Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 19 lipca 2006
Eva w teledysku
Eva Longoria wystąpi w teledysku Jessiki Simpson "Public Affair". Klip będzie inspirowany twórczością Madonny, w pojawi się w nim m.in. Christina Applegate.
piątek, 14 lipca 2006
Co dalej?
Trzecia seria naszego ulubionego serialu dopiero jesienią, ale już teraz można spekulować, co się wydarzy. Najważniejsze problemy to: czy Mike przeżył wypadek oraz kim jest Orson.
W przypadku Mike'a sądzę, że nie może on w tak okrutny sposób zniknąć z życia Susan. Być może straci pamięć i będzie mógł zakochać się w niej od nowa?
Co do Orsona, to podejrzewam, że był więźniem w tym samym zakładzie, co Mike i dlatego potrącił go samochodem. Nie chciał, aby ta tajemnica wyszła na jaw.
Co o tym sądzicie?
środa, 12 lipca 2006
A jednak...
... zobaczymy końcówkę drugiego sezonu "Gotowych na wszystko". Polsat wyemituje drugą część odcinka "Remember" w ten czwartek, 13 lipca, o godz. 22.30. Dziękuję stacji w imieniu wszystkich fanów! Jesteście wspaniali!
sobota, 08 lipca 2006
Ostatni odcinek
W czwartek po raz ostatni spotkaliśmy się z "kurami domowymi". W dziale "Odcinki (sezon II)" znajdziecie opis odcinka pt. "Remember" wraz z uzupełnieniem, którego Polsat nie pokazał. Zapraszam!
niedziela, 02 lipca 2006
Wakacje
W najbliższy czwartek ostatnie spotkanie z "kurami domowymi". Pożegnamy je jednak na dłużej niż tylko dwa letnie miesiące. Emisja kolejnej serii w USA jest planowana na październik, a wątpię, żeby wcześniej było to możliwe w Polsce. Może Polsat wznowi "Chirurgów"? Albo doczekamy się wreszcie premiery DVD pierwszego sezonu (wyd. Imperial)? Zostaje też czekanie na debiut literacki Evy Longorii. Ma być to bardzo romantyczna powieść.
Mam nadzieję, że będziemy spotykać się na tej stronie i przekazywać sobie informacje na temat serialu i jego bohaterek.