Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Mężowie głównych bohaterek
Thomas "Tom" Scavo (Doug Savant)

Tom, syn Rodneya i Allison Scavo, urodził się w 1968 roku. Otrzymał wykształcenie w dziedzinie biznesu. W 1995 roku, będąc na rejsie biznesowym poznał młodą Norę Huntington, mieszkającą w Atlantic City. Prawdopodobnie upojeni alkoholem, przespali sie ze sobą. Tej nocy właśnie Nora zaszła w ciąże a Tom wyjechał... W firmie której pracował poznał drugą dziewczynę - Annabel Foster. Rzucił ją jednak dla atrakcyjniejszej Lynette Lindquist. Ożenił się z nią w 1998  roku. Przeprowadził się razem z nią, będącą w 1 trymestrze ciąży, na przepiękne osiedle Wisteria Lane w Fairview. Tam od razu poznał, wraz z żoną: Mary Alice Young, Susan Mayer i Bree Van De Kamp. Urodziły się bliźniaki - Preston i Porter. Rok później Parker a w roku 2003 mała Penny Scavo.

Michael "Mike" Delfino (James Denton)

Mike Delfino urodził się w 1965 roku. Syn Adele i Nicka Delfino. Był zaręczony z Deirdre Taylor. Niestety ona wpadła w narkomanię i wkrótce Mike, broniąc kobiety przed policjantem, zabił go w obronie własnej. Został przez to skazany w 1987 roku na 5 i pół roku więzienia. W 1992 roku przeprowadził się do Los Angeles i ożenił się. Kobieta zmarła gdzieś w 2003 roku. Nie mieli dzieci ale zostawiła mu w spadku psa - owczarka niemieckiego imieniem Bongo. Przyjechał na Wisteria Lane bo "tam dręczyły go koszmary".

Carlos Solis (Ricardo Antonio Chavira)

Carlos, syn Juanity i Diega Solisów, urodził się w Guadalajarze (Meksyk) w 1971 roku. W 2003 roku poznał słynną modelkę Gabrielle Marquez. Na trzeciej randce oświadczył jej się, a ona się zgodziła. W tym samym roku przeprowadził się z nią na Wisteria Lane i tam poznał wszystkie sąsiadki: (Mary Alice, Bree, Susan i Lynette) w dosyć niekomfortowej sytuacji (bez majtek).

Orson Hodge (Kyle MacLachlan)

Orson urodził się w 1960 roku. Jego rodzicami byli Gloria i Edwin Hodge'owie. Orson miał 16 lat (1977 rok), kiedy znalazł martwego ojca z podciętymi żyłami w wypełnionej wodą wannie. Odebrał wykształcenie medyczne. Został dentystą. Następnie stał się mężem (ciężarnej) Almy. Małżeństwo zawarto z inicjatywy Glorii. Sam powiedział, że głupio postąpił, doprowadzając do tego, że Alma zaszła w ciąże. Gloria i Alma myślały, że miłość Orsona przyjdzie z czasem. Jednakże nic takiego nie nastąpiło. Miesiąc po ich ślubie Alma poroniła. Orson tkwił w tym małżeństwie ze względu na matkę, dopóki spotkał Monique Polier. Gdy Alma odkryła romans i Orson postanowił jej się do wszystkiego przyznać, postanowiła więc opuścić niewdzięcznego męża.