Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

niedziela, 08 stycznia 2012
Inne ogólne promo
Pojawiły się kolejne zdjęcia desperatek ubranych w czerń na szarym tle lub w jaśniejszym pomieszczeniu, stojące przed własnymi pokojami, gdzie na wejściu wisi firanka co może symbolizować to, że nie wiemy jeszcze co się za nią kryje. Są one zbyt duże by je tu pokazać, ale Wy możecie je pobrać poprzez ten link.
piątek, 06 stycznia 2012
Rodzina Alejandra

 

Justina Machado, znana w Polsce m.in. z roli kuzynki rodziny Suarez, Clary z "Brzyduli Betty", zagra Claudę Sanchez. Będzie to druga żona Alejandro Pereza, ojczyma Gabrielle, którego to Carlos przez przypadek zamordował. Po tym jak wyjechał z rodzinnej miejscowości Gabrielle, Las Colinas, zmienił imię na Ramon Sanchez, co powiedział Chuck przesłuchując panie z Wisteria Lane. W córkę Claudii, Marisę, wcieli się Daniela Bobadilla.
Źródło
czwartek, 05 stycznia 2012
Wracają bliźniaki Scavo

 

Felicity Huffman opublikowała na swoim twitterze, jak to powiedziała moja informatorka sylweczenka z forum wisterialu, lub na facebooku, do którego jej link mnie przekierował, swoje zdjęcie. Utrwaliła na nim to jak robi piramidę z Maxem i Charlie Carverem, serialowymi dziećmi Lynette, Prestonem i Porterem. Zniknęli oni pod koniec siódmego sezonu i od tamtej pory jeszcze nie wystąpili. Ciekawe czy będą mieli poważniejszy wątek w tym sezonie jak Porter z Anne Schilling, czy Preston z Iriną? Zastanawiam się też kiedy przywrócą Kaylę do serialu?
Źrodło
środa, 04 stycznia 2012
Odcinek 8x10 według Plejady

I’m sure you get tired of people asking why different shows don’t get recapped, so I won’t ask why EW dumped the Desperate Housewives recap. Instead, I’ll ask for some scoop, with a note that EW should totally be recapping Desperate Housewives in its last season. See what I did there?Katie
Very clever. Well, the next new episode (airing Jan. 8) will find someone unlikely coming to Bree’s side in her time of need, Lynette and Tom reaching a surprising conclusion about their bond, and not one but two characters headed out of town by the end of the episode.

8 stycznia zobaczymy nowy odcinek! Ktoś, po kim się tego zupełnie nie spodziewamy, stanie po stronie Bree, kiedy ta znajdzie się w potrzebie. Lynette i Tom dojdą do zaskakującej konkluzji dotyczącej ich związku. Dodatkowo aż dwie postaci wyjadą z miasteczka pod koniec najbliższego epizodu.

Źródło
Zagraniczne źródło
Nowe poszlaki ws. Chucka

Not that I'm going to miss him, but who mowed down Chuck on Desperate Housewives? ? Rebecca

NATALIE: It seems very convenient that Carlos checked himself out of rehab the same night that Chuck became roadkill, don't you think? But maybe too convenient. Instead, ask yourself who sent that ominous letter to Bree, and you might then realize who the vehicular manslaughterer is.

 

Rebecca: Nie żebym za nim tęskniła, ale kto pozbył się Chucka w "gotowych na wszystko"?

Natalie: Wydaje się być to wygodne, że Carlos wypisał się z odwyku akurat tej samej nocy kiedy Chuck uległ wypadkowi drogowemu, nie sądzicie? Ale może zbyt wygodne. Spytajcie się za to kto wysłał ten złowieszczy list do Bree i może zrozumiecie kto był zabójcą za kółkiem.

 

Źródło

 

PS. Dziekuję Luli za poprawkę (nie "śmiał się za kółkiem", lecz "był zabójcą za kółkiem.")

piątek, 23 grudnia 2011
Eva chce zostać producentką.
"Vega v. Vega": Eva Longoria w świecie prawników
 
Eva Longoria znana jest przede wszystkim z kreowania postaci Gabrielle w serii "Gotowe na wszystko". Aktorka chce jednak spróbować swoich sił w nowej roli. Zajmie się produkcją serialu "Vega v. Vega". Bohaterką nowego cyklu stacji CW będzie młoda, przebojowa prawniczka, która zostaje zmuszona do współpracy ze swoją matką - także prawniczką, kobietą znaną, odważną i wytyczającą nowe drogi. Dziewczynę i matkę łączy skomplikowana relacja pełna miłości i nienawiści. Scenariusz wyjdzie spod pióra Yahlin Chang ("Pan Am", "Seks, kasa i kłopoty"). Eva Longoria zajmie się produkcją wraz z George'em W. Perkinsem i Suntą Izzicupo.
Źródło
wtorek, 20 grudnia 2011
Mark Moses po siódmym sezonie
"The Killing: Dochodzenie": Z Wisteria Lane do policji w Seattle

Mark Moses dołączył do obsady serialu "The Killing: Dochodzenie". Widzowie kojarzyć mogą gwiazdora przede wszystkim z rolą Paula Younga w produkcji "Gotowe na wszystko". Aktor pojawi się w drugim sezonie "The Killing: Dochodzenia". Wcieli się w postać nowego detektywa, który dołącza do policjantów z Seattle i pomaga rozwiązać zagadkę śmierci Rosie Larsen. Moses wystąpi w co najmniej ośmiu odcinkach. W głównych rolach możemy podziwiać Mireille Enos, Joela Kinnamana i Brenta Sextona. Mark Moses prócz roli we wspomnianym przeboju "Gotowe na wszystko" znany jest także z kreacji Hermana "Ducka" Phillipsa w serialu "Mad Men".
sobota, 17 grudnia 2011
Myślę, że lutowy odcinek będzie szczególnie ciekawy.
8-14
 
One of the many men Bree slept with recently visits her to inform Bree that he may have given her a STD. She, in turn, visits her recent partners to tell them. Mrs. McCluskey's cancer is back in a bad way. Kyle MacLachlan appears again as Orson.
 
Jeden z wielu łóżkowych facetów Bree nagle odwiedzi ją z informacją, że mogła zostać zarażona jedną z chorób przenoszonych drogą płciową. Z kolei ona odwiedzi swoich partnerów by przekazać im to. Rak Karen MCCluskey powróci w znacznie niebezpieczniejszej formie. Kyle MacLachlan ponownie pojawi się jako Orson Hodge.
_________________

W przypadku Bree jest to ewidentne zerżnięcie wątku z "seksu w wielkim mieście", sezon 3 odcinek 6: "Ginekolog Mirandy wyznał jej, że ma klamydię, chorobę układu rozrodczego, grożącą bezpłodnością. Musiała zadzwonić do poprzednich kochanków, nawet do gderliwego adwokata z którym kiedyś chodziła. Dowiedziała się, że Steve miał więcej partnerek od niej i kazała mu zrobić test, który dał negatywny wynik." Zobaczymy jednak jak tu zostanie pokazany.
Źródło
środa, 14 grudnia 2011
Niespodziewana ciąża!
JEDNA Z KOBIET BĘDZIE W CIĄŻY zanim ósma seria dobiegnie końca. Serwis TVGuide obiecał dochować tajemnicy kto to będzie bo sama ciężarna [w serialu] nie będzie tego ukrywać!!!!!
 
A oto oryginalny artykuł:
Any scoop on Desperate Housewives? ? Jennifer
NATALIE: Before the ladies of Wisteria Lane bid their final adieus, one of them will end up pregnant! We're sworn to secrecy about the expectant mother's identity, particularly since there's a very good chance that she won't be keeping it.
 
sobota, 10 grudnia 2011
Odcinek 8x13 - streszczonko
Zostało zapodane w dziale "odcinki (sezon VIII)".
 
Epizod 8x10 "What's to Discuss, Old Friend" ostanie natomiast wyemitowany 8 stycznia 2012 roku, czyli dokładnie za 4 tygodnie i 1 dzień. Cierpliwego czekania życzę.
 
Pozdrawiam
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 38