Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

wtorek, 26 września 2006
Opis nowego odcinka
Dla wszystkich ciekawskich, którzy chcą wiedzieć jak dalej toczą się losy ulubionych bohaterek, w dziale "Odcinki (sezon III)" został zamieszczony opis pierwszego odcinka nowej serii.
poniedziałek, 25 września 2006
Nie gotowe na dzieci
Marcia Cross wyszła niedawno za mąż. Obecnie spodziewa się dziecka (chodzą słuchy, że mogą to być bliźniaki). Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że scenarzyści muszą teraz dokonać paru zmian. Aby uniknąć w przyszłości takich kłopotów, producenci proszą gwiazdy serialu o... nie zachodzenie w ciążę przynajmniej do końca sezonu ;)
czwartek, 21 września 2006
Rusza trzeci sezon
... ale jeszcze nie w Polsce. Pierwszy odcinek nowej serii "Gotowych na wszystko" już w niedzielę, 24 września, będą mogli zobaczyć widzowie w USA. Będzie on nosił tytuł "Listen to the Rain on the Roof". Przedstawi życie naszych bohaterek 6 miesięcy po wydarzeniach z ostatniego odcinka. Kiedy zobaczymy go w Polsacie, jeszcze nie wiadomo.
czwartek, 14 września 2006
"Gotowe na wszystko w Radiu RMI FM

W związku z premierą na nośnikach dvd jednego z najbardziej popularnych seriali na świecie w poniedziałek, 25 września w Radiu RMI FM nastąpi pierwsza odsłona TYGODNIA Z SERIALEM GOTOWE NA WSZYSTKO.

“Gotowe na wszystko” zagoszczą na antenie RMI FM juz w najbliższy poniedziałek po 12:30 inaugurując tydzień z serialem. Przez 5 dni redakcja filmowa RMI FM przedstawiać będzie soczyste ciekawostki związane z produkcją, o której mówi cały świat. Uchylimy rąbka największej tajemnicy pierwszej serii serialu, przybliżymy słuchaczom obsadę oraz zaporsimy wszystkich do udziału we wspólnym konkursie Imperial entertainment oraz Radia RMI FM, w którym do zdobycia będą pakiety z pierwszą serią “Desperatek”.

Pierwszy sezon “Gotowych na wszystko” - wydanie 5 płytowe - zadebiutuje na polskich półkach sklepowych 18 września. Wyłącznym dystrybutorem pakietu jest firma Imperial Entertainment.

Dodatkowych informacji udziela:
Patrycjusz Tomaszewski

RADIO RMI FM, Redakcja filmowa/ Redakcja literacka

http://www.rmi.fm

poniedziałek, 04 września 2006
Parodia "Gotowych..." w TVP2
"Gotowe na wszystko" doczekały się swojej parodii. Brytyjczycy nakręcili serial "Gotowe na więcej", którego pierwszy odcinek zobaczymy 9 września o godz. 21.50 w TVP2. Historia dziać się będzie w Little Stemington, gdzie walczyć ze sobą będą dwa gangi gospodyń domowych.
Warto zobaczyć!