Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

piątek, 30 października 2009
Teri jest chora

Teri Hatcher jest chora. Aktorka przeziębiła się i ma grypę. Pojawiły się nawet plotki, że jest to świńska grypa. Prawdopodobnie nie są one jednak zgodne z prawdą. Teri nie ma H1N1.
Czy jej choroba wpłynie na serial? Podobno nie będzie ona brała udziału w kręceniu scen związanych z katastrofą samolotu.
czwartek, 29 października 2009
Takiej Evy jeszcze nie znacie

Eva Longoria-Parker pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu Citizen K. Kto z was, na pierwszy rzut oka, rozpoznał aktorkę na zdjęciu? Eva wygląda niesamowicie.
piątek, 23 października 2009
Zdjęcia z katastrofy?
Wiemy już, że na Wisteria Lane dojdzie do katastrofy samolotu. Nie będzie to, wbrew plotkom, maszyna linii Oceanic 815 - znana z serialu "Lost". Maszyna spowoduje spore szkody wśród bohaterów "Gotowych na wszystko". oraz to, że ktoś zginie. Czy będzie to jedna osoba, czy może kilka? Czy z serialu odejdzie Kyle MacLachlan (Orson), który nie ma tu ostatnio zbyt wiele do roboty? Tego twórcy nie zdradzają. Przyjdzie nam więc jeszcze poczekać na rozwiązanie tej zagadki...

środa, 21 października 2009
Ktoś zginie?

Pojawiły się plotki, że w tym sezonie jednak zginie ktoś z głównych bohaterów. Kto mógłby to być? Tego nie ujawniono. Warto przypomnieć, że wcześniej twórcy serialu zapewniali, iż tym razem nie pozbędą się w ten sposób żadnej z postaci. Czyżby zmienili zdanie? Może to będzie pomysł na "odejście" z "Gotowych na wszystko" męża Bree - Orsona? Wydaje się, że jego zniknięcie jest przesądzone...
poniedziałek, 19 października 2009
Powrót Edie?

Strona podaje, że w odcinku 8 szóstego sezonu pojawi się... brat Edie - Andy Britt, grany przez Dominica Monaghan'a ("Zagubieni") oraz matka Austina i siostra Edie - Tania McCann, grana przez Jennifer Coolidge ("Wielkie kino"). Będzie się działo! Skoro wraca jej rodzina, może wróci Edie? Oczywiście w retrospekcjach.

Info: Mikołaj
piątek, 09 października 2009
Nowe filmiki

W dziale "Pliki" (kliknij tutaj) możecie obejrzeć sceny, które zostały usunięte z 5 sezonu "Gotowych na wszystko". Polecamy!

środa, 07 października 2009
Katherine i Susan ukarane

Co takiego zrobiły Katherine i Susan, że musiały zostać ukarane? Według spoilerów dowiemy się tego najprawdopodobniej w odcinku 6x08.

Info: Mikołaj
poniedziałek, 05 października 2009
Będzie katastrofa lotnicza

Jak podaje onet.pl, w nowym sezonie ma dojść do katastrofy lotniczej. Twórca popularnego serialu Marc Cherry wyjawił, że wątek rozbitego samolotu nie został jeszcze całkowicie dopracowany, więc nie wiadomo, kto z bohaterów serialu znajdzie się wśród ofiar. - To będzie wybuchowy moment pierwszej połowy sezonu, który wpłynie na życie wszystkich bohaterów - powiedział Cherry, zapewniając, że w katastrofie nie zginie żadna z głównych postaci serialu. - Oczywiście marzę o tym, aby kogoś uśmiercić, bo w końcu tym się głównie zajmuję, ale prawda jest taka, że tym razem nie umrze żadna z ważnych postaci - zażartował producent - informuje onet.

Info: Mikołaj