Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 19 czerwca 2010
Informacje o 7 sezonie

Maiara Walsh (Ana Solis) nie wróci do siódmego sezonu serialu "Gotowe na wszystko"
Źródło


Beau Mirchoff, który grał Danny'ego Bolena, też nie wróci do siódmego sezonu serialu "Gotowe na wszystko". Dostał właśnie angaż do nowego serialu "That Girl".
Źródło
 

Bob Hunter - postać grana przez Tuca Watkinsa, awansowała jako regularna na następny, siódmy sezon, po 3 latach okazjonalnych występów. Pierwszą postacią, jaka dostąpiła takiego zaszczytu była Karen McCluskey, grana przez Kathryn Joosten.
Źródło
 

Zapowiedzieliśmy miesiąc wcześniej, że Vanessa Williams podpisała lukratywny kontrakt ze stacją ABC. Teraz mamy ekskluzywne pierwsze detale na temat jej postaci, która nie mogła być inna niż wiedźma Wilhelmina Slater z "Brzyduli Betty".
Źródła potwierdzają, że Vanessa zagra Renee Perry. Jest ona starą kumpelą Lynette Scavo (Felicity Huffman). Były one rywalkami w latach 80-tych i spodziewamy się, że ta forma znajomości będzie kontynuowana w Fairview.
Renee byłą zamężna przez lata z przystojnym, postawnym mężczyzną Doug'iem Perry. Nie mieli dzieci, co znaczy, że Renee spędziła te lata będąc kurą domową i wspierając swego faceta. Teraz nastał jednak w jej życiu czas by zrobić coś więcej.
I jeszcze jedno: ona ma tajemnicę.
Źródło

Info: Mikołaj