Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

czwartek, 30 marca 2006
Odcinki 1 - 8

1. Next

Matthew i Betty Applewhite
Mike wszedł do domu. Podczas szamotaniny Susan strzeliła z pistoletu przez okno. Kula trafia w butelkę z alkoholem trzymaną przez sąsiadkę-alkoholiczkę, Idę Greenberg.
W szpitalu Julie usłyszała jak Mike powiedział policji, że była to tylko domowa awantura. Nie podał prawdziwych intencji Zacha. Później Mike wyznał Susan, że nie chciał wnosić oskarżenia. Dodał też, że Mary Alice zabiła Deirdre. Rozmowę przerwał telefon. Policja znalazła Zacha. Chłopak nie żył a mężczyzna miał zidentyfikować ciało. Mike i Susan pojechali do prosektorium, ale na miejscu okaząło się, że to nie on. Mike podejrzewał, że Zach jest jego synem. Susan obawiała się jednak o bezpieczeństwo Julie i zdecydowała się zerwać z Mike'iem.
Bree nie mogła się rozkleić po śmierci męża. Musiała być silna, aby wytrzymać ze swoją płaczliwą teściową, Phyllis. Ta oskarżała ją o zrujnowanie życia swojego syna. Podczas pogrzebu Bree odkryła, że Rex ma na sobie niewłaściwy krawat. Założyła mu więc krawat Toma w kościele, w obecności wszystkich gości.
Lynette była zmuszona zabrać córkę, Penny, na rozmowę w sprawie pracy. Mimo wszystko, jej szef będąc pod wrażeniem przewijania córki i jednoczesnej dobrej prezentacji wizji firmy, zatrudnił ją.
John chciał mieszkać z Gabrielle. Ta wyrzuciła go i jego rzeczy domu. Aby przekonać Carlosa, pokazałą mu sfałszowany wynik testu na ojcostwa. Ten wciąż miał jednak do niej pretensje, że go zdradziła.
Betty Applewhite ukrywała w piwnicy tajemniczego więźnia.

2. You Could Drive a Person Crazy
Susan dowiedziała się, że jej były mąż, Karl, mieszka w nowym domu Edie. Ta próbowała przeprosić Susan za to, że jej o tym nie powiedziała. Podczas rozmowy, Susan potrąciła samochodem jadącą na wrotkach Edie.
Mike chciał się dowiedzieć, jak teraz będą wyglądały jego stosunki z Susan. Niestety sprawa była dla nich obojga bardzo trudna.
Phyllis zbyt mocno rozpaczała po śmierci swego syna. Została nawet za to spoliczkowana przez Bree przy Lynette. Phyllis zaczęła podejrzewać, że synowa wcale nie cierpi. Lekarz, który opiekował się Rexem znalazł jego notatkę o tym, że wybacza żonie. Poinformował o tym inspektora z firmy ubezpieczeniowej. Phyllis doniosła za to policji, że Bree ma romans.
Gabrielle odwiedziła zastraszonego męża. W zamian za nietykalność Carlosa, zgodziła się dostarczyć dziewczynie jego współwięźnia pieniądze. 7000 dolarów miało być przeznaczone na operację plastyczną piersi, której ta nie chciała zrobić. Gabrielle zabrała pieniądze, a jej mąż został za to pobity w więzieniu. Gabrielle zgodziła się wszystko naprawić a w zamian otrzymała kontrolę nad ich kontem.
Lynette była zniesmaczona bałaganem, jaki zapanował w domu. Aby zmusić Toma do sprzątania, kupiła szczura i wypuściła go w salonie. Zwierzak został zabity, dom wysprzątany, a małżeństwo uratowane!
Susan spytała Betty o dziwne hałasy dochodzące z jej domu. Ta stwierdził, że to Matthew, ale on właśnie przeszedł za plecami matki. Susan nabrała podejrzeń.
Betty zdobyła receptę na środki nasenne. Dała je w zupie swojemu więźniowi.

3. You’ll Never Get Away From Me
Bree wraz z teściową odwiedziła grób Rexa. Z przerażeniem odkryła, że wykopano jego ciało. Phyllis nagle "przypomniała" sobie, że policja podejrzewa otrucie. Bree wysłała brutalnie yłą teściową do domu i zdecydowała się na badanie wariografem. Potwierdziło ono, że nie otruła męża ale wykazało, że żywi jakieś uczucia do George'a. Ten też musiał przejść test. George zgodził się i udało mu się oszukać urządzenie.
Gabrielle obserwowała Johna. Przyjechała też do męża uczcić rocznicę ślubu ale się pokłócili, więc Gabi kupiła sobie drogie auto. Wkrótce odkryła, że John spotykał się z inną kobietą, Joan, w wieku jego matki. W akcie zemsty zniszczyła jej kwiaty w ogródku. Widząc swoją głupotę, zerwała z nim ostatecznie. Odwiedziła też Carlosa i, cała we łzach, powiedziała mu, że była samolubną kretynką i jest jej bardzo przykro. Usatysfakcjonowany Carlos jej wybaczył.
Lynette chciała uczestniczyć w pierwszym dniu w szkole 6-letniego Parkera. Nina, jej szefowa, odmówiła jej. Lynette kupiła więc zestaw do telekonferencji i to, w pewnym stopniu, rozwiązało problem, kosztem... poparzenia ud Niny.
Susan była zła, że Edie wystąpi z Julie na pokazie talentów w kościele. Chciała zastąpić wredną sąsiadkę i poprosiła o pomoc Betty, która miała ją uczyć gry na fortepianie. W ostatniej chwili Susan pozwoliła Edie wystąpić z Julie. Występ okazał się kompletna klapą.
Gdy Felicia wróciła ze szpitala, Mike przyszedł pierwszy z kwiatami. Felicia spakowała się i miała jechać do Utah  na dłuższą, jak się okazało, rekonwalescencję. Felicia nie wiedziała jednak gdzie jest Zachary i dowiedziała się, że Mike nie zabił Paula, ale uważała, że to błąd.

4. My Heart Belongs To Daddy
Lynette sądziła, że jest złą matką, ponieważ jej syn, Parker, wymyślił sobie przyjaciółkę - panią Mulberry. Postanowiła więc pozbyć się jej. Wyrzuciła parasolkę pani Mulberry do śmietnika. Ta jednak wypadła na ulicę. Na oczach Parkera została przejechana przez śmieciarkę. Pani Mulberry odeszła!
Adwokat Gabrielle ją obraził a więźniowie stanęli w jej obronie i poturbowali mężczyznę. Prawnik nie chciał umożliwić jej wizyty małżeńskiej i Gabi wynajęła kogoś zupełnie innego.
Susan i Mike poszukiwali Zacha. Susan spotkała chłopca w parku, ale uciekła przerażona, gdy ten zamachnął się na nią z kijem. Nie powiedziała o tym Mike'owi. Później odnalazła Zacha i podczas zafundowanego mu posiłku, namówiła do odnalezienia Paula w Utah. Zaofiarowała mu nawet pomoc finansową.
Andrew nie chciał, aby Bree spotykała się z Georgem. Próbował pozbyć się intruza. George zapragnął zaś, aby Bree wysłała syna na obóz. Ta się nie zgodziła, ale George zjawił się na zawodach pływackich i pocałował Bree. Andrew nie wytrzymał i zaatakował aptekarza. Teraz chłopiec musiał wrócić na obóz.

5.They Asked Me Why I Believe in You
Bree dostała zgodę na ponowne pochowanie męża. Podczas odbioru jego, detektyw pokazał jej kartkę, którą Rex napisał przed śmiercią. Chciał tym samym wymusić przyznanie się Bree do zabójstwa. Nie udało mu się to. Bree zmieniła też miejsce pochówku męża. Była wściekła, że on wierzył w to, iż to ona go otruła, po 18 latach małżeństwa.
Lynette próbowała odstresować swoją wiceszefową - Ninę Fletcher. Zabrała ją na drinka do baru. Poderwała nawet dla niej mężczyznę. Nina była teraz odstresowana, ale nie mogła odczepić się od Lynette i wciąż zabierała ją do baru. Aby się uwolnić, Lynette zaczęła szaleć - przebrała się bardziej wyzywająco, tańczyła na barze i piłą wódkę z cytryną z mężczyznami. Nina nie chcąc mieć konkurencji, nie zabierze już ze sobą Lynette!
Susan odwiedził Lonnie Moon, jej agent. Mówił, że teraz sam będzie prowadził własną firmę. Chciał żeby Susan pracowała u niego. Ona zgodziła się, ale kiedy dowiedziała się, że Lonnie oszukuje i ma poważne kłopoty finansowe, zrezygnowała. Postanowiła zostać w dotychczasowej agencji.
Gabrielle wierzyła, że nowy adwokat, David Bradley, wyciągnie Carlosa z więzienia. Carlos bał się, że prawnik pójdzie z jego żoną do łóżka. David powiedział mu, że ma na to ochotę, ale dopóki broni Carlosa nie może tego zrobić, bo straciłby uprawnienia. Mimo szoku na twarzy Gabrielle, Carlos zgodził się.
Betty, w domu Edie, widziała w wiadomościach informację o tym, że złapano podejrzanego o zamordowanie Melanie Foster. Poszła do domu, gdzie Matthew też widział wiadomości. Przed podaniem posiłku swojemu więźniowi Betty pisała list do policji, że złapali niewłaściwego człowieka. Kiedy zniosła jedzenie Calebowi i Matthew wezwał ją, niedokładnie zamknęła drzwi. Caleb wyszedł z celi i słyszał rozmowę Betty z Matthew. Chłopak powiedział, że Calebowi grozi krzesło elektryczne, mimo że jest upośledzony. Caleb wrócił do swojego więzienia.
Tymczasem Paul zaczął rozpakowywać zaległą pocztę w swoim domu, do którego właśnie wrócił.

6. I Wish I Could Forget You
Kiedy George próbował zbliżyć się do Bree, ta dostała czerwonej wysypki. Lekarz powiedział jej, że to dlatego, że ona nadal czuła się żoną Rexa. Para postanowiła więc zmienić otoczenie. Wybrali się do hotelu i tam Bree też dostała wysypki. George podsunął jej odpowiednie tabletki i dodatkowo upił alkoholem. Gdy trochę wytrzeźwiała, poszli razem do łóżka. Po wszystkim Bree nie była pewna, czy dobrze zrobiła.
Lynette było przykro, kiedy jej szefowa kpiła z jej wyświechtanych ubrań. Postanowiła kupić sobie coś drogiego i modnego. Tom nie był zadowolony i namawiał żonę, żeby zwróciła ubrania. Ta zgodziła się, ale w biurze przebrała się w najładniejszy kostium, aby dobrze wypaść na prezentacji. Nina urwał jej metkę od spódnicy i Lynette nie już zwrócić ubrania do sklepu. Aby udobruchać Toma, kupiła mu kije do golfa z włókna węglowego.
Nowy prawnik Carlosa został postrzelony w sądzie. Kiedy Gabrielle odwiedziła go w szpitalu, ten był pod dużym wrażeniem. Nie chciał już prowadzić sprawy Carlosa, bo zakochał się w jego żonie. Gabrielle podstępem wykryła, że nie zakochał się w niej tylko jej pożądał. Pod groźbą pozwu o napastowanie żony klienta, zmusiła go do podjęcia sprawy.
Gabi, Bree i Susan wiedziały już, że Paul wrócił. Susan zawiadomiła policję i poszła do Mike'a. Delfino jednak zaprzeczył jej wersji, że Paul przyznał mu się do zabicia Marthy Huber i , że posiada jej pamiętnik. Susan była wściekła ale po tym jak usłyszała, że on jest na warunkowym zwolnieniu, trzymał nielegalnie broń, chciał zabić Paula a Martha napisała, że Susan spaliła dom Edie, pogodziła się z nim. Kiedy Mike rozmawiał z Paulem, ten powiedział mu, że odwiedził Susan, która wyznała, że dała pieniądze Zachowi, na poszukiwania rodziny w Utah. Mike zerwał z Susan, a ona zaczęła rozpaczać na środku ulicy w sukni ślubnej swej matki. Przyjaciółki poszły do niej, aby ją pocieszyć.

7. Color And Light
Mike dał Susan do zrozumienia, że nie chce już być nawet jej przyjacielem. Oddał jej nawet kartkę walentynkową. Zrozpaczona Susan przyjęła pod swój dach Karla, który także zerwał z Edie. Spędzili razem noc, ale Susan nie miała ochoty na związek z byłym mężem. Następnego dnia Karl wrócił do Edie.
Lynette i Tom poznali Harperów, którzy też są rodzicami dwóch niegrzecznych chłopców. Postanowili się z nimi zaprzyjaźnić by mieć co drugi weekend wolny. Podczas jednej z wizyt dzieci Harperów przyniosły kasetę z erotycznym nagraniem rodziców. Lynette oddała ją pani Harper, a ta była tak zawstydzona, że unikła kontaktu z sąsiadami. Scavo postanowili coś z tym zrobić i odwiedzili Harperów w domu. Wkrótce sami doszli do wniosku, że nie będą się z nimi spotykać po tym jak sami otrzymali erotycznego wystąpienia przed ich kamerą.
George pokazał Bree nowy dom. Miał nadzieję, że wspólnie w nim zamieszkają. Była tam też jego matka i jej przyjaciółka. George oświadczył się, a Bree, nie chcąc sprawić mu przykrości, zgodziła się. O wszystkim opowiedziała swojemu terapeucie, do którego chodziła jeszcze z mężem. Nie był pewny, czy Bree postąpiła słusznie. George, chcąc pozbyć się lekarza, pobił go i zrzucił go z mostu.
Caleb uciekł z piwnicy Betty. Włamał się do domu Gabrielle i zjadł jej lody. Kobieta nakryła go, ale przestraszona ucieka. Miała na sobie strasznie ciasna sukienkę i dlatego spadła ze schodów. Bree towarzyszyła jej w karetce, w drodze do szpitala

8.The Sun Won’t Set
Gabrielle straciła swe dziecko. Po napadzie, Betty zaprosiła mieszkańców do swojego domu aby wiedzieć co się dzieje. Ci zaczęli dyskutować nad rożnymi metodami zwiększenia bezpieczeństwa. Betty zaczęła grać na pianinie co odciągnęło uwagę pozostałych od głosowania w sprawie prywatnej ochrony.
Lynette martwiła się o swoje dzieci, które bawiły się przed domem nawet późnym wieczorem. Tom wydawał się nawet nie zauważać, że jego dzieci prawdopodobnie wymykają się z domu. Tom przeszkolił synów co do niebezpieczeństwa porwania przez obcego.Lynette, nie zbyt przekonana o wiedzy synów, poprosiła Stu, mężczyznę ze swojej firmy, aby "porwał" chłopców. Dzieci dały się skusić na batoniki i wsiadły do samochodu, ale sąsiadka - pani McCluskey - wybiegła ze swojego domu i potraktowała "porywacza" paralizatorem.
Gabrielle nie wyglądała na zmartwioną z powodu straty dziecka. Obawiała się za to o Carlosa, który przysłał żonie "ochroniarza". Ten, aby pomóc jej otrząsnąć się po traumie, dał jej balon, który mia być symbolem dziecka. Gabrielle miała go wypuścić do nieba. Okazało się jednak to dla niej trudniejsze niż myślała, ale zrobiła to.
Wkrótce  Susan dowiedziała się od wybranka matki, że jej ojciec był żonatym mężczyzna i szefem Sophie. Gdy dowiedział się o ciąży, zapłacił jej za milczenie. Podczas wesela Sophie przyznała się do błędu i powiedziała, że to był Addison Prudy, który prowadzi biznes w mieście.
Bree była zła na George'a, że zamieścił w gazecie ogłoszenie o ich zaręczynach. Odwiedziła ją też była dziewczyna George'a, która ostrzegał Bree przed związkiem z Georgem. Farmaceuta natomiast skłamał Bree, ze ta kobieta bierze leki psychotropowe. Nalegał też, żeby Bree nosiła pierścionek zaręczynowy. Podczas kolacji Bree spotkała swojego byłego narzeczonego, Ty'a Grant'a. George urządził scenę, chcąc na siłę wcisnąć Bree pierścionek na palec. Ona zerwała zaręczyny a George, w ramach zemsty, spalił samochód jej znajomego.
Mike i pani McCluskey złapali Caleba. Cała ulica patrzył jak zabiera go policja. Betty dyskretnie pokazała mu palcem by milczał.

Odcinki 9 - 16
9.That's Good, That's Bad
Lynette ma problemy ze swoją szefową, Niną. Pewnego razu przyłapuje ją na romansowaniu ze Stu - jednym z pracowników. Ninie zależy na dyskrecji, a Lynette na... milszej szefowej. Nina postanawia zwolnić Stu. Lynette kontaktuje się z nim i mówi mu, że może oskarżyć szefową o molestowanie. Następnego dnia w biurze pojawia się "wielki szef", Ed, który zwalnia Ninę i cały jej zespół z wyjątkiem Lynette, która otrzymuje stanowisko Niny.
Carlos, dzięki wsparciu kościoła, wraca do domu. Towarzyszy mu zakonnica - atrakcyjna blondynka. Budzi to niepokój Gabrielle. Siostra Mary Margaret uważa, że kłopoty Carlosa to wina jego żony.
Susan chce spotkać się z panem Purdy'm, który okazał się być jej ojcem. Chce mu powiedzieć prawdę o sobie. Purdy sądzi jednak, że Susan została wynajęta przez jego żonę, aby go śledzić. Gdy dowiaduje się prawdy, dostaje ataku serca. W szpitalu towarzyszy mu Susan, która mówi jego żonie, że jest klientką, która zadzwoniła na pogotowie.
George śpiewa pod domem Bree serenady, za co zostaje przez nią ostrzelany. Następnego dnia "przypadkowo" przejeżdża na rowerze przed jej domem. Bree odwiedza doktora Goldfine'a w szpitalu. Ten mówi jej o tym, że jakiś rowerzysta zrzucił go z mostu. Bree podejrzewa George'a.
Kiedy George wraca do domu, zauważa policję. Udaje się do hotelu i informuje Bree, że zażył dużą dawkę leków. Jeśli jej na nim zależy, powinna przyjść. Bree dostaje też informację od policji, że znaleziono w domu aptekarza dowody na to, że to on otruł Rexa. Bree idzie do George'a. Prosi go o wyznanie prawdy. Ten mówi jej wszystko i chce, aby wezwała pogotowie. Bree uśmiecha się i mówi, że już to zrobiła, co nie jest prawdą. Opuszcza pokój, zostawiając George'a samego.

10.Coming Home
Lynette chce stworzyć w pracy żłobek. Potrzebuje 16 dzieci. Brakuje jej jednego, ponieważ żona Eda, Fran, nie zgadza się na powierzenie opieki nad córką obcej osobie. Nie pomaga nawet rozmowa z Lynette. W końcu jednak, dzięki determinacji Lynette, udaje się sprawę załatwić.
Susan próbuje zawiązać relacje z ojcem. Zostaje posądzona przez jego żonę o to, że jest kochanką Addisona. Sprawę udaje się na szczęście wyjaśnić.
Gabrielle jest zazdrosna o siostrę Mary. Sponsoruje jej wyjazd do Botswany, a kiedy okazuje się, że Carlos również wybiera się w podróż, Gabi używa podstępu. Podczas obowiązkowych szczepień nie mówi o uczuleniu męża na jaja. Dzięki temu Carlos choruje i zostaje uziemiony. Kiedy żona go przytula, on wymawia imię zakonnicy!
Betty i Matthew podstępem zabierają Caleba ze szpitala, w którym umieściła go policja. Całą scenę obserwuje tajemniczy mężczyzna.
Zach wraca do domu. Paul okłamuje go, mówiąc, że nie wie, kto jest jego prawdziwym ojcem.
Bree wyznaje synowi prawdę o śmierci George'a. Ten zaczyna zachowywać się wobec niej poprawnie, ale zdaje się knuć coś przeciwko matce.

11.One More Kiss
Podczas przyjęcia Gabrielle całuje Toma. Nie podoba się to Lynette. Kiedy dowiaduje się o romansie przyjaciółki z ogrodnikiem, jest jeszcze bardziej zdenerwowana. Stara się jednak pogodzić z Gabi i odwiedza ją w domu. Tam całuje namiętnie Carlosa. Ten później, zachęcony pocałunkiem, proponuje Lynette romans (Gabrielle chce, by znalazł sobie kochankę, żeby mogli wyrównać rachunki). Lynette odmawia.
Bree przyłapuje Andrew na pocałunku z Justinem. Kiedy następnego dnia przynosi mu śniadanie, zastaje go w łóżku z przyjacielem. Nie chce tego tolerować, ale Andrew szantażuje ją - grozi, że powie policji o tym, że nie pomogła George'owi. Bree zwraca się o pomoc do Karla, który jest prawnikiem. Ten skutecznie radzi sobie z Andrew.
Edie przyłapuje tajemniczego mężczyznę, który siedzi w samochodzie przed domem Applewhite. Gdy nikogo nie ma w pobliżu, włamuje się on do domu Betty i próbuje uprowadzić Caleba. Ginie jednak, postrzeliwszy się podczas upadku na schodach. Kiedy Betty wraca do domu, znajduje ciało i wraz z Matthew umieszcza je w bagażniku. Gubią tam jednak kluczyki i samochód musi zostać na ulicy.
Susan organizuje spotkanie Zacha z Mike'm. Paul jest wściekły. Atakuje więc Mike'a. Susan widzi bójkę i powoduje stłuczkę drogową. W jej efekcie otwiera się bagażnik i wszyscy widzą ciało tajemniczego mężczyzny. Podejrzenie pada na Paula, a później na Betty.

12.We’re Gonna Be All Right
Ogrodnik Gabrielle mówi jej o nowej stronie internetowej, na której znalazł je zdjęcia. Umieścił je tam jej były chłopak, fotograf. Carlos ma odzyskać fotografie, ale nie chce tego robić przy użyciu siły. Kiedy fotograf mówi mu, że fotki Gabi nie interesują internautów, ten nie wytrzymuje.
Susan ma okropną randkę. Kończy się ona w szpitalu, gdzie poznaje doktora Rona. Jest nim zauroczona i, w efekcie skomplikowanych podchodów, umawia się z nim na randkę.
Tom boi się opiekować dziećmi, ponieważ mają one ospę. Lynette denerwuje się, gdy mąż wspomina o "ewentualnej" przyszłej rodzinie (gdyby żonie coś się stało). Prosi go, aby poddał się podwiązaniu nasieniowodów. Tom nie jest w stanie tego zrobić.
Betty staje się bardzo miła dla sąsiadów. Podwozi Bree dod omu po tym, jak została ona aresztowana przez policjanta, który dostał od niej kosza. Bree chciała, aby sprawdził rodzinę Applewhite' ów. Dowiedział się on, że zwłoki znalezione przed domem Betty należą do byłego detektywa.
Noah Taylor jest umierający. Mike okłamuje go w sprawie śmierci jego córki. Nową opiekunką mężczyzny zostaje Felicia.

13.There's Something About a War
Susan zastanawia się, dlaczego doktor Ron po trzech randkach nie chce się do niej zbliżyć. On wyjaśnia jej, że byłby to nieetyczne, ponieważ Susan jest jego pacjentką. Gdy dowiaduje się, że trzeba ją operować, Ron chce się tego podjąć. Susan boi się, bo będzie to jego debiut. Z tego powodu dochodzi między nimi do sprzeczki, ale w końcu udaje im się porozumieć.
Siostra Mary wraca. Proponuje Carlosowi unieważnienie małżeństwa. Gabrielle jest wściekła. Mówi księdzu, że Mary sypia z jej mężem. Zakonnica zostaje wysłana na Alaskę. Między kobietami dochodzi do bójki. Gabrielle mówi mężowi, że musi wybrać między nią a posiadaniem dzieci. Carlos wybiera ją. Gabrielle informuje go więc, że chce mieć dziecko.
Gdy Tom dowiaduje się, że firma Lynette szuka nowego pracownika, zgłasza się na rozmowę pod fałszywym nazwiskiem. Zostaje przyjęty, mimo sprzeciwu żony. Matthew chce, aby Caleb mieszkał w domu, a nie w piwnicy. Zakleja w jego pokoju okna gazetami.
Bree przyłapuje Matthew pod łóżkiem Danielle. Podczas rozmowy z Betty, zauważa w oknie Caleba. Chce powiadomić o tym przyjaciółki. Danielle mówi Matthew o rodzinnej tajemnicy (wypadku, który spowodował jej brat). Teraz Betty może szantażować Bree, aby ta nie wydała jej sekretu.

14.Silly People
Bree podejrzewa, że doskonała gospodyni, Maxine Water, coś ukrywa. Podczas obiadu przyczodzą do niej agenci FBI i uwalniają Chinkę, którą traktowała jak niewolnicę. Teraz trafia ona pod opiekę Carlosa i Gabrielle. Xiao Mei nie jest mile widziana prze Gabi, ale przekonuje ją ona do siebie doskonałym gotowaniem i szyciem. Xiao traktuje teraz Solisów jak rodzinę i nie chce wyjechać do swojego kraju.
Tom znajduje sposób na zdobycie przychylności Eda. Podejmuje jego zakłady i wkrótce staje się "chłopcem toaletowym". Lynette, aby temu zapobiec, też podejmuje zakład. Wygrywa i kończy wygłupy w pracy.
Susan musi mieć operację, ale nie ma ubezpieczenia. Prosi o pomoc Edie i Karla. Edie znajduje jej geja, który zgadza się zostać jej mężem (aby dostała ubezpieczenie). Ślub jednak nie dochodzi do skutku. Karl postanawia pomóc byłej żonie. Żeni się z Susan w tajemnicy przed Edie.
Felicia pisze anonim do Noah, że ma on wnuka. Powoduje to wymuszone spotkanie starca z Mike'em, który obiecuje przyprowadzić Zacha.
Bree dowiaduje się prawdy o Calebie, odwiedzając go w domu pod nieobecność Betty. Ta przychodzi do niej później, aby wszystko wyjaśnić. Obie chyba dobrze się rozumieją.

15.Thank You So Much
Karl chce, aby Susan przyniosła na ślub obrączkę, którą dał jej gdy brali ślub po raz pierwszy. Susan musi ją jednak odnaleźć w zaroślach. Edie znajduje później tę obrączkę w rzeczach Karla obok umowy przedmałżeńskiej. Jest przekonana, że Karl się jej oświadczy w Walentynki. Gdy do tego nie dochodzi, jest zła. Susan mówi Karlowi, czego oczekuje Edie, a ten postanawia prosić ją o rękę.
Mike informuje Paula, że Noah Taylor chce zobaczyć Zacha. Radzi mu wyprowadzkę. Zach podsłuchuje tę rozmowę i upewnia się, że to Mike jest jego ojcem.
Gabrielle jest zła, bo odwiedza ją matka, Lucia. Kobieta proponuje, że zostanie ich matką zastępczą i urodzi im dziecko. Gabrielle jest przeciwna. Konflikty z przeszłości nie pozwalają jej wybaczyć matce. Carlos, po rozmowie z Lucią, również rezygnuje z tego pomysłu.
Bree pije coraz więcej. Zasypia nawet wtedy, gdy powinna opiekować się dziećmi Lynette. Koleżanka jest na nią zła, ale postanawia jej pomóc. Ustawia puste butelki po winie przed domem Bree i umieszcza w jednej z nich kartkę: "Do you still think you don't have a problem".

16.There is No Other Way
Noah Taylor próbuje nawiązać kontakt z wnukiem. W tym celu każe zlikwidować Paula. To się jednak nie udaje. Zach zgadza się spotkać ze swoim "nowym" dziadkiem, pod warunkiem, że ten nie skrzywdzi Paula.
Tom ma pretensje do Lynette, że ta jest szefową nie tylko w pracy ale i w domu. Ona krytykuje jego projekty i zarzuca mu lenistwo. Udaje im się dojść do porozumienia podczas "seksownej" przejażdżki windą.
Carlos i Gabrielle starają się o adopcję dziecka. Robią sobie nawet zdjęcia z dziećmi Lynette. Wszystko się jednak psuje, gdy okazuje się, że w ośrodku adopcyjnym pracuje matka Johna - ogrodnika, z którym Gabi miała romans. Ona uniemożliwia im adopcję.
Susan poddaje się operacji, jednak przed zabiegiem (będąc pod wpływem narkozy) wyznaje, że kocha Mike'a. Doktor Ron jest wściekły.
Przyjaciółki dowiadują się o problemie Bree z alkoholem. Wykorzystuje to jej syn, Andrew, który oskarża ją o pobicie. Wynajmuje adwokata i stara się o pieniądze z funduszu powierniczego. Bree nie chce się na to zgodzić. Zapisuje się więc na spotkania AA, mimo że nie wierzy w swój alkoholizm.

Odcinki 17 - 23

17.Could I Leave You?
Gabrielle i Carlos nie chcą zdecydować się na brzydką matkę ich dziecka. Kiedy znajdują odpowiednią osobę, ona podstępem wyciąga od nich drogi podarunek. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna nie powiedziała swojemu chłopakowi, że chce oddać dziecko.
Bree chodzi na spotkania AA, mimo że nie jest do nich przekonana. Kiedy Andrew szantażuje ją, że skłamie w sądzie i powie, że go molestowała, upija się i traci przytomność w sklepie. Wtedy zdaje sobie sprawę ze swojej choroby.
Caleb włamuje się do Danielle, żeby dać jej prezent na urodziny. Dziewczyna bardzo się boi i karze mu wyjść.
Lynette zatrudnia nową pracownicę, która karmi piersią swojego 5-letniego syna. Pracownicy patrzą na to niechętnie. Lynette podstępem daje małemu do picia mleko czekoladowe. Pierś idzie w odstawkę!
Dr Ron poznaje Mike'a i zrywa z Susan. Wszystko to za sprawą Karla, który świetnie się bawi.

18.Everybody Says Don't
Bree zaczyna coraz bardziej interesować się swoim terapeutą. Ten nie może pozwolić sobie na romans, bo leczy się z uzależnienia od seksu. Bree dostaje więc nowego opiekuna Donnę. Przy okazji dowiaduje się, że Lynette ma zeznawać w jej sprawie.
Lynette zastanawia się kto mówi prawdę. Przekonuje się jednak, że Andrew zależy jedynie na pieniądzach i samochodzie. Zeznaje więc na korzyść przyjaciółki.
Między Karlem i Susan pod wpływem pocałunku znów rodzą się jakieś uczucia. Edie jednak wciąż planuje wesele. Na przyjęciu zaręczynowym Felicia przypomina wszystkim o swojej zmarłej siostrze i jej mordercy - Paulu.
Carlos i Gabrielle dowiadują się, kto jest ojcem "ich" dziecka. Zabierają je podstępem ze szpitala. Wiedzą, że mogą mieć z tego powodu kłopoty. Budzi się w nich jednak uczucie do maleństwa.

19.Don't Look At Me
Gabrielle i Carlos zostają tymczasowo opiekunami Lily. Gabrielle ciężko przyzwyczaić się do nowych obowiązków, którymi obarcza Xiao-Mei. Kiedy uświadamia sobie, że zostawiła dziecko w domu bez opieki, jest przerażona i decyduje zmienić swoje postępowanie.
Paul ma wciąż problemy z Felicią, która ciągle mu dokucza i robi niebezpieczne dowcipy.
Lynette martwi się, że jej syn Parker zaczyna interesować się dziewczynami. Aby rozwiązać ten problem kupuje mu szczeniaka - chłopiec ma już nowe zainteresowania.
Susan wciąż czuje coś do Karla. Wyrzuca go z domu po upojnej nocy, gdy okazuje się, że on ją okłamał i nie zerwał z Edie.
Do Bree przyjeżdża jej ojciec, Henry, i macocha, Eleanor. Chcą zapobiec procesowi między nią a Andrew. Decydują się zabrać chłopaka do siebie. Nie podoba się to Justinowi, który pomaga Bree zapobiec tym planom. Daje jej mianowicie kasety wideo i czasopisma gejowskie, które ta "przypadkiem" pokazuje rodzicom. Dziadkowie nie chcą już mieszkać z Andrew i dodatkowo anulują jego fundusz powierniczy. Chłopak jest zdruzgotany. Bree przełamuje lody i zaprasza Justina na kolację.

20.It Wasn't Meant to Happen
Pojawia się ojciec Lily, Dale, który chce odzyskać dziecko. Gabrielle przychodzi do jego szkoły i wywołuje zamieszanie. Uzyskuje w ten sposób zrzeczenie się praw rodzicielskich. Pojawia się jednak matka dziecka, która pogodziła się ze swoim chłopakiem i zdecydowała odebrać dziewczynkę Solisom.
Karl zrywa z Edie. Ta jest załamana. Próbuje ustalić dla kogo ją zostawił. Podejrzewa kelnerkę w barze. Wybiera się tam razem z Susan i obie wdają się w bójkę. Edie wynajmuje też prywatnego detektywa, aby dowiedział się kim jest "ta druga".
Lynette musi pracować do późna, bo jej szef nie chce wracać do swojej żony. Komunikuje się więc z Tomem za pomocą internetu. Proponuje tę metodę Edowi. Ten jednak zmusza ją, żeby pisała za niego. Wychodzą z tego kłopoty i Ed musi zwolnić osobę, która "korespondowała" z jego żoną. Mówi, że to był Tom. Teraz szuka na niego haka.
Bree ma kłopoty z opiekunem Petera. Przypadkiem udaje się jej jednak go pozbyć i sama zostaje opiekunką.
Betty sprzedała dom i planuje przeprowadzkę. Matthew nie chce rozstawać się z Gabrielle i wymyśla plan. Namawia Caleba do odwiedzenia dziewczyny. Wygląda to na próbę gwałtu. Bree jest wściekła. Betty zamiast oddać syna do zakładu, postanawia go uśmiercić!

21.I Know Things Now
Lynette ostrzega Toma, że Ed szuka na niego haka. Szef wynajmuje rewidenta, aby sprawdził służbowe wydatki pracowników. Tom idzie do Eda i uderza go. Zwolnienie jest przesądzone. Lynette dowiaduje się od szefa o wydatkach męża podczas podróży do Atlantic City - bilety do teatru dla dwóch osób, kwiaty. Zaczyna podejrzewać romans.
Xiao Mei może zostać deportowana. Gaby proponuje jej, aby urodziła dziecko jej i Carlosa. Wtedy zostanie w Stanach.
Mike poznaje detektywa, którego wynajęła Edie. Dowiaduje się, że ukochaną Karla jest Susan. Detektyw chce pieniędzy za milczenie. Ponieważ Susan nie ma gotówki, pisze list do Edie, w którym wszystko jej wyjaśnia. Kiedy Mike płaci detektywowi, próbuje odzyskać list. To się jednak nie udaje. Edie z wściekłości podpala dom Susan.
Betty zabiera Caleba na ostatnią wycieczkę. Powstrzymuje się jednak przed uśmierceniem syna, gdy ten mówi jej, że do odwiedzenia Danielle namówił ją Matthew. Betty zamyka Matthew w piwnicy.
Bree chce, żeby Peter poznał jej rodzinę. Andrew chce jej dokuczyć. Namawia siostrę do flirtu z Peterem, a sam idzie z nim do łóżka. Następnego dnia Bree zabiera syna na wycieczkę do college' u. Zostawia go jednak na jednej ze stacji - daje ubrania i pieniądze. Nie chce go więcej widzieć.

22.No One is Alone
Agent ubezpieczeniowy informuje Susan o podpaleniu. Z tego powodu będą kłopoty z szybką wypłatą odszkodowania. Sąsiedzi pomagają jej w porządkach (nawet Orson). Jedynie Edie nie bierze w tym udziału. Susan dowiaduje się od niej, że to ona jest podpalaczem, ale nie przyzna się do tego policji. Susan próbuje ją nagrać na taśmę, ale Edie domyśla się wszystkiego i wywiązuje się szarpanina. Edie zostaje pokąsana przez pszczoły i trafia do szpitala.
Uświadamia Susan, że ta zawsze gra rolę ofiary i dlatego inni jej pomagają. Susan postanawia sama podnieść się po tej tragedii. Tymczasem wprowadza się do Bree.
Danielle mówi matce, że zapomniała o jej urodzinach. Bree urządza więc przyjęcie. Wszystko się psuje, bo jedna z koleżanek próbuje polewy z tortu, co doprowadza Bree do wybuchu histerii. Kiedy sprząta po imprezie, przychodzi Susan. Bree wyznaje jej, że Andrew nie uciekł. To ona zostawiła go na pustkowiu.
Lynette decyduje się śledzić Toma podczas jego podróży służbowej. Przyłapuje go z inną kobietą. Kiedy Tom wraca do domu, nikogo w nim nie ma. Lynette zabrała dzieci i opuściła go.
Gabrielle źle znosi ciążę Xiao Mei. Nie może używać kosmetyków, bo drażnią one służącą. Carlos oddaje jej nawet ich łóżko. Gabi spryskuje jej więc kosmetykami, aby Xiao Mei zrezygnowała ze spania w nim. Carlos idzie spać na kanapę i dostaje od Xiao... kanapkę z wołowiną, której nie pozwala mu jeść żona.
Danielle uwalnia Matthew z piwnicy i razem z nim ucieka z domu. Pisze list do matki. Bree po przeczytaniu wiadomości udaje się do szpitala psychiatrycznego i informuje, że będzie miała załamanie nerwowe.
Felicia informuje policję o złym traktowaniu ją przez Paula. Rozlewa w jego domu mnóstwo swojej krwi, a w samochodzie umieszcza dwa swoje palce. Anonimowo wzywa policję. Wygląda to tak, jakby Paul zabił sąsiadkę.

23 i 24.Remember

Lynette nie chce kontaktować się z Tomem, ale Porter łamie rękę i oboje spotykają się w szpitalu. Tom mówi jej, że zanim się poznali spędził noc z tancerką. Ona urodziła jego dziecko zanim poznał Lynette. I to z nią się spotkał. Chciał sprawdzić, czy rzeczywiście jest ojcem.Gabrielle, będąc w klubie tenisowym, dowiaduje się, że Carlos zginął podczas pracy. Przyjeżdża do domu. Xiao Mei prosi ją, aby nie zabijała męża. Gabi jest zdziwiona. Jeszcze bardziej dziwi ją, że Carlos nie ma ochoty na sex!Paul prosi Zacha, aby zdobył pieniądze od Noah. Potrzebuje teraz dobrego adwokata. Zach odwiedza dziadka i, po trudnej rozmowie, odcina go od aparatury podtrzymującej życie.Betty chce w środku nocy wyprowadzić się z domu, ale zostaje aresztowana przez policję. Pokazują jej dowody świadczące o tym, że to Matthew, a nie Caleb zabił kiedyś Melanie Foster.Bree otrzymuje od Betty telefon z tą informacją. Chce uciec ze szpitala, ale zostaje powstrzymana.Susan kupuje przyczepę, aby w niej zamieszkać. Kiedy Karl spotyka Mike'a kupującego pierścionek zaręczynowy, postanawia kupić Susan nowy dom.Tom chce, żeby Lynette poznała jego córkę, Kylę. Spotykają się jednak z jej matką, Norą, która chce pieniędzy. Dostaje 30 000 $ i... postanawia być częścią życia Lynette i Toma.Gabi podejrzewa romans męża z Xiao Mei. Umieszcza w domu elektorniczne niańki, aby podsłuchiwać parę. Słyszy odgłosy seksu, będąc u Lynette. Wyrzuca męża z domu, ale zatrzymuje służącą, która przecież nosi jej dziecko.Zach dostaje majątek Noah. Dzwoni do Paula, że nie ma pieniędzy i nie wie, kiedy go odwiedzi. Każe asystentowi Noah zmienić swój telefon wraz z numerem.Bree współpracuje z terapeutą. Mówi o tym, że chce uratować Danielle. Sypie doktorowi piasek w oczy i ucieka ze szpitala. Widzi to Orson, ale, pełen podziwu, nie reaguje.Danielle i Matthew chcą włamać się do sejfu Bree. Matthew idzie do domu po narzędzia. Natyka się na Betty, której wyjaśnia powody kłamstwa w sprawie Caleba. Po jego wyjściu Betty dzwoni na policję.Karl bije się z Mike'iem. Susan radzi Mike'owi wizytę u dentysty. Ten idzie do Orsona. Wydaje mu się on znajomy.Susan pragnie oświadczyn Mike'a. Musi się jednak rozwieść z Karlem. Uzyskuje jego podpis pod dokumentami. Mike nie przychodzi na spotkanie z ukochaną. Został potrącony przez samochód, który prowadził Orson.
Bree wraca do domu. Zastaje córkę z chłopakiem. Matthew wyciąga pistolet. Bree idzie w jego stronę, aby udowodnić Danielle jakim on jest człowiekiem. Gdy lufa jego rewolweru wecz styka się z czołem Bree, pada strzał. Chłopak został trafiony przez policyjnego snajpera i umiera. Następnego dnia Orson odwiedza Bree z kwiatami i gratuluje jej ucieczki. Za ich plecami, Betty wraz z Calebem wyjeżdzają z Wisteria Lane.