Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

wtorek, 26 września 2006
Odcinki 1 - 8
1. Listen to the Rain on the Roof

6 miesięcy po wypadku Mike jest nadal w śpiączce. Susan odwiedza go każdego dnia, mając nadzieję na poprawę. W szpitalu poznaje Ian’a, który opiekuje się żoną - Jane, również będącą w śpiączce. Ian proponuje Susan randkę.
Nora coraz bardziej wkracza w życie Toma i Lynette. Muszą oni nawet ukrywać przed nią imprezę urodzinową Parkera, aby nie chciała w niej uczestniczyć. Jej córka, Kayla, jest zachwycona przyjęciem.
Edie próbuje sprzedać dom Paula Younga, ale pani McCluskey mówi wszystkim chętnym o znalezionych tam obciętych palcach.
Carlos wyprowadził się, a Gabrielle musi zajmować się Xiao Mei. W złości mówi jej, że po porodzie deportuje ją do Chin. Xiao Mei ucieka do pustego domu Youngów, gdzie w szafie zajada się pączkami.
We flashbacku widzimy żonę, która pod nieobecność męża pakuje się i chce opuścić dom. Mąż jednak wraca wcześniej z pracy i znajduje jej rzeczy. Następnego dnia sąsiadka widzi go czyszczącego podłogę. Mężczyzna mówi, że żona go opuściła, ale papuga krzyczy: „Orson, nie!”.
Orson oświadcza się Bree. Przyjaciółki są tym zaskoczone, ale jeszcze bardziej dziwi je, że para do tej pory ze sobą nie spała. Wkrótce jednak dochodzi do zbliżenia, a Bree przeżywa swój pierwszy orgazm.
Podczas przyjęcia zaręczynowego, Bree odwiedza dawna sąsiadka Orsona, Carol, która twierdzi, że ten zabił swoją żonę, a Bree może być następna.

2. It takes two
Na pierwszej randce Susan i Ian’a pojawiają się jego teściowie. Ian przedstawia swoją towarzyszkę jako „dr Mayer”. Susan zdaje sobie sprawę z tego, że nie powinni się spotykać, bo oboje czują, że w ten sposób zdradzają swoich partnerów.
Bree wychodzi na mąż, mimo podejrzeń przyjaciółek co do przeszłości Orsona. Podczas wesela jej mąż zostaje wezwany na policję. Musi zidentyfikować ciało kobiety, którą znaleziono na budowie. Okazuje się, że to nie jego zaginiona żona Alma, ale wychodząc z kostnicy mówi w jej stronę: „Tęsknię za tobą, Monique”.
Carols i Gabi nie mogą dojść do porozumienia w sprawie podziału majątku. Podczas przyjęcia Xiao Mei zaczyna rodzić. Dziecko jest... czarne. W klinice pomylono embriony, a to oznacza, że małżeństwo Solisów ma już niewielkie szanse na uratowanie.
Do Edie przyjeżdża jej kuzyn, Austin.

3. A weekend in the country
Bree i Orson wybierają się na miesiąc poślubny. W poczekalni Bree ogląda TV i zauważa swojego syna, jako bezdomnego. Postanawia go odszukać. Dzięki Orsonowi Andrew wraca do domu.
Lynette wciąż czuje się zmęczona. Martwi się tym, że Tom nie ma pracy. Irytuje ją również Nora.
Gabrielle spotyka w ośrodku spa Johna. Jest pod dużym wrażeniem. Okazuje się jednak, że chłopak ma narzeczoną, której nie chce stracić. Nie zamierza więc wznawiać romansu z Gabi.
Susan spędza weekend z Ianem. Edie szuka swojego odtwarzacza CD w szpitalu u Mike'a. Podczas jej wizyty ten otwiera oczy.

4. Like it was
Mike odzyskał przytomność, ale stracił pamięć. Nie pamięta ostatnich dwóch lat. Opiekuje się nim Edie, która skutecznie zniechęca go do Susan.
Gabi nie chce, aby Carlos dostał się do domu i wzywa policję. Jeden z policjantów jest świeżo po trudnym rozwodzie i bierze stronę Carlosa. W efekcie to Gabi zostaje zakuta w kajdanki.
Lynette, dzięki łapówkom, pomaga synowi zaistnieć w drużynie baseballowej.
Bree dowiaduje się nieprzyjemnych szczegółów z życia swoich dzieci. Andrew utrzymywał kontakty seksualne z mężczyznami, a Danielle ma romans z nauczycielem.

5. Nice She Ain't
Bree próbuje przerwać romans swojej córki z nauczycielem. Kończy się to próbą samobójczą i terapią rodzinną. Bree odwiedza pana Faladi i zostawia mu rzeczy Danielle. Ten, chcąc uniknąć komplikacji, zgadza się zerwać z dziewczyną.
Julie pomaga Austinowi w lekcjach. Kiedy przyłapuje go ze swoją koleżanką, daje mu niewłaściwą pracę domową. Austin dostaje złą ocenę i podejrzewa Julie o zazdrość.
Susan próbuje przywrócić Mike'owi pamięć. Bez rezultatu. On ciągle uważa, że to Edie jest jego dziewczyną.
Tom chce otworzyć pizzerię. Lynette jest przeciwna, a Nora próbuje wykorzystać okazję i zbliżyć się do Toma.
Gabrielle wciąż toczy wojnę z Carlosem.
Znaleziona martwa kobieta miała na ręku napisany numer do hydraulika Mike'a Delfino.

6. Sweetheart, I have to confess
Gabrielle sądzie, że Carlos chce ukryć przed nią duże pieniądze.
Susan decyduje się zacieśnić swój związek z Ianem.
Tom zaczyna realizować marzenie o pizzerii. Po sprzeczce z żoną spędza tam noc. Odwiedza go Nora, która próbuje go uwieść. Tom jednak wraca do domu i mówi wszystko Lynette. Tan zabrania Norze zbliżać się do niego.
Detektyw Ridley odwiedza Mike'a w szpitalu i pyta o Monique.
Carolyn rozpowszechnia w country clubie plotki o tym, że Orson jest mordercą. Bree postanawia więc zjeść tam lunch z Carolyn i jej mężem.
W łazience Alma pokazuje jej zdjęcie pobitej byłej żony Orsona. W tym czasie Harvey mówi Orsonowi o swoim romansie z Monique.
Gabrielle idzie do łóżka z Carlosem. Po wszystkim ten mówi jej, że nie spodziewa się dużych pieniędzy. Oszukał Gabi, żeby się z nią przespać. Ta wypycha go przez okno.

7.Bang
Bree wierzy w wyjaśnienia Orsona dotyczące Almy. Dowiaduje się o Monique i w złości przekazuje tę informację Carolyn.
Nora chce wyjechać do Meksyku. Jest wściekła, kiedy dowiaduje się, że Lynette i Tom chcą przejąć opiekę na Kylą.
Gabrielle w wyniku rozwodu dostaje dom, Carlos - całą resztę. Oczywiście dochodzi między nimi do awantury.
Julie i Austin zostają przyłapani w sklepie na kradzieży. Susan odwołuje swój wyjazd z Ianem do Paryża.
Julie, Austin, Lynette, Nora i Edie są w supermarkecie, kiedy wchodzi tam Carolyn i wyciąga broń. W złości zabija Norę, a później sama ginie. Lynette jest lekko ranna.
Te wydarzenia robią duże wrażenie na wszystkich mieszkańcach Wisteria Lane.

8.Children and art
Gabrielle postanawia wrócić do modelingu. Okazuje się to jednak porażką.
Lynette odkrywa w piwnicy sąsiada dużo zabawek i ścianę ze zdjęciami dzieci. Podejrzewa go o złe intencje
Bree poznaje swoją teściową i sprowadza ją do domu. Orson jest temu przeciwny, ale nie ma wyjścia. Musi zgodzić się na obecność matki.
Policjanci przeszukują dom Mike'a. Nie znajdują narzędzia, którym zabito Monique. Ma je pani McCluskey.

Odcinki 9 - 16

9.Beautiful girls
Gabi, dzięki swemu styliście Vernowi, zostaje "doradcą" przyszłych małych miss. Uczy dziewczynki poruszania się na wybiegu. Opowiada im też o metodach walki z nadwagą. Budzi to niepokój ich matek. Gabi natomiast zaczyna spotykać się z ojcem jednej ze swoich uczennic.
Bree szuka domu dla Glorii, która stara się poróżnić małżonków. Mówi synowej o romansie Orsona z Monique.
Susan poznaje dom Ian'a i jego kamerdynera Ruperta.
Lynette informuje policję i panią McCluskey o swoich podejrzeniach co do nowego sąsiada.
Mike chce zakopać skrzynię z narzędziami. Przyłapuje go na tym policjant.

10.The Miracle Song
Zbliża się Boże Narodzenie. Rodzice Ian'a chcą zjeść kolajcę u Susan. Ta prosi o pomoc Bree. Mike zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa Monique. Edie zrywa z nim. Pojawia się za to Susan, która chce pomóc. Z tego powodu dochodzi do kłótni z Bree. Każda uważa swojego mężczyznę za niewinnego.
Lynette ma wątpliwości, czy słusznie podejrzewa sąsiada o pedofilię. Z powodu protestów sąsaidów, siostra Arta dostaje zawału i umiera. Lynette przychodzi go przeprosić. Wtedy dowiaduje się, że miała rację. Art wyznaje, że dzięki niej uwolnił się od chorej siostry i może robić co chce. Na szczęście ma zamiar wyjechać z Wisteria Lane.
Susan odkrywa w biurze Orsona jego zdjęcia z pobytu w zakładzie psychiatrycznym. Spóźnia się przez to do domu. Ian robi jej wymówki. Jest zazdrosny o Mike'a.
Gloria spotyka się potajemnie z Almą, pierwszą żoną Orsona, która jest bardzo podobna do Bree.

11.No Fits, No Fights, No Feuds
W domu Bree pojawia sie Alma. Wyjaśnia dlaczego opuściła Orsona. Chciała, aby wszyscy sądzili, że jest mordercą. Bree wydaje kolację, aby udowodnić niewinność męża. Orson zostaje na niej aresztowany po tym, jak Susan donosi policji, że ten miał romans z Monique. Doprowadza to do konfliktu z Bree.
Susan informuje Mike'a, że nie może go odwiedzać - jest teraz z Ian'em.
Gabi spotyka się z nowym mężczyzną i dostaje kwiaty od tajemniczego wielbiciela.
Kyla zamieszkuje z Tomem i Lynette, co powoduje kolejne kłopoty.
Mike w więzieniu spotyka Paula, którego z powodu amnezji nie pamięta.
Julie decyduje się rozpocząć współżycie z Austinem. Nie wie, że chłopak sypia z Danielle.
Alma decyduje się zamieszkać na Wisteria Lane.

12.Not while I'm around
Paul wynajmuje więźniów, którzy mają pobić Mike'a, i sam ratuje go wtedy z opresji.
Susan niepokoją relacje między Austinem i Julie. Jest wściekła, kiedy dowiaduje się, że dzięki Edie jej córka kupiła pigułki. Odkrywa też romans Austina z Danielle.
Gabrielle postanawia spotkać się ze swoim tajemniczym wielbicielem. Okazuje się nim... Zach. Gabi jest rozczarowana.
Lynette bez wiedzy Toma pomaga mu w przygotowaniach do otwarcia restauracji.
Bree jest niezadowolona z powodu sąsiedztwa Almy. Prosi Orsona, żeby się jej pozbył. Kiedy to się nie udaje, sama odwiedza nową sąsiadkę. Odkrywa w schowku w podłodze zdjęcie Orsona i Monique oraz woreczek pełen zębów. Zabiera je do domu.

13.Come Play Wiz Me
Orson zostaje zwabiony do domu Almy, gdzie dostaje środki nasenne oraz viagrę. Alma wykorzystuje go, co rozwściecza Bree. Gaby odrzuca zaloty Zacha, a Susan prosi ją o pomoc w sprawie Mike'a. Lynette oszukuje szefa, że jest jeszcze chora i pomaga mężowi w otwarciu pizzerii. Zostaje na tym przyłapana, co prowadzi do... zmiany pracy. Zatrudnia się u Toma.
Susan jest przy żonie Ian'a, kiedy ta umiera w szpitalu. Prosi Mike'a o to, aby się ze sobą nie spotykali.

14.I Remember That
Susan na pogrzebie Jane zostaje upokorzona przez jedną z koleżanek zmarłej. Ian oświadcza się jej w kostnicy. Gabrielle poznaje przystojnego mężczyznę, z którym umawia się na randkę. Jest on jednym z pracowników Zacha, który grozi mu utratą pracy. Randka nie udaje się, co wykorzystuje Zach.

Orson wyjawia Bree prawdę o śmierci Monique. Żona namawia go do pójścia na policję.
Kiedy Bree spada z drabiny i ląduje w szpitalu, Andrew zabrania Orsonowi się do niej zbliżać. Podejrzewa go o próbę zabicia matki.
Mike przypomina sobie ten wieczór, kiedy zginęła Monique. Idzie do Orsona, żeby mu o tym powiedzieć. Ten w desperacji skacze z dachu.

15.The Little Things You Do Together
To Gloria, matka Orsona zabiła Monique dlatego, że miałą romans z żonatym mężczyzną. On pomógł jej zatuszować całą sprawę.
Bree i Susan godzą się, a Ian dowiaduje się, że Mike chciał oświadczyć się Susan. Gabrielle ma kłopot z Zachiem, który nabiera ją na to, że razem spędzili noc. Lynette zajmuje się pizzerią. Podczas wielkiego otwarcia wszyscy dobrze się bawią. Andrew zauważa wśród gości siostrę, która miała opiekować się matką w domu. Jedzie tam, żeby uratować Bree przed Glorią. Na miejsce przybywa też Orson, który zdaje sobie sprawę z tego, że Gloria zabiła również jego ojca, Edwina. Bree udaje się uratować. Gloria dostaje wylewu.
Alma, która wcześniej spadła z dachu, nie żyje.
Gloria jest sparaliżowana. Orson mówi jej, że już nigdy się nie zobaczą.

16.My Husband The Pig
Bree i Orson szykują się do wyjazdu. Julie wybacza Austinowi, a Danielle odkrywa, że jest w ciąży.
Susan dostaje pierścionek od Ian'a.
W pizzerii odbywa się męski wieczór. Mike i Ian grają o Susan. Wygrywa Ian.
Do Edie przyjeżdża jej syn Travers, który zostaje bez opieki. Carlos ma o to do niej pretensje.
Gabrielle poznaje Victora Langa.

Odcinki 17 - 23
17.Dress Big
Gabrielle odkrywa garderobę byłej żony Victora. Postanawia założyć jedną z sukienek na wieczór, podczas którego Victor ma przemawiać. Zostaje jednak przyłapana przez właścicielkę sukni i musi ją oddać. Zostaje w samej bieliźnie.
Lynette spiera się z Tomem o ubrania pracowników pizzerii. Znajduje męża na podłodze w lokalu. Wypadł mu dysk i będzie potrzebował kilku miesięcy odpoczynku.
Mike chodzi na terapię i zdaje sobie sprawę ze swoich uczuć do Susan.
Susan spotyka rodziców Ian'a. Jego matce nie podoba się to, że jest rozwódką. Ojciec z kolei lubi przebierać się w damskie ubrania. Zostaje na tym przyłapany przez Susan i musi zostać jej sprzymierzeńcem.
Edie udaje się uwieść Carlosa.

18.Liaisons
Edie ma łóżkowe problemy z Carlosem. Gabrielle wzbudza zazdrość u Victora, pojawiając się na spotkaniu z chłopakiem, co rozprasza polityka.
Ian sądzie, że Mike śledzi jego i Susan. Kiedy podczas jazdy samochodem wpadają do jeziora, Mike ratuje im życie. Jego obecność prowadzi do sporów w ich związku. Po jednej z kłótni, kiedy Susan idzie podziękować Mike'owi za uratowanie z jeziora, ten ją całuje.
Lynette poznaje Rick'a, który był szefem czterogwiazdkowej restauracji. Zaczął brać narkotyki i został zwolniony. Tom nie chce takiego pracownika. Rick pomaga jednak Lynette z wymagającym klientem. Zdobywa tym jej uznanie.

19.God, That's Good
Pani McCluskey boi się iść do szpitala. Obawia się, że wtedy ktoś znajdzie jej męża w zamrażarce.
Lynette chce wprowadzić nowe dania do menu i spędza dużo czasu z Rick'iem. Tom nie jest tym zachwycony.
Edie zdaje sobie sprawę z tego, że Carlos wciąż darzy uczuciem Gabrielle.
Gabi spędza namiętną chwilę z Victorem w windzie. Zostaje to uwiecznione przez kamerę przemysłową. Zdjęcia, dzięki nierozwadze Gabi, trafiają do prasy. Skandal łagodzi sama Gabi, mówiąc, że Victor właśnie poprosił ją o rękę.
Susan dowiaduje się, że Ian i Mike grali o nią. Jest wściekła.
Ciało męża pani McCluskey zostaje odkryte, a ona aresztowana.

20.Gossip
Gabrielle dowiaduje się od Edie o jej związku z Carlosem. Jest wściekła. Próbuje nastawić przeciwko Edie Susan i Lynette. Carlos mówi jej, że ten związek to tylko zabawa.
Pani McCluskey musi wyjawić prawdę. Jej mąż zmarł z przyczyn naturalnych. Okazało się jednak, że nie zmienił testamentu i cały majątek przypadłby jego pierwszej żonie. Musiała więc umieścić go w lodówce. Te wyjaśnienia zupełnie wystarczą mieszkańcom Wisteria Lane.
Tom chce wrócić do pracy. Martwią go relacje żony z Rickiem.
Susan decyduje się wrócić do Ian'a. Ten jednak zdaje sobie sprawę, że ona będzie nadal żywić uczucia do Mike'a. Decyduje się wyjechać do Anglii.
W nocy z Wisteria Lane wyprowadza się również Mike.

21.Into the Woods
Lynette i Rick zostają zamknięci na całą noc w chłodni. Tom podejrzewa romans. Rick musi odejść z pizzerii.
Gabrielle, jako dziewczyna Victora, jest tak pewna siebie, że nie przyjmuje mandatów. Ląduje przez to w więzieniu.
Victor zostaje wybrany burmistrzem.
Susan rusza na poszukiwania Mike'a. Udaje jej się zabłądzić w lesie. Znajduje ją Mike, bierze w ramiona i całuje.

22.What would we do without you?
Susan planuje ślub z Mike'iem. Okazuje się jednak, że jej dzień "zajęła" już Gabrielle. Skopiowała dokładnie wszystko z zaplanowanej przez nią ceremonii.
Kłócą się o to, a później dochodzą do wniosku, że mogą wziąć ślub wspólnie. Nie zgadzają się na to panowie.
Edie chce, żeby Carlos zamieszkał razem z nią. Ten mówi jej, że jej nie kocha. Edie wspomina mu o teście ciążowym. Jeśli będzie pozytywny, Carlos obiecuje z nią zostać. Wynik okazuje się jednak inny.
Edie proponuje, że mogą starać się o dziecko. Wciąż jednak bierze pigułki.
Lynette wciąż nie może porozumieć się z Tomem. Spada z łóżka, doznając urazu głowy. W szpitalu dowiaduje się, że z głową jest wszystko dobrze, ale musi zrobić inne badania. Lekarze podejrzewają raka.

23.Getting Married Today


Ten dzień był wyjątkowy. Gabrielle wyszła za Victora, a Susan za Mike'a. Lynette odwiedziła matka, która chce jej pomóc w walce z chorobą. Bree wróciła z podróży poślubnej z wielkim brzuchem. Udawała ciążę. W rzeczywistości ciężarna jest jej córka Danielle, która ukrywa się w klasztorze.
Carlos dowiaduje się, że Edie go oszukała i nadal bierze pigułki. Zrywa z nią, a ta prawdopodobnie popełnia samobójstwo.