Po jej stronie stają wszystkie przyjaciółki.
5 lat później: Katherine należy do grupy przyjaciółek, Orson i Bree są razem, Susan ma nowego chłopaka, Lynette dorosłe dzieci po poprawczaku, a Gabi... dwie pulchne córki.