Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

czwartek, 27 października 2011
Odcinek 8x10 - nowa informacja
Susan tries to sneak out of the house and leave town, but Mike catches her. Chuck dies from a hit and run. Gablos attend the funeral/wake/whatever, and learn from one of the cops there that Drunk Carlos (who can't remember) was at the station a couple of days earlier to confess to "beating someone with a candlestick." In a flashback, we see the Lieutenant interrupt him with the news of Chuck's death, so Carlos leaves thinking there's nothing to worry about anymore.
_________________

Susan spróbuje wymknąć się z domu i wyjechać z miasta, ale Mike ją złapie. Chuck umrze poprzez potracenie [tak samo jak matka Carlosa 12 lat wcześniej - przyp. tłum.]. Gablos [czyli Gabrielle i Carlos - przyp. tłum.] wezmą udział w pogrzebie lub czuwaniu albo czymkolwiek i dowiedzą się od jednego z gliniarzy, że Pijany Carlos (o czym sam nie będzie pamiętać) był na stacji kilka dni wcześniej by wyspowiadać się z "pobicia kogoś przez świecznik". W retrospekcji, zobaczymy, że porucznik przerwie mu wiadomością o śmierci Chucka, więc Carlos odejdzie z myślą, że już się niczym nie trzeba przejmować.
 
PS. Źródło nie jest pewne na 100%. Pamiętajcie o tym.
wtorek, 25 października 2011
8x05 "Art of Making Art"
Opis odcinka piątego, z sezonu ósmego, znajduje sie w tym oto linku.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
piątek, 21 października 2011
People Choice Award
Serial "gotowe na wszystko" został nominowany w kategorii "Favorite Network TV Drama". Jeśli chcecie by wygrał i dostąpił chwały zdobycia kolejnej statuetki w swojej długiej historii, zagłosujcie pod tym linkiem.
 
PS. Głosować można chyba kilka razy. HEHEHE
Odpowiadam na pytanie + małe info.
Marata207 spytała "Dlaczego ósmy sezon nie ma promo?"
 
Otóż odpowiadam, że promo zostało wyemitowane w innej formie niż dotychczas. Tutaj macie link do wszystkich filmików jakie stacja ABC sygnowała swoim podpisem/autorstwem.
_________________
 
Natomiast dziękuję za informację od Maraty207, że premiera ósmego sezonu Gotowych na wszystko na Fox Life Polska będzie miała miejsce już 6 listopada o godz. 22:00.
Źródło
środa, 19 października 2011
Sezon osiem - opisy (II)
Wstawiłem streszczenia pierwszych czterech odcinków sezonu ósmego.
Są dostępne w dziale "Odcinki (sezon VIII)".
Pozdrawiam i dobranoc.
wtorek, 18 października 2011
Sezon osiem - opisy
Kochani. Jeśli naprawdę żądacie czegoś to to otrzymacie. Pod tym linkiem macie opis pierwszego odcinka ósmego sezonu. Zobaczymy jak będzie potem. Jutro zamieszczę je bo muszę obecnie dzielić mój czas na przyjemności [patrz strona na której jesteś i serial którego dotyczy], studia i pisanie pracy magisterskiej. Pozdrawiam.
PS. Dziękuje gościowi w komentarzach za poprawę gramatyki.
wtorek, 11 października 2011
Kolejna teoria karteczki.
Co jeśli karteczkę wysłał Orson? Wiem, możliwe, że ta idea jest DEBILNA, ale wraz z odcinkiem 6x23 poznał już jej wszystkie sekrety [włączając świadomość ukrycia wypadku Juanity "Mamy" Solis] a w 7x11 przysięgał, że ją odzyska, że się nie podda. Był by to chwyt duuuuużo poniżej pasa ale zawsze w jakiś sposób desperacki. Mogło by to też na nowo Orsona wprowadzić w świat Bree bo... mówiąc szczerze... wolał bym by znowu Orson i Bree byli razem w finale finałów [epizodzie 8x23 lub 8x24].
piątek, 07 października 2011
Czas odpowiedzieć!


Pierwsza kwestia: Przepraszam, że dokładnie od 19 dni nie ma mnie na blogu. Z góry wszystkich przepraszam.

 

Druga: Jechałem na wyjazd by nie skłócać rodziny i nie robić jej przykrości. Jak ktoś was stawia pod ścianą a nie ma za wami drutu kolczastego pod napięciem to wyjdzie się na tym lepiej jeśli się komuś ulegnie, niż stawimy dalszy opór.

 

Trzecia: Użytkownik o nicku "ktoś" pod poprzednią informacją zamieścił taki komentarz: "i co z tego ze Cię nie ma? odnoszę wrażenie, że ostatnio nic nie robisz ze stroną i tak. opisy odcinków są nieaktualizowane od roku więc długiego pobytu." Otóż dyplomatycznie jej odpowiadam, że robie na forum bo wstawiam najnowsze informację, dlatego też ta osoba może nie być na bieżąco z blogiem. Opisy odcinków nie wstawiam z prostej przyczyny. Nie umiem napisać zwięzłego i krótkiego opisu odcinka. Zawsze rozwlekam opis na 3/4 kartki A 4. Nigdzie niema jednak napisane, że nie możecie sami przesyłać mi opisów odcinków. Ja, przyrzekam, że to zrobię, podpisze tylko je, że to Wy je zrobiliście a nie ja. Przez to blog stanie się szerszą "własnością".

 

Po czwarte: Skupiając się na samym odcinku 8x01 i 8x02. Bree, jak juz pewnie wiecie, otrzymała kartkę z napisem "wiem co zrobiłaś, robi mi się od tego nie dobrze, zamierzam powiedzieć". 12 lat wcześniej taka samą kartkę z nieco tylko inną czcionką otrzymała Mary Alice Young. Najwyraźniej ktoś dowiedział się o tym co zrobiły dziewczyny wobec Alejandro. Ja podejrzewałem Juanitę Solis ze względu na to, że Bree nie została ukarana za przejechanie jej babci i nie była świadkiem jak Carlos wybaczył Bree. Teraz podejrzewam Karen Mcluskey bo tak jak Martha Huber w odcinku 1x01 była pierwszą osobą jaką pokazano w serialu tuż po tym jak Mary Alice się zabiła. Możliwe, że widziała ze swojego ganku to jak dziewczyny wynosiły zwłoki z domu Solis. A wy kogo podejrzewacie?