Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

czwartek, 30 września 2010
Kyle MacLachlan w innym serialu


Ledwo co Kyle MacLachlan opuścił Wisteria Lane a już dostał rolę w "Jak poznałem Waszą matkę?". Kyle wystąpi przynajmniej w dwóch odcinkach serialu stacji CBS jako były mąż Zoey (Jennifer Morrison). Pierwszy odcinek z jego udziałem zostanie wyemitowany na początku listopada.
Źródło

Info: Mikołaj
Biologiczna córka Solis'ów?


Cecilia Balagot (na zdjęciu)

Razem z moim informatorem, Mikołajem, podejrzewamy, że to będzie prawdopodobna biologiczna córka Solis'ów - Grace Sanchez. Wystąpi ona w odcinku czwartym najnowszego sezonu i wcieli się w nią Cecilia Balagot. Rodziców Grace: Carmen i Hectora, zagrają Carla Jimenez oraz Rolando Molina. Profile tych trojga znajdziecie na serwisie imdb.com. Powrócą jeszcze Joy Lauren jako Danielle i Jake Soldera - jej syn Benjamin. Oboje mają wpisane nazwiska "Van De Kamp". Czyżby Danielle wzięła rozwód z Leo Katz'em?

Scenariusz: Jason Ganzel
Reżyseria: David Grossman
Źródło

Info: Mikołaj
wtorek, 28 września 2010
Odcinek czwarty nowego sezonu
Tytuł: "The Thing That Counts is What's Inside"
Emisja: 17 październik 2010

Susan jest przerażona gdy odkrywa, że została twarzą prowokacyjnego serwisu, dla krótego pracuje w tajemnicy i została modelką okładki na ich wielkoformatowym bilboardzie. Gabrielle zwierza się z zawistnego (???) sekretu paniom. Renée odkrywa, że Bree jest babcią i używa tego jako oręża w probie skradzenia Keith'a i posiadania go dla siebie. Lynette korzysta z hojnej oferty Penny by opiekować się siostrą. Paul kupuje dom, który dzielił z Mary Alice, wbrew życzeniom Beth.
Źródło


poniedziałek, 27 września 2010
Jest juz opis pierwszego odcinka
Zajrzyjcie do działu "Sezon 7" (kliknij tutaj). Zamieściłam już tam opis pierwszego odcinka najnowszego sezonu "Gotowych na wszystko". Zapraszam.
niedziela, 26 września 2010
Zdjęcia z planu (Facebook Teri)


Teri Hatcher, Mason Vale Cotton i James Denton w nowym (???) apartamencie rodziny Delfino.Eva Longoria-Parker, Vanessa Williams, Teri Hatcher i Felicity Huffman na werandzie domu Gabrielle.
czwartek, 23 września 2010
Teri Hatcher w "Smallville"


Teri Hatcher zagra matkę Lois Lane (Erica Durance) w serialu "Smallville". W serialu Ella, matka Lois, nie żyje. Teri zagra w epizodzie ósmym sezonu dziesiątego, nazwanym "Abandoned", gdzie Lois odkryje stare nagrania ze swoją matką.
Źródło + inne źródło
środa, 22 września 2010
Znamy już tożsamość podmienionego dziecka
Jak wiemy z ostatniego odcinka 6 sezonu, Teresa Pruitt (Patty McCormack) kazała powiedzieć zarządowi szpitala w Fairview, przez księdza Timothy'iego (Scott Rinker), że podmieniła jedno z dzieci, zanim przeszła na emeryturę. Przeglądając papiery, stwierdzono, że jedna z poszkodowanych kobiet mieszka na Wisteria Lane.

Jeśli chcecie wiedzieć kto jest tym dzieckiem, zaznaczcie tekst poniżej. Powiem, że sama się tego nie spodziewałam...
Podmieniona została Juanita. Carlos ukryje jednak tą szokującą wiadomość przed żoną. Gabi za to nie powie mężowi, że Bree potrąci Juanitę (odc. 7x02). Sam Carlos będzie chciał to wszystko sprawdzić na własną rękę. Zatrudni nawet prywatnego detektywa. Wątęk będzie się rozgrywał raczej przez większość sezonu.
Źródło - wywiad z jedną z aktorek

Napiszcie, czy tego się spodziewaliście...

Info: Mikołaj

wtorek, 21 września 2010
Zdjęcia z planu (Cross i Green)


Marcia Cross i Brian Austin Green na rolkach

Niestety, po większy rozmiar zdjęć muszę was odesłać na tę stronę.
niedziela, 19 września 2010
Podsumowanie przed startem
Skan z gazety)

Większy format skanu z gazety dostępny tu: Źródło

Tłumaczenie:
Gdzie ich zostawiliśmy
W perspektywie bankructwa, Susan (Teri Hatcher) i Mike (James Denton) wynajęli swój dom - który to Paul Young (Mark Moses) natychmiast wydzierżawił po wyjściu z wiezienia. Lynette (Felicity Huffman) wreszcie wydała na świat dziecko, kiedy Lee (Kevin rahm) opuścił Boba (Tuch Watkins) po tym jak ich marzenia o dziecku zrobiły plajtę. Orson (Kyle MacLachlan), zerwał wszystkie więzi z Bree (Marcia Cross), która to Gabi (Eva Longoria-Parker) wzięła na bok by powiedzieć jej, że jej syn, Andrew (Shawn Pyfrom), był odpowiedzialny za przejechanie matki Carlosa. Bałagan w szpitalu wyjawił, że czyjeś dziecko zostało podmienione przy urodzeniu.

Co teraz
Susan i Mike żyją teraz w prostym mieszkanku, prowadzonym przez Maxine (Lainie Kazan), która to zaangażuje Susan w ciemny i śmiały interes, który ogołoci Susan. Kiedy Mike dowie się o tym, oboje ogłoszą separację. Lynette pogodzi się z ostatnim powodem do narzekań Toma - męską depresją poporodową - która sprowadzi do nich przyjazd matki Toma, Allison (Lois Smith), która zadrze z Lynette. Będziemy widzieć Orsona jeszcze jeden raz przy otwarciu. "On i Bree zakończą swoje małżeństwo, ale w sposób uroczy i piękny", mówi pomysłodawca Marc Cherry. "I ona dowie się czegoś szokującego o Orsonie tuż po ich rozwodzie, co pomoże jej iść do przodu".

Nowa sąsiadka
Vanessa Williams (Brzydula Betty) gra starą koleżankę Lynette z college'u, Renée Perry. Wygląda na to, że jest źródłem kłopotów. Poniża Lynette przed Tomem (Doug Savant), urządza zabawę dla nowej "złotej rączki" Bree, Keith'a (Brian Austin Green) i odkrywa, że Gabi miała operację plastyczną. "Ona powie innym kobietom, które są zachwycone, że Gabi okłamywała je przez te wszystkie lata", mówi Cherry. "By się odegrać, Gabi powie byłemu mężowi Renée, że Renée przespała się z adwokatem rozwodowym by otrzymać lepszy podział majątku".

Przyczajone zagrożenie
Po zamordowaniu Marthy Huber w sezonie pierwszym, Paul Young powróci z planem zemsty. "On ma urazę wobec wszystkich tych sąsiadów, którzy go nie odwiedzili, kiedy był aresztowany", mówi Cherry. "Ma też bardzo niezwykłą żonę, która zaczęła pisać do niego listy w więzieniu. Jest bardzo nerwowa i stłumiona i nie może się zbliżyć do niego seksualnie". Gospodyni domowa, której dziecko zostało zamienione, otrzyma druzgocącą wiadomość w premierze sezonu, wylęgając się w wątek, jednocześnie zabawny i rwący serce, grany przez kilka miesięcy.

Info: Mikołaj
sobota, 18 września 2010
Zdjęcia z planu (Vanessa Williams)

Źródło

Vanessa Williams na planie: prawdopodobnie odcinek dotyczący Halloween.

Info: Mikołaj
 
1 , 2 , 3