Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 01 lutego 2012
Susan i Mike zostaną dziadkami
Jak już wiecie z filmiku promocyjnego odcinek 8x13, Julie przyjedzie do matki z brzuchem w szóstym miesiącu ciąży. Kim będzie ojciec? Portal TVguide dał nam intrygującą wskazówkę: będzie to postać występująca od PIERWSZEGO sezonu! Kto to może być?

Oto oryginał newsa:
JAMIE: Is Julie really pregnant on Desperate Housewives?
NATALIE: The promos don't lie, and neither do we. Susan is going to be a grandma. The surprise twist? The father of Julie's baby is a character who has been on the show since Season 1. Hit the comments with your guesses!
Źródło

Osobiście stawiam na Zacha bo w końcu kiedyś Julie i on byli sobą zauroczeni. Czas też się może zgadzać skoro w odcinku 8x11 padła data 4 miesięcy od zabicia Alejandra to Julie mogła dwa miesiące przed tym wydarzeniem przyjechać do Zacha do ośrodka i tam zrobić to co sprawia przyjemność, ale też skutkuje ciążą. Nie mniej kogo wy podejrzewacie?
sobota, 28 stycznia 2012
Odpowiadam na pytanie...
[Cytat z komentarza pod "W odcinku szesnastym..."](...) Mikołajku, mam do Ciebie ogromnie ważne pytanie. Jeśli chodzi o ACTA to w zasadzie nigdzie nie znalazłam informacji na ten temat. Czy teraz można, bo już podpisali tą umowę, oglądać odcinki gotowych na wszystko np na iitv? Proszę, odpowiedz to ważne.[/cytatu]
 
Poszukacjie w google "umowa acta" i ją przeczytajcie. Niby jest tam napisane:
 
ARTYKUŁ 2
 
Charakter i zakres zobowiązań
 
1. Każda Strona nadaje skuteczność postanowieniom niniejszej Umowy. Strona może wprowadzić do swojego prawa szerzej zakrojone dochodzenie i egzekwowanie praw własności intelektualnej, niż jest to wymagane niniejszą Umową, pod warunkiem, że takie dochodzenie i egzekwowanie nie narusza postanowień niniejszej Umowy. Każdej Stronie pozostawia się swobodę określenia właściwego sposobu wprowadzania w życie postanowień niniejszej Umowy w ramach własnego systemu prawnego i praktyki.
 
ARTYKUŁ 40
 
Wejście w życie
 
1. Niniejsza Umowa wchodzi w życie po upływie trzydziestu dni od dnia złożenia szóstego dokumentu ratyfikacji, przyjęcia lub zatwierdzenia, w odniesieniu do Sygnatariuszy, którzy złożyli swoje odpowiednie dokumenty ratyfikacji, przyjęcia lub zatwierdzenia.
 
ARTYKUŁ 41
 
Wycofanie
 
Strona może wycofać się z niniejszej Umowy na drodze pisemnego powiadomienia złożonego Depozytariuszowi. Wycofanie staje się skuteczne po upływie 180 dni od dnia otrzymania powiadomienia przez Depozytariusza.
 
Jak wiadomo "może" oznacza też "nie musi". Dlatego prawo w Polsce nie musi być zmienione. I bez A.C.T.A. Polska została skreślona z listy państw pirackich chociaż negocjacje [w sprawie A.C.T.A] podobno trwały od 2008 roku i skreślenie mogło być ich skutkiem. Na iiTv z moich źródeł wynika, że można oglądać odcinki i niedawno dodali oni epizod 8x12 z napisami. Jeśli na prawdę nie chcecie by to prawo weszło w Polsce to naciskajcie na europosłów i posłów krajowych bo to oni będą ratyfikować umowę. Depozytariuszem umowy jest Japonia.
wtorek, 24 stycznia 2012
W odcinku szesnastym...
sezonu ósmego zginie główna postać! Podejrzewam, że będzie to Karen McCluskey, bo takie podali ostatnio info, ale ona w tym sezonie nie należy do głównej obsady. Pomimo to występowała przez osiem sezonów. Macie inne podejrzenia, piszcie w komentarzach.
Źródło
Źródło
Najważniejsze źródło
Nie dla A.C.T.A. w Polsce!
sobota, 21 stycznia 2012
Nie dla A.C.T.A. w Polsce
Polska 26 stycznia 2012 roku ma podpisać umowę która zobowiąże dostawców internetu do donoszenia policji i prokuraturze o wszystkich Naszych działaniach w internecie. Chcesz być aresztowany za pobranie filmu czy piosenki? Jeśli nie to podpisz petycję przeciw A.C.T.A. i wejdź w filmik ktory objaśni Ci lepiej cały problem.
Nie dla A.C.T.A. w Polsce!
Tu jest też lista maili naszych posłów. Zamęczcie ich mailami i powstrzymajcie to co się da powstrzymać. Nie przesadzam: w Chinach władze komunistyczne kontrolują internet przeznaczony potencjalnie dla 1 200 000 000 ludzi i rządzą życiem ich samych.
Zaskakujące spoilery: odcinek 8x15 i 8x16
Someone we've known for years sends a letter to the police and when the police read the letter, they learn a number of details about Alejandro's death, including where the body is currently buried. Carlos is giving away his company's money to people the company has hurt in the past. It sounds nice in theory, sure, but could bankrupt the company.
 
Ktoś kogo znamy przez lata wyśle list na policję. Kiedy go przeczyta, dowie się wielu szczegółów na temat śmierci Alejandra, włączając w to aktualne miejsce pochówku jego ciała. Carlos odda pieniądze swej firmy ludziom, którzy zostali przez owo przedsiębiorstwo skrzywdzeni w przeszłości. Brzmi to miło w teorii ale może spowodować bankructwo zakładu.
Źródło
 
Kto to może być? Skręca mnie z ciekawości!
czwartek, 19 stycznia 2012
Zarys fabuły odcinka 8x11 gotowy

Zarys fabuły odcinka 8x11 gotowy. Dostępny w odcinki (sezon VIII).

Pozdrawiam!

wtorek, 17 stycznia 2012
Szykuje się retrospekcja Lynette

INFO: Curious z forum o serialu wisterial.fora.pl

Szykuje się retrospekcja Lynette ponieważ na swoim facebooku umieściła zdjęcia z planu, gdzie widać jak ją odmłodzili. Zapisała m.in. "To już 20 lat, ale jeszcze więcej przed nami", "20 lat temu... Parker i Porter są dziećmi!" oraz ostatni wpis "Bliźniaki nazywają się Porter i Preston! Nie Parker! Tak jak prawdziwa mama, nie mogę przestać mylić imion moich dzieci...". Natomiast na twitterze: "Shooting flashbacks today.20 years,15, and 10. Lets see what magic hair and makeup can whip up! Happy Tuesday flicksters."
Twitter
poniedziałek, 16 stycznia 2012
Karen McCluskey info
Years ago, Marc Cherry vowed never to kill Desperate Housewives' Mrs. McCluskey (Kathryn Joosten), but current executive producer Bob Daily now tells me he's "not 100 percent sure we're killing her off, but her cancer is returning. And it's serious." Uh-oh.
_________________
 
Wiele lat temu Marc Cherry obiecał, że nie zabije pani MCluskey (Kathryn Joosten) z "gotowych na wszystko", ale aktualny głowny producent Bob Daily powiedział mi teraz "nie jestem w 100 procentach pewny czy ją zabijemy, ale jej rak powróci. W bardzo poważnej formie".
 
Kolejne streszczenie odcinka
Tym razem po 35 dniach "desperatkowego" odwyku zamieściłem opis nowego odcinka, czyli 8x10
 
poniedziałek, 09 stycznia 2012
Teoria, która mnie przekonuje.
Mój znajomy o nicku dawcio930 z forum o serialu wisterial napisał taką teorię nadawcy karteczki:
"Po głębszej analizie stwierdzam, iż osobą, która przejechała biednego Chucka, był Zach. On też najprawdopodobniej wysłał do Bree list. Dlaczego tak twierdzę? Ano dlatego, że Zach traktował przyjaciółki matki jak najbliższą rodzinę [oczywiście po drodze zdarzały się zgrzyty]. Chyba największym zaufaniem w jego oczach cieszyła się Bree. W 1 sezonie Zach znalazł w niej oparcie po śmierci Mary Alice, mógł się wypłakać na jej solidnym ramieniu i niemal wyjawił jej swój sekret. Z Susan często rozmawiał, zwłaszcza przy jego spotkaniach z Julie. Poza tym Susan dała mu pieniądze by wyjechał do Utah. W 3 sezonie zauroczył się w Gaby. Oczywiście zostali tylko "najlepszymi przyjaciółmi". Tylko z Lynette nie mogę znaleźć żadnego powiązania. Ale do czego zmierzam. Zach z prawie każdą desperatką był w jakiś sposób związany. Teraz, gdy wszystkie są w niebezpieczeństwie, chce im pomóc - dlatego potrącił Chucka, by je już nie nękał. Skąd mógł się o nim dowiedzieć. Może w odwyku? Może był w tym SAMYM odwyku co Carlos i podsłuchał rozmowę jego i Gaby? Może wezwano go na komisariat i Chuck go przesłuchiwał? Możliwości jest wiele. A dlaczego list? Zach na pewno znał treść listu, który dostała jego matka, takich słów się nie zapomina. Po traumatycznym przeżyciu jakim było samobójstwo Mary Alice, Zach zamknął się w sobie jednak dostrzegał wszystko co się działo wokół niego. Wydaje mi się, że on napisał list do Bree, by z jednej strony ją postraszyć, może ostrzec, ale z drugiej przypomnieć, że każdy ma sekrety i że niektóre osoby o nich wiedzą. Poza tym on lubi bawić się w kotka i myszkę z Bree. Zapewne większość z Was pamięta kiedy wkradł się do domu Bree i ubrał jej choinkę czy podrzucił jej broń do domu, którą później znalazła Beth."
 
Dodając do tego fakt, że w najnowszym odcinku 8x10, na tym samym papierze Bree otrzymała drugi list z napisem "nie ma za co" [ang. you're welcome] skłania mnie do tego by uznać tą teorię. Nie mam określonej postaci którą mogę wskazać jako swój typ, mordercę Chucka ale dobry tok rozumowania mojego kolegi, poparty faktami, skłania mnie do uznania tego rozwiązania. Był by to też niezły szok: pierwszy list Mary alice dotyczył Zacha. Dwanaście lat później identycznie brzmiący list wysłał sam Zach. Jak Wy sądzicie?
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 38