Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 30 września 2009
Kathy Najimy gotowa na wszystko

Kathy Najimy wystąpi gościnnie w jednym z najbliższych odcinków jako policjantka. Susan będzie podejrzewać, że to Katherine zaatakowała Julie. Poprosi o pomoc funkcjonariuszkę. Problem w tym, że pani Delfino odkryje, iż policjantka chodziła z nią do szkoły oraz, że sama ukradła jej chłopaka.

Info: Mikołaj
Obsesja Katherine

Jak widać na tych zdjęciach z 4 odcinka nowego sezonu, Katherine jednak nie pogodziła się ze stratą Mike'a. Wciąż myśli o ślubie. Jak skończy się jej obsesja?

Info: Mikołaj
wtorek, 29 września 2009
Wpadki z pierwszego odcinka

Tutaj jest zdjęcie wybranki Mike'a - spoiler
*Panna młoda, obecnie wiemy, że to (patrz zdjęcie), ma na sobie, w odcinku 5x24, ramiączka na sukni ślubnej. W scenach z 6x01 ich nie ma.
*Tak samo welon. W 5x24 jest tak gęsty, że twarzy nie można było zobaczyć, a w 6x01 prześwitujący jak nic!
*W 5x24, w trzeciej ławce za Solisami, powinien siedzieć Danny, Angie i Nick Bolenowie. Ich tam nie ma. Natomiast w 6x01 już siedzą i klaszczą tak jak inni.
*Lynette też ma niesamowite tempo: w 5x24 wychodzi z ławki, bo ma nudności, czyli musi wymiotować. Jest to na 2 minuty przed tym jak pastor ogłasza "możesz pocałować pannę młodą". W 6x01, w tym momencie, właśnie siedzi ze spokojem w ławce.
*W 5x24 przy młodej parze nie ma Julie i MJ-a. W 6x01 już się pojawiają.

Info: Mikołaj

poniedziałek, 28 września 2009
Zagadka rozwiązana!
Ci, którzy mieli już okazję zobaczyć najnowszy odcinek "Gotowych na wszystko" znają rozwiązanie zagadki. Kto został żoną Mike'a? Czy to był dobry wybór?
niedziela, 27 września 2009
Polacy na Wisteria Lane

Nowa rodzina, która pojawi się na Wisteria Lane, będzie w połowie... polska. Mąż Angie (Drea de Matteo) - Nick (Jeffrey Nordling) będzie miał polskie korzenie.

Info: Mikołaj

sobota, 26 września 2009
Eva chce studiować

Eva Longoria Parker postanowiła wrócić do szkoły. Do tej pory nie zdobyła tytułu magistra. Teraz uznała, że czas to nadrobić. Wkrótce planuje rozpocząć studia. Aktorka nie zdradziła jednak, co chce studiować. Jak myślicie, jaki kierunek wybierze?
środa, 23 września 2009
Nowe filmiki

W dziale "Pliki" (wejdź tutaj) możecie już zobaczyć nowe video z 6 sezonu. Zapraszamy!

6 sezon w Polsce

Pierwszy odcinek najnowszej, szóstej serii "Gotowych na wszystko", w Polsce zobaczyć będzie można już 4 października, gdy trafi do kolekcji VOD Seriale w telewizji nowej generacji n.

Info: Mikołaj
sobota, 19 września 2009
Nowe sceny
W tym video pokazano sceny znane już z poprzedniego sezonu, ale i te z filmików promujących nowy sezon: Gaby i Ana w salonie, a przez okno widać światła karetki odbijające się w pomieszczeniu, Ana transportowana na wysoko uniesionych rękach przez ludzi w klubie, Susan odwracająca się w kruchcie kościoła (?) z nadzieją w oczach. Zobaczcie!


W dziale "Pliki" znajdziecie też nowe promo "Gotowych na wszystko".

Info: Mikołaj

piątek, 18 września 2009
Co nas czeka w nowym sezonie?


W odcinku 6x01 coś stanie się z Julie. Dwa epizody później Susan będzie podejrzewała, że to była sprawka syna Angie - Danny'ego. Będzie na tyle natrętna, że Angie zareaguje, ale... z kijem baseballowym w ręku.

W odcinku 6x03 pojawi się ponownie... rozwiedziony John Rowland, który spotka całą rodzinę Solis wraz z seksowną Aną.

Przeczytaj też

Info: Mikołaj

 
1 , 2