Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

piątek, 27 maja 2011
Plotka to, czy prawda?


Nowa postać w 8 sezonie Gotowych na wszystko
Jak wiadomo "Desperate Housewives" kończą się niebawem - już w maju. Nie jest to najlepsza seria, chociaż uważam, że z pewnością postać Renee uatrakcyjniła losy bohaterek (...).  Źródła donoszą, że Susan Lucci dołączy do Gotowych na wszystko w przyszłym sezonie! Aktorka znana jest też z serialu "All My Children". Oba seriale to produkcje ABC, dlatego też stacja stara się aby przejście aktorki do nowej pracy odbyło się bez większych problemów. Kontrakt został już podpisany i oficjalne ogłoszenie nastąpi w tym tygodniu. Kogo zagra Susan Lucci jeszcze nie wiadomo. Liczę na pomysłowość scenarzystów. Jak myślicie kogo może zagrać 65-letnia aktorka, która zdecydowanie nie wygląda na swoje lata? Koleżankę Renne? Po co wprowadzi się na Wisteria Lane?
Źródło
Źródło
Przecieki z ósmego sezonu
Oczywiście Bree, Lynette, Susan, Gabrielle i Renee wrócą. Nie jesteśmy natomiast pewni, które z postaci regularnych powrócą. Kevin Rahm (Lee) zagrał w pilocie serialu stacji FOX, który został awansowany jako serial ("I hate ma teenage daughter"), dlatego on może odejdzie.
 
Tom i Lynette ogłoszą separację. Jedno z nich lub oboje prawdopodobnie znowu będą się umawiać na randki. Renee może być wciąż zainteresowana Tomem i przypuszczalnie wprowadzą nową kobietę w biurze Toma. Co do cliffhangera z sezonu siódmego... palącym problemem dziewczyn będzie [wynalezienie pomysłu na - przy.red.] pozbycie się ciała.
Źródło
 
środa, 04 maja 2011
Chavira w areszcie!


Gwiazda "Gotowych na wszystko", Ricardo Antonio Chavira został aresztowany za jazdę na podwójnym gazie, jak pisze TMZ. 39-letni aktor, który gra serialowego męża Evy Longorii, w serialu stacji ABC, został zatrzymany o 2:00 nad ranem we wtorek. Bo oblaniu testu trzeźwości, Chavira odmówił oddania krwi do badań czy testu oddechu. Wpłacił 25 000 dolarów kaucji za wyjście z więzienia w Los Angeles. Jest to już drugi areszt aktora tego typu.
Źródło