Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

piątek, 21 października 2011
People Choice Award
Serial "gotowe na wszystko" został nominowany w kategorii "Favorite Network TV Drama". Jeśli chcecie by wygrał i dostąpił chwały zdobycia kolejnej statuetki w swojej długiej historii, zagłosujcie pod tym linkiem.
 
PS. Głosować można chyba kilka razy. HEHEHE
Odpowiadam na pytanie + małe info.
Marata207 spytała "Dlaczego ósmy sezon nie ma promo?"
 
Otóż odpowiadam, że promo zostało wyemitowane w innej formie niż dotychczas. Tutaj macie link do wszystkich filmików jakie stacja ABC sygnowała swoim podpisem/autorstwem.
_________________
 
Natomiast dziękuję za informację od Maraty207, że premiera ósmego sezonu Gotowych na wszystko na Fox Life Polska będzie miała miejsce już 6 listopada o godz. 22:00.
Źródło
środa, 19 października 2011
Sezon osiem - opisy (II)
Wstawiłem streszczenia pierwszych czterech odcinków sezonu ósmego.
Są dostępne w dziale "Odcinki (sezon VIII)".
Pozdrawiam i dobranoc.
wtorek, 18 października 2011
Sezon osiem - opisy
Kochani. Jeśli naprawdę żądacie czegoś to to otrzymacie. Pod tym linkiem macie opis pierwszego odcinka ósmego sezonu. Zobaczymy jak będzie potem. Jutro zamieszczę je bo muszę obecnie dzielić mój czas na przyjemności [patrz strona na której jesteś i serial którego dotyczy], studia i pisanie pracy magisterskiej. Pozdrawiam.
PS. Dziękuje gościowi w komentarzach za poprawę gramatyki.
wtorek, 11 października 2011
Kolejna teoria karteczki.
Co jeśli karteczkę wysłał Orson? Wiem, możliwe, że ta idea jest DEBILNA, ale wraz z odcinkiem 6x23 poznał już jej wszystkie sekrety [włączając świadomość ukrycia wypadku Juanity "Mamy" Solis] a w 7x11 przysięgał, że ją odzyska, że się nie podda. Był by to chwyt duuuuużo poniżej pasa ale zawsze w jakiś sposób desperacki. Mogło by to też na nowo Orsona wprowadzić w świat Bree bo... mówiąc szczerze... wolał bym by znowu Orson i Bree byli razem w finale finałów [epizodzie 8x23 lub 8x24].
piątek, 07 października 2011
Czas odpowiedzieć!


Pierwsza kwestia: Przepraszam, że dokładnie od 19 dni nie ma mnie na blogu. Z góry wszystkich przepraszam.

 

Druga: Jechałem na wyjazd by nie skłócać rodziny i nie robić jej przykrości. Jak ktoś was stawia pod ścianą a nie ma za wami drutu kolczastego pod napięciem to wyjdzie się na tym lepiej jeśli się komuś ulegnie, niż stawimy dalszy opór.

 

Trzecia: Użytkownik o nicku "ktoś" pod poprzednią informacją zamieścił taki komentarz: "i co z tego ze Cię nie ma? odnoszę wrażenie, że ostatnio nic nie robisz ze stroną i tak. opisy odcinków są nieaktualizowane od roku więc długiego pobytu." Otóż dyplomatycznie jej odpowiadam, że robie na forum bo wstawiam najnowsze informację, dlatego też ta osoba może nie być na bieżąco z blogiem. Opisy odcinków nie wstawiam z prostej przyczyny. Nie umiem napisać zwięzłego i krótkiego opisu odcinka. Zawsze rozwlekam opis na 3/4 kartki A 4. Nigdzie niema jednak napisane, że nie możecie sami przesyłać mi opisów odcinków. Ja, przyrzekam, że to zrobię, podpisze tylko je, że to Wy je zrobiliście a nie ja. Przez to blog stanie się szerszą "własnością".

 

Po czwarte: Skupiając się na samym odcinku 8x01 i 8x02. Bree, jak juz pewnie wiecie, otrzymała kartkę z napisem "wiem co zrobiłaś, robi mi się od tego nie dobrze, zamierzam powiedzieć". 12 lat wcześniej taka samą kartkę z nieco tylko inną czcionką otrzymała Mary Alice Young. Najwyraźniej ktoś dowiedział się o tym co zrobiły dziewczyny wobec Alejandro. Ja podejrzewałem Juanitę Solis ze względu na to, że Bree nie została ukarana za przejechanie jej babci i nie była świadkiem jak Carlos wybaczył Bree. Teraz podejrzewam Karen Mcluskey bo tak jak Martha Huber w odcinku 1x01 była pierwszą osobą jaką pokazano w serialu tuż po tym jak Mary Alice się zabiła. Możliwe, że widziała ze swojego ganku to jak dziewczyny wynosiły zwłoki z domu Solis. A wy kogo podejrzewacie?

niedziela, 18 września 2011
Mała informacja dla fanów tego bloga

 

Żadnych życzeń w stylu "udanego pobytu". Jak już to "udanego i SZYBKIEGO powrotu".
Pozdrawiam wszystkich!
PS. Użytkownik o ksywie "fankadesperatek" oskarżyła mnie o to, że jestem "do tyłu" z desperatkami, skoro nie zamieściłem tutaj owych filmików. Wychodząc jej i Wam na przeciw robię to. Poniżej znajdziecie link do dwóch teledyskowych promo dotyczących desperatek oraz do sześciu sneak peeków (czyli kawałków odcinka przedpremierowo wypuszczonych do internetu w ramach promocji) z pierwszego odcinka najnowszego sezonu.
Pozdrawiam wszystkich!
poniedziałek, 12 września 2011
Drugi plakat promujący ósmy sezon


Moi drodzy, pojawił się właśnie drugi plakat promujący ósmy a zarazem ostatni sezon naszego serialu. Muszę powiedzieć, że znacznie lepszy bo nie s********y photoshopem. Przepraszam za użyty wyraz. Przedstawia on wszystkie panie. Od lewej: Vanessa, Felicity, Eva, Teri i Marcia. Aż się chce nie odrywać wzroku, nie sądzicie? 
niedziela, 11 września 2011
Plakat promujący ósmy sezon.


Pojawił się plakat promujący ósmy i ostatni sezon światowego hitu serialowego jakim są "gotowe na wszystko". Jako blogerowi trudno mi jest mieszać z błotem pracę grafików, ale powiedzcie sami. Czy twarz Teri i połączenie między lewą ręką Teri a łokciem Felicity nie są dziwacznie, wręcz karykaturalnie przerobione photoshopem?
czwartek, 01 września 2011
Odcinek 8x01
Kochani! Wejdźcie w ten link jeśli chcecie zobaczyć promocyjne zdjęcia do odcinka 8x01 "gotowych na wszystko". Jak przypuszczałem, akcja rozpocznie się kilka sekund, minut a może godzinę po tym jak wiedzieliśmy, że zwłoki Alejandra spoczywają tymczasowo w skrzyni w salonie domu Solis, otoczone ludźmi na przyjęciu. Desperatki i Carlos pochowają zwyrodniałego ojczyma Gabi i zawrą prawdopodobnie jakiś pakt, tak jak to miało miejsce w odcinku 4x01. Wtedy przyrzekły nawzajem, że będą sobie mówić tylko prawdę i całą prawdę. Poczekamy i zobaczymy.
 
PS. Promo ogólne? Nadal BRAK.
Pozdrawiam!
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 38