Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

niedziela, 18 września 2011
Mała informacja dla fanów tego bloga

 

Żadnych życzeń w stylu "udanego pobytu". Jak już to "udanego i SZYBKIEGO powrotu".
Pozdrawiam wszystkich!
PS. Użytkownik o ksywie "fankadesperatek" oskarżyła mnie o to, że jestem "do tyłu" z desperatkami, skoro nie zamieściłem tutaj owych filmików. Wychodząc jej i Wam na przeciw robię to. Poniżej znajdziecie link do dwóch teledyskowych promo dotyczących desperatek oraz do sześciu sneak peeków (czyli kawałków odcinka przedpremierowo wypuszczonych do internetu w ramach promocji) z pierwszego odcinka najnowszego sezonu.
Pozdrawiam wszystkich!
poniedziałek, 12 września 2011
Drugi plakat promujący ósmy sezon


Moi drodzy, pojawił się właśnie drugi plakat promujący ósmy a zarazem ostatni sezon naszego serialu. Muszę powiedzieć, że znacznie lepszy bo nie s********y photoshopem. Przepraszam za użyty wyraz. Przedstawia on wszystkie panie. Od lewej: Vanessa, Felicity, Eva, Teri i Marcia. Aż się chce nie odrywać wzroku, nie sądzicie? 
niedziela, 11 września 2011
Plakat promujący ósmy sezon.


Pojawił się plakat promujący ósmy i ostatni sezon światowego hitu serialowego jakim są "gotowe na wszystko". Jako blogerowi trudno mi jest mieszać z błotem pracę grafików, ale powiedzcie sami. Czy twarz Teri i połączenie między lewą ręką Teri a łokciem Felicity nie są dziwacznie, wręcz karykaturalnie przerobione photoshopem?
czwartek, 01 września 2011
Odcinek 8x01
Kochani! Wejdźcie w ten link jeśli chcecie zobaczyć promocyjne zdjęcia do odcinka 8x01 "gotowych na wszystko". Jak przypuszczałem, akcja rozpocznie się kilka sekund, minut a może godzinę po tym jak wiedzieliśmy, że zwłoki Alejandra spoczywają tymczasowo w skrzyni w salonie domu Solis, otoczone ludźmi na przyjęciu. Desperatki i Carlos pochowają zwyrodniałego ojczyma Gabi i zawrą prawdopodobnie jakiś pakt, tak jak to miało miejsce w odcinku 4x01. Wtedy przyrzekły nawzajem, że będą sobie mówić tylko prawdę i całą prawdę. Poczekamy i zobaczymy.
 
PS. Promo ogólne? Nadal BRAK.
Pozdrawiam!