Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

czwartek, 25 sierpnia 2011
Finał zawierający przeskok czasowy
Desperate Housewives may have one more time warp in it before it signs off in May. The ABC soap — which famously jumped ahead five years at the end of Season 4 — may take a more substantial leap (read: a few decades) in the series finale. "That has been discussed," confirms showrunner Bob Daily. "Viewers have spent eight years' worth of Sundays on Wisteria Lane, and we feel like that street is a character on the show. And whether the women [still live there] or not, we want to give some kind of sense of what will be happening on Wisteria Lane in the future... and leave them with the feeling that life goes on." One thing the show's swan song probably won't feature is the death of one of the core housewives. "We feel very protective of our four main women," says Daily of the characters played by Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross and Eva Longoria. "Which is not to say that one of our [other] main, top 10 characters won't bite it. We have talked about that." Housewives' eighth and final season premiere son Sunday, Sept. 25 at 9/8c.
_________________
 
Gotowe na wszystko mogą zaliczyć jeszcze jeden przeskok czasowy w maju. Opera mydlana stacji ABC, która to świetnie przeskoczyła do przodu pięć lat pod koniec sezonu czwartego, może mieć bardziej znaczący skok (czytaj: kilka dekad) w finale serii. "Zostało to przedyskutowane", potwierdza członjek widowiska Bob Daily. "Widzowie spędzili osiem lat wartych niedziel na Wisteria Lane i czujemy, że ta ulica jest postacią widowiska. I nie ważne czy kobiety [nadal żyjące tam] bądź nie, chcemy dać pewien rodzaj sensu tego co stanie się na Wisteria Lane w przyszłości... i zostawić je/ich z przeświadczeniem, że życie toczy się dalej." Łabędzim śpiewem, którego prawdopodobnie nie zamieszczą, będzie śmierć jednej z rdzennych gospodyń domowych. "Poczuwamy się do ochrony czwórki naszych gospodyń", mówi Daily o postaciach granych przez Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcię Cross i Evę Longorię. "Nie jest jednak powiedziane, że jedna z naszej innej, top dziesiątki postaci nie skosztuje tego. Rozmawialiśmy już o tym." Ósmy i ostatni sezon "gotowych..." będzie miał premierę 25 września o godzinie 9/8 czasu centralnego.
Źródło
środa, 24 sierpnia 2011
Michael Ausiello mówi
Nadia: Any scoop on Desperate Housewives' central mystery this season? Please tell there's more to it than just the ladies playing cat-and-mouse with the cops over the death of Gabby's stepfather.
Ausiello: There's more to it. According to executive producer Bob Daily, "There is a big reveal at the end of the first episode that ties us back into the first season in an interesting way." Daily confirms that it involves Mary Alice's suicide but shoots down talk that the character will somehow turn up in the flesh. "She's dead," he insists. "We're not going to mess with the DNA of the show. We're going to pay homage to it."
_________________
 
Nadia: Jakiś przeciek z głównej tajemnicy sezonu "gotowych na wszystko"? Proszę, powiedz, że to będzie bardziej rozbudowane, niż kobiety grające w kotka i myszkę z gliniarzami nad śmiercią ojczyma Gabi.
Ausiello: Będzie coś ponadto. Odnoście głównego producenta Boba Daily, "Nastąpi wielkie objawienie na koniec pierwszego epizodu, które nawiąże do pierwszego sezonu w interesujący sposób". Daily potwierdził, że wiąże się z tym samobójstwo Mary Alice, ale dementuje rozmowę, że postać pojawi się jakoś we własnej osobie. "Ona jest martwa", on potwierdza. "Nie będziemy robić bajzlu z DNA podczas widowiska. Zamierzamy złożyć temu hołd."
Źródło
 
sobota, 20 sierpnia 2011
Parker zamiast Hecht


Rozmowy z panią Hecht ugrzęzły w martwym punkcie i zostały zerwane w piątek wieczorem. Nic straconego jeśli pamiętacie "miss Parker" z  4 - sezonowego serialu "Kameleon". Jeśli tak to pewnie ucieszycie się, że Andrea Parker, która wcielała się w tą postać, zastąpi Jessicę Hecht w roli Jane, nowej miłości Toma Scavo po rozstaniu z Lynette.
Źródło
Źródło
 
piątek, 19 sierpnia 2011
Dwie nowe postacie


Jessica Hecht i Miguel Ferrer dołączą do ósmego sezonu "gotowych na wszystko" jako Jane - w tej roli naturalnie pani Hecht, nowe zauroczenie Toma Scavo podczas jego rozłąki z Lynette. Natomiast Ferrer zagra Andre Zellera, ilustratora książek pracującego na pół etatu. Popadnie on w konflikt z Susan Delfino. Mam nadzieję, że pamiętacie jak Susan zarabiała na życie przez pierwsze trzy sezony?
Źródło
Źródło
środa, 17 sierpnia 2011
Kolejny epizod z Halloween
Camilla: It's been month since the last Desperate Housewives scoop! Please?
Ausiello: I think you're exaggerating but I?m too lazy to research your claim so I'll let it stand. Among the items on exec producer Bob Daily?s DH bucket list: "I really want to try to do a final iconic Halloween episode," he tells TVLine. "I'd love to devise some chills in the lives of the women because our mystery this year is very dark. So I think Halloween is going to be a time where some of the dark secrets come to the fore."
 
Camilla: Minął już miesiąc od ostatniego przecieku z "Gotowych na wszystko". Proszę?
Ausiello: Myślę, że zbytnio wyolbrzymiasz, ale jestem zbyt leniwy, by zbierać materiały do twojego twierdzenia, że więc pozwolę temu stać. Opierając się na wiaderku pomysłów głównego producenta Boba Daily: "Bardzo chcę zrealizować ostatni pokazowy epizod z Halloween," mówi stacji TVLine. "Byłbym uradowany w opracowaniu jakiegoś ziąbu w życiu kobiet ponieważ tegoroczna tajemnica jest bardzo mroczna. Dlatego myślę, że Halloween będzie czasem kiedy kilka plugawych sekretów wyjdzie na jaw."
 
Źródło
poniedziałek, 08 sierpnia 2011
Nicollette mówi "NIE"!


"Wspaniale się bawiłam grając tamtą postać..., ale ona umarła." Sheridan tak powiedziała widowisku "Today" w poniedziałek.

Nicollette Sheridan nie wróci na ósmy i ostatni sezon "Gotowych na wszystko". Spytana w dzisiejszym, poniedziałkowym wydaniu "Today", na temat tego co Marc Cherry mówi w TCA podczas weekendu, Sheridan utwierdziła Katie Lee Gifford i Billy'ego Busha (...) "To dla mnie nowość". Bush naciskał na nią: "Gdyby spytali, wróciła byś?". Sheridan odparła "Wspaniale się bawiłam grając tamtą postać..., ale ona umarła." Bush twierdził, że mogła by wrócić w retrospekcji lub mógł to by być sen w którym umarła. Sheridan zripostowała "Nie zmieni się to w dzienną operę mydlaną?" Gifford rzekł "Mówiąc w skrócie, ona powiedziała nie!!" Postać grana przez Sheridan, Edie Britt, została brutalnie zamordowana w serialu ABC po 5 sezonach tuż po tym jak na jaw wyszły plotki o waśni z Cherrym, przeciw któremu wytoczyła proces o 20 000 000 dolarów odszkodowania.
Żródło
Dana Delany powróci?

Stacja telewizyjna ABC ogłosiła w niedzielę, że "Gotowe na wszystko" zakończą się po tym sezonie, co otwiera kwestię: "które z postaci wrócą na Wisteria Lane powiedzieć do widzenia?" Podczas dyskusji nad schyłkowym sezonem, stwórca i producent "Gotowych..." Marc Cherry orzekł, że zaczął myśleć nad metodami przywrócenia znanych twarzy. "Mam pomysł na ostatni epizod, w którym chciałbym oddać hołd wszystkim którzy byli częścią tego show", mówi. Dana Delany, która grała Katherine Mayfair na dwa lata przed odejściem do "anatomii prawdy" stacji ABC, zdradziła TVGuide.com, że pragnęła by domknąć sprawy z postacią. Katherine uciekła do Paryża ze swoją dziewczyną Robin (Julie Benz) w środku sezonu szóstego. "Chciałabym powrócić na jeden odcinek tylko po to by zapieczętować wątki z Katherine", rzekła. "Chce wiedzieć, czy jest szczęśliwa. Szczęśliwa jako lesbijka. Nie było by to miłe?" Delany zawiadomiła, że nie może się doczekać rozmowy z Cherrym odkąd ogłoszono informację o zdjęciu z anteny długo emitowanego dramatu. "Byłam tak samo zaskoczona jak inni. Sądziłam, że show ma przed sobą jeszcze kilka sezonów skoro ma tak dobre wyniki oglądalności," oznajmiła. "Ale to nie jest ostatnie słowo Marca Cherry'ego. Myślę, że ma on przed sobą jeszcze wiele pomysłów/rzeczy".
Źródło
piątek, 05 sierpnia 2011
Początek końca...


Niestety moi kochani. "Wszystko co dobre, szybko się kończy" oraz "klamka zapadła". Tyle można powiedzieć o decyzji stacji ABC dotyczącej serialu "Gotowe na wszystko". Dotyczy ona ósmego sezonu, jako ostatniego sezonu desperatek. Tak moi drodzy. Sezon, który nadciąga będzie tym w którym pożegnamy nasze drogie Susan Delfino, Bree Van De Kamp, Gabrielle Solis, Lynette Scavo i Renee Perry, jako piątą główną desperatkę. Marcia Cross, Felicicty Huffman, Eva Longoria i Teri Hatcher były zaszokowane decyzją, ponieważ przecież roztaczano przed nimi wizję przedłużenia ich kontraktów oraz samego serialu na dziewiąty sezon. Nie mniej decyzje już jest ostateczna i miejmy nadzieję, że ten sezon będzie prawdziwym rubinem pośród wszystkich serii jakie wyemitowano, że pojawią się wszystkie lub większość dawnych postaci oraz, że finał wedle zapowiedzi... rozsadzi nam czaszki! Przypomnijmy tylko, że produkcja wystartowała 7 lat temu, 3 października 2004 roku. Zgromadziła przed telewizorami 120 000 000 widownię na całym świecie. Z tej liczby 23 miliony (w sezonie pierwszym) do 11 milionów (w sezonie siódmym) to Amerykanie. Finał pierwszego sezonu obejrzało 30 000 000 widzów w Stanach Zjednoczonych. Zaowocowało to mnóstwem nagród jak Emmy (Kathryn Joosten, Danny Elfman i Felicity Huffman), Złote Globy, People Choice, Satellite Award czy Gildii Aktorów Filmowych.

Źródło
czwartek, 04 sierpnia 2011
Kolejne zdjęcia z planu ósmego sezonu.Jeszcze 7 tygodni i 2 dni do nowego sezonu. Pojawiło się kilka "dziwnych" zdjęć. Jedne są jak by prześwietlone lub tak obrobione w odpowiednim programie. Nie jestem też pewien co do fryzury Ricardo, czyli serialowego Carlosa. Pamiętajmy, że wywołał on nie mały szok, gdy pojawił się bez brody w odcinku 7x01. Co do aresztowania Teri, dotyczy to tylko i wyłącznie postaci Susan oraz fabuły z odcinka 8x02.
Źródło

PS. Na zdjęciu drugim od góry, osoba w białym czepku, w tle, to Vanessa, jako Renee. Zdarzenie także dotyczy odcinka 8x02.