Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 29 lipca 2009
Andrew odejdzie?
Podobno Shawn Pyfrom (Andrew Van De Kamp) idzie śladami swej serialowej siostry Joy Lauren (Danielle Van De Kamp - Katz) i odejdzie z serialu. Wystąpi oczywiście gościnnie w kilku odcinkach, ale nie zobaczymy go już na ekranie tak często, jak do tej pory.

Info: Mikołaj
wtorek, 28 lipca 2009
Eva poprowadzi ceremonię

Eva Longoria Parker i George Lopez wspólnie będą gospodarzami ceremonii rozdania nagród ALMA (American Latino Media Arts) we wrześniu. Nagrody te wręczane są latynoskim artystom za ich osiągnięcia.
czwartek, 23 lipca 2009
Jak rozpocznie się nowy sezon?

Pani McCluskey, jedna z ciekawszych bohaterek "Gotowych na wszystko", to kobieta gotowa na... miłość. Roy (Orson Bean) będzie tym mężczyzną, który zapała do niej uczuciem. Zanim jednak wyzna jej miłość, para znajdzie w krzakach nieprzytomną Julie. Pani McCluskey będzie rozważać, czy powiedzieć policji, że widziała syna Angie kłócącego się z Julie.
Policjanci będą chcieli w sprawie chłopaka przesłuchać Anę. Gaby zobaczy tych dwoje na spotkaniu w parku.
Czy Julie będzie w ciąży? Zapowiada się bardzo interesująco.
Do serialu wróci też przystojny ogrodnik John, który teraz będzie rozwiedziony. Z pewnością komuś zawróci w głowie.

Info: Mikołaj
wtorek, 21 lipca 2009
Dwie panny młode

Producenci serialu "Gotowe na wszystko" wpadli na świetny pomysł. Zarówno Katherine, jak i Susan pojawiły się w ślubnych sukniach. Fanom nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać do momentu emisji pierwszego odcinka w TV. Kto zostanie panną młodą?

Info: Mikołaj
poniedziałek, 20 lipca 2009
Katherine panną młodą?

W internecie pojawiło się zdjęcie Katherine ubranej w białą suknię i welon. Czyżby to ona miała być panną młodą? Zdjęcia do nowego sezonu "Gotowych na wszystko" już się rozpoczęły. Czyżby ekipa pozwoliła się przyłapać paparazzi? A może ten strój oznacza coś innego? Może Katherine wyobraża sobie, że bierze ślub z Mike'm, albo przypomina sobie coś ze swojej przeszłości?

Info: Mikołaj
poniedziałek, 13 lipca 2009
Teri z córką

Paparazzi przyłapali Teri Hatcher z córką, Emerson Rose, na lotnisku. Obie wyglądają na szczęśliwe. Teri jest jednak niepokojąco chuda.
Eva reklamuje piwo?

Eva Longoria ma podobno wystąpić w kolejnej reklamie. Tym razem będzie polecać Heinekena. Ciekawe, czy dzięki temu sprzedaż tego piwa wzrośnie?
Od dziś kręcą!

Już dzisiaj, 13 lipca, ruszają zdjęcia do nowego sezonu "Gotowych na wszystko". Podstawowe pytanie, jakie stawiają sobie fani serialu, dotyczy ślubu Mike'a. Poznamy też nową rodzinę Angie Vitale (Drea de Matteo), jej męża Nicka (Jeffrey Nordling), i ich syna Danny'ego (Beau Mirchoff). Vitale'owie przeprowadzali się często, ale mają nadzieję na osiedlenie się na Wisteria Lane. I oczywiście będą mieli pewien sekret.
Czy Bree i Karl pójdą ze sobą do łóżka?
I co z ciążą Lynette?

Info: Mikołaj
piątek, 10 lipca 2009
Wyda płytę

Serialowa Julie, czyli Andrea Bowen, pracuje nad swoją płytą. Znajdą się na niej pop-rockowe piosenki. Muzyczne plany aktorka będzie musiała pogodzić z grą w serialu "Gotowe na wszystko", do którego wraca w nowym sezonie.