Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

wtorek, 31 sierpnia 2010
Znamy już tytuł jednego z odcinków
Ktoś o ksywie/przezwisku "RoxxN" powiadomił stronę SpoilerTV.com, że odcinek szósty sezonu siódmego będzie się nazywał "Let Me Entertain You".
Źródło
poniedziałek, 30 sierpnia 2010
Jest! Filmik promujący siódmy sezon!


W dziale "Pliki" (kliknij tutaj) znajdziecie bezpośredni link do tego (jak dla mnie) majstersztyka. Jest kilka plusów tegorocznego promo, przynajmniej przez te elementy je lubię:

* kolorystyka i ucharakteryzowanie Wisteria Lane jak by rzeczywiście była gdzieś na XIX-wiecznym Dzikim Zachodzie
* za "Ladies, There's a new housewife in town"
* ujęcie z oczami
* ta muzykaaaaaa w tle...
* powaga na twarzach
* sceny gdy zmieniają im się kolory i typ stroju (Z jeans'ów i koszulki na czerwone kiecki)
* motyw jabłka
* i równy krok szpilek

A jak wam się podoba?


sobota, 28 sierpnia 2010
Poznajcie Allison Scavo, matkę Toma


Lois Smith zagra Allison Scavo, matkę Toma i teściową Lynette. Wystąpi ona w piątym i szóstym odcinku nowego sezonu. Allison wprowadzi się do domu Scavo po to by wspomóc syna w walce z jego unikatową wersją depresji poporodowej. Cherry określił Allison jako bardzo tradycjonalistyczną strażniczkę domowego ogniska, której idee co kobieta powinna robić do swego męża zmiażdżą bardziej modernistyczne poglądy Lynette na sprawy kobiece.
Źródło
piątek, 27 sierpnia 2010
Mamy zdjecie promocyjne 7-go sezonu


Jest! Po wieeeeelu tygodniach oczekiwania. Stacja ABC najwyraźniej postanowiła zrobić promocyjne zdjęcie w stylu westernu z Vanessą Lynn Williams jako szeryfem... Teraz czekamy na promo. Ja nie mogę się napatrzeć...
Zdjecia z planu 7 sezonu (Facebook Evy)


Mamy najnowsze zdjęcia z produkcji siódmego sezonu. Pierwsze dwa przedstawiają oczywiście gospodynie przy partyjce pokera, chyba najlepszej formie zapoznania się na Wisteria Lane. Dwie panie po lewej to Vanessa L. Williams, która zagra Renne Perry i będzie mieszkać w byłym domu ś.p. Edie Britt. Uśmiechnięta blondynka to Emily Bergl. Wcieli się ona w Beth Young - nową żonę Paula.Informowaliśmy was, że (kliknij tutaj) "Bree, w drugim odcinku sezonu, przejedzie kogoś kogo znamy. Jednak nie będzie to wypadek śmiertelny dla tej osoby." Tymczasem na zdjęciu Madison De La Garza leży na łóżku szpitalnym. Czyżby to miała być Juanita Solis? 
środa, 25 sierpnia 2010
Cliffhanger 6 sezonu - podmiana dziecka
Jak wiemy z ostatniego odcinka 6 sezonu, Teresa Pruitt (Patty McCormack) kazała powiedzieć zarządowi szpitala w Fairview, przez księdza Timothy'iego (Scott Rinker), że podmieniła jedno z dzieci, zanim przeszła na emeryturę. Przeglądając papiery, stwierdzono, że jedna z poszkodowanych kobiet mieszka na Wisteria Lane. Jest kilka opcji związanych z podmianą:
* Sam i Andrew, bo Jak Orson powiedział, w odcinku 6x17, Sam miał 26 lat. Jednakże w wyniku kilku obliczeń, wyszło by, że Danielle jest równolatką Sama a Andrew jest rok starszy Z resztą popatrzcie na wzajemne stosunki Bree i Andrew a Sam jest taki podobny do Bree, w perfekcyjności czy ukrywaniu emocji.
* Wnuk Roy'a i MJ, ponieważ może nie przypadkowo go pokazali w finale 6. sezonu a Teresie było żal Susan, która była gapowata od dłuższego czasu
* Syn Susan i córka Dave'a. Mało prawdopodobne, ale gdyby sie tak stało, spowodowało by niesamowite zawirowanie w serialu.
* Juanita lub Celia z nieznaną dziewczynką
* Eddie Orlofsky jako syn Lynette. Też mało prawdopodobne, bo wedle odcinka 6x20 Eddie urodził się w 1994 roku, czyli 4 lata przed pierwszymi dziećmi Lynette z Tomem
A co wy myślicie? Kogo z kim podmienili?
Kolejne info o 7 sezonie!

Stacja ABC potwierdziła, że Harriet Sansom Harris, która grała postać zarazem demonicznej i przemiłej Felicii Tilman wróci na Wisteria Lane.
Źródło


Brian Austin Green, gwiazda serialu "Beverly Hills 90210", zagra postać Keith'a, 30-letniego samotnego playboya. Natomiast postać Maxine, wesołej 60 - 80-letniej kobiety i sąsiadki małżeństwa Delfino w nowym mieszkaniu, została ofiarowana Lanie Kazan.
Źródło


Emily Bergl, gwiazda serialu "Uwaga, faceci!", dołączyła do obsady serialu jako Beth, delikatna duszyczka, która poślubiła Paula, gdy ten był za kratkami. W sezonie 7 będzie miała soczysty sekret.
Źródło
Źródło

Bree, w drugim odcinku sezonu, przejedzie kogoś kogo znamy. Jednak nie będzie to wypadek śmiertelny dla tej osoby.
Źródło


Rebecca Creskoff, gwiazda serialu "Wyposażony", zawita w "Gotowych na wszystko".
Źródło

Marc Cherry zdradził serwisowi Fancast, że może on także sprowadzi z powrotem "syna" Paula Younga - Zacha.
Źródło


Lee McDermott - postać grana przez Kevina Rahm'a, awansowała jako regularna na następną, siódmą serię, po 3 latach okazjonalnych występów.
Źródło


Zarówno Andrea Bowen (Julie), jak i Joy Lauren (Danielle) wystąpią gościnnie w siódmym sezonie serialu.
Źródło


Reggie Austin zagra Doug'a Perry, męża Renne, granej przez Vanessę L. Williams. Jego postać zadebiutuje najwcześniej dopiero w piątym odcinku siódmej serii jako, że małżeństwo państwa Perry zmierza ku rafie.
Źródło


Darcy Rose Byrnes, gwiazda telenoweli "Żar młodości", zastąpi Kendall Applegate w roli Penny Scavo w siódmym sezonie serialu.
Źródło
Źródło

Info: Mikołaj