Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 30 października 2010
"Start All Over Again"
Na koncie chomika promowanym przez blog (kliknij tutaj) jest już dostępna sama piosenka autorstwa saksofonisty Dave'a Koz i piosenkarki Dany Glover, która to wcieliła się w odcinku piątym sezonu siódmego w Emmę Graham. Nosi tytuł "Start All Over Again". Jeśli ktoś polubił samą piosenkę, a nie chce ściągać odcinka, to prawdopodobnie to jest idealna oferta dla niego/niej.
środa, 27 października 2010
Eva Longoria i MTV
W niedzielę, 7 listopada 2010 roku, Eva Longoria Parker poprowadzi ceremonię rozdania nagród MTV European Music Awards. Transmisja na kanale MTV Polska, 7 listopada, od godziny 20:00 do 23:30. Poniżej jest gorąca zapowiedź wydarzenia w wykonaniu hiphopowej gadki samej Evy. Patrzcie i podziwiajcie.

Zdjęcia z kulis produkcji siódmego sezonu
Po dłuuuuższej przerwie w dostarczaniu spragnionym fanom zdjęć zakulisowych, oto prawdziwy wysyp ich.
 
Źródlo
Epizod "Let Me Entertain You"
Kolejny odcinek, kolejny tydzień i kolejny opis dostepny już na tej stronie.
Życze miłęgo czetyania i, ewentualnego, komentowania.
sobota, 23 października 2010
Kolejny, czwarty odcinek, za nami.
Jest już opis kolejnego epizodu (kliknij tutaj). Zawiera oczywiście spoilery, więc proszę nie narzekać. Jeśli natomiast ktoś chce obejrzeć, zapraszam na chomika lub na tę stronę.
Miłego czytania/oglądania.
piątek, 22 października 2010
Odcinek ósmy sezonu siódmego
Tytuł: "Sorry Grateful"
Emisja: 14 listopada 2010

Gabrielle i Carlos z okazji święta dziękczynienia zaproszą rodzinę Sanchez do siebie, na Wisteria Lane. Solis'owie poznają jednak kilka niespodziewanych informacji na temat Sanchez'ów, które mogą zagrozić ich wizytom u Grace. Bree zaprosi rodziców Keith'a (John Schneider i Nancy Travis) by pokrzepili się w jej domu podczas święta dziękczynienia i także odkryje ich rodzinne tajemnice. Susan i Lynette pokłócą się o jej techniki snu dla malutkiej Paige. Renee znowu przypomni Tomowi ich wspólną przeszłość. Beth spróbuje się dowiedzieć czegoś więcej o złym czynie Paula z jego przeszłości.
Źródło

Pierwszy odcinek dotyczący święta dziękczynienia w historii serialu!
Info: Mikołaj
wtorek, 19 października 2010
Cynthia Watros w "Gotowych na wszystko"

Cynthia Watros wraca do swoich stukniętych korzeni. Aktorka z Dr House'a i Zagubionych, która otrzymała Nagrodę Emmy w 1998 r. za rolę psychicznie chorej prześladowczyni Annie Dutton w serialu Guiding Light kieruje się do Gotowych na wszystko, aby zagrać zwariowaną (dosłownie) przyjaciółkę Bree, jak potwierdzają moje źródła.
Postać Watros poznamy w dziewiątym odcinku tego sezonu, gdy razem z Bree i jej nowym kochankiem Keithem (Brian Austin Green) uda się na podwójną randkę. Jak głosi plotka, partnerem postaci Watros na ten wieczór będzie nie kto inny jak tatko Keitha, grany przez Johna Schneidera.
Watros będzie musiała pogodzić swoją jednoodcinkową rolę w Gotowych... z rolą byłej-żony-przemienionej-w-dziewczynę imieniem Sam w Housie.
Źródło

Info i tłumaczenie: Arno z forum "wisterial"
Odcinek siódmy sezonu siódmego
Tytuł: "A Humiliating Business"
Emisja: 7 listopad 2010

Susan bardzo niechętnie przyjmie ofertę Lynette by być nianią dla Paige. Bree za bardzo będzie się wstydzić, żeby powiedzieć przez co zacznie przechodzić podczas menopauzy. Renee złoży kuszącą propozycję pracy Lynette. Gabrielle będzie się obawiać, że Bob uwiedzie Carlosa po tym jak oboje zawiesili przyjaźń. Beth zacznie kwestionować motywy Paula dotyczące uliczki.
Press Release
sobota, 16 października 2010
Odcinki siedem, osiem i dziewięc sezonu siódmego
Dostępne już są opisy odcinków siedem, osiem i dziewięć. Odcinek siódmy wyemitują 7 listopada a następny, 14 listopada.

środa, 13 października 2010
Tajemnice Beth?
Otrzymaliśmy nowe info, lub lepiej powiedzieć "przeciek" z planu siódmego sezonu. Oto jak on brzmi

Tory: Czy wielkim sekretem żony Paula jest to, że jest jeszcze dziewicą? Miałam nadzieję na coś soczystszego. No dalej, "gotowe na wszystko"!
Mickey: Więc, mam nadzieję, że jest to tak jak z tą rzeką w Egipcie, Tory... czekaj, to nie prawda. Człowiek żyje nadzieją Tory, ponieważ dziewictwo Beth nie jest jej jedynym sekretem. Zwróć uwagę na to jak ona mówi o związku ze swą matką w nadchodzących epizodach i spytaj siebie czy to nie brzmi znajomo.

A w oryginale...
Paul's wife's big secret is that she's a virgin? I was hoping for something juicier. Come on, Desperate Housewives! — Tory
MICKEY: Well, hope is like that river in Egypt, Tory... wait, that's not right. Hope springs eternal, Tory, because Beth's virginity isn't her only secret. Pay attention to how she talks about her relationship with her mother in upcoming episodes, and ask yourself if any of it sounds familiar.
Źródło

Info: Mikołaj
 
1 , 2