Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

poniedziałek, 25 lipca 2011
Brenda Strong/Mary Alice i 8 sezon.


Po siedmiu sezonach, Brenda Strong właśnie otrzymała swoją pierwszą nominację Emmy za rolę narratorki zza grobu, Mary Alice Young. Jako część nadciągającej tajemnicy sezonu, będzie ona miała więcej czasu na wizji. "Moja obecność będzie częstsza niż wspierająca odkąd wiemy, że to [prawdopodobnie będzie] finałowy rok," mówi Brenda. "Retrospekcje dostarczą nowych informacji na temat rodziny Young i osiągną kulminację w fascynującym finale". Brenda będzie żonglować między "Gotowymi..." a najnowszą [produkcją stacji] TNT "Dallas", gdzie gra nową żonę Bobby Ewinga, Ann, która pochodzi z rodziny posiadającej tradycje hodowlane i ma sekret.
Źródło
Zdjęcia z planu 8 sezonu.
Wiem, że jeszcze 8 tygodni i 6 dni do premiery pierwszego odcinka ósmego sezonu, ale już są zdjęcia, które częściowo, MOŻE zaspokoją "desperacki głód" serialu.
czwartek, 14 lipca 2011
Spoilery z odcinka 8x01 i 8x02
odcinek 8x01
Will Chuck (Jonathan Cake) discover evidence of what happened to Alejandro in the trunk of the car Bree's driving? That becomes a distinct possibility when Bree gives him a ride to the police station and a smell becomes noticeable. Gabrielle is worried about Carlos's emotional state after what happened to Alejandro. She seeks the help of a priest in hopes he'll listen to Carlos's confession and absolve him.
 
Czy Chuck (Johnatan Cake) odkryje dowody na to co stało się Alejandro w bagażniku [bo dosłowne tłumaczenie słowa "trunk" to pień lub tułów - przyp.red.] samochodu Bree? To będzie realna możliwość, kiedy Bree pozwoli mu pojechać na posterunek policji a [specyficzny - przyp.red.] zapach stanie się zauważalny. Gabrielle zacznie się martwić o stan emocjonalny Carlosa po ty co stało się z Alejandrem. Zasięgnie pomocy księdza w nadziei, że wysłucha on spowiedzi Carlosa i rozgrzeszy go.
 
odcinek 8x02
Carlos can't perform sexually, so Gabrielle hires a stripper to teach her how to use a stripper pole she's installed in the Solis's bedroom.
 
Carlos nie będzie mógł wywiązać się ze zobowiązań płciowych w łóżku, dlatego Gabrielle zatrudni striptizerkę by nauczyła ją jak używać rury zamontowanej w sypialni Solis'ów.
 
Koniec na ósmej serii?Serial "Gotowe na wszystko" może zakończyć się na następnej serii. Szefowie stacji ABC prawdopodobnie poinformują w najbliższych tygodniach o przyszłości popularnego serialu - donosi magazyn "TV Guide". - Wszystko będzie zależeć od oglądalności, bo zmierzymy się z trudną konkurencją - cytuje gazeta. Rzecznik ABC zapewnia w wywiadzie dla "New York Post", że nie zapadła jeszcze żadna decyzja i doniesienia mediów to zwykłe spekulacje. "Gotowe na wszystko" powrócą na antenę ABC 25 września, kiedy rozpocznie się emisja ósmej serii.
Źródło
Źródło
Źródło
sobota, 09 lipca 2011
Nowy aktor w stałej obsadzie


Gwiazda serialu "V: Goście", Charles Mesure, wcieli się w postać Bena, budowniczego, który zawdzięcza wszystko pracą swoich mięśni, jest niekoniecznie uprzejmy, ma córkę i stanie się nową miłością Renee Perry (Vanessa Lynn Williams).
Źródło
Znamy już obsadę Dallas


Kto z DH?
 czwarty od lewej to Larry Hangman, który wcielał się w rolę ś.p. Franka Kaminsky,
drugi od lewej: Josh Henderson - siostrzeniec ś.p. Edie Britt/Williams
trzecia od prawej: Brenda Lee Strong - ś.p. Mary Alice Young
oraz drugi od prawej: Jesse Metcalfe - Johnatan "John" Rowland.
Źródło