Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 29 sierpnia 2009
Cherry uchyla rąbka tajemnicy

Drea de Matteo zagra matkę i żonę w nowej rodzinie, która pojawi się na Wisteria Lane. Początkowo sądzono, że będzie ona zastępczynią Edie. Nic z tego! Marc Cherry wyjaśnił, że jej bohaterka będzie raczej następczynią... Dave'a (Neal McDonough). Jej rodzina będzie przed czymś uciekać. Podczas pierwszych odcinków przekonamy się, że Angie to mądra kobieta, która zrobi wszystko, by chronić swoją rodzinę.
Orson podobno nie będzie miał pojęcia o romansie Bree i Karla. Gdy się o tym dowie (w 10 odcinku), być może dojdzie do zaskakującego rozwiązania tej sytuacji. Cherry stwierdził, że jednym z pomysłów jest... miłosny trójkąt.
wtorek, 25 sierpnia 2009
5 sezon na Polsacie

5 sezon "Gotowych na wszystko" na Polsacie będzie wyświetlany w soboty od 19 września! Stacja wyemituje po dwa odcinki od godz. ok. 22.

Info: Mikołaj
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
Perfumy gotowe na wszystko

Niemiecka firma LG wypuściła na rynek perfumy nawiązujące do serialu "Gotowe na wszystko". Fanki Susan, Bree, Gabrielle i Lynette mogą teraz pachnieć jak ich ulubione bohaterki. A co z facetami?
Nowa fotka

Pojawiła się już pierwsza fotka, promująca nowy sezon "Gotowych na wszystko". Główne bohaterki serialu są jak zwykle piękne. Jak Wam się podobają?
Zdjęcie niżej wyciekło z planu i było tylko jednym z próbnych.


Info: Mikołaj
czwartek, 06 sierpnia 2009
Zobacz pierwsze zdjęcia z planu
Na tej stronie obejrzycie wywiad z Dreą oraz pierwsze zdjęcia z planu, jak agent nieruchomości (następca Edie) czyli... Lee McDermott, sprzedaje były dom Mary Alice (4352 Wisteria Lane) Angie Bolen, i jej rodzinie.

Info: Mikołaj