Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 19 maja 2010
Orson odejdzie
Wisteria Lane straci kolejnego długo-przebywającego rezydenta. Źródła podały, że Kyle MacLachalan opuszcza "Gotowe na wszystko" po tym jak przez 4 lata grał Orsona Hodge'a. Krążą pogłoski, że wszystko to z powodu żałośnie nie wykorzystanego talentu aktora w ciągu ostatnich dwóch lat. Spekulacje zrodziły się po niedzielnym finale [6 sezonu - przyp.], gdzie Orson - zawiedziony tym, że Bree pozwoliła się zaszantażować Samowi - nagle się wyprowadził. MacLachaln prawdopodobnie powróci na odcinek lub dwa do sezonu  siódmego by rozwiązać wątek historii Bree/Orson. Odejście Kyle'a powiększa liczbę aktorów, którzy odpadli z listy płac "gotowych na wszystko".

Info: Mikołaj
Źródło
wtorek, 18 maja 2010
Vanessa Williams na Wisteria Lane

Vanessa Williams dołączy do serialu w 7 sezonie, grając jędze, podobną z charakteru do Edie. Marc Cherry domknął właśnie rozmowy z tą aktorką i wprowadzi się ona do jednego z domów na WL. Nie będzie ona jednak częścią tajemnicy 7 sezonu, w przeciwieństwie do Paula. Nie ma na razie planów wciągnięcia w wątek Paula postaci jego syna, Zachary'ego. Trwa jednak casting na drugą żonę dla Young'a. Ciekawe co na to Mary Alice...? Trzeba też dodać, że komentarze fanów, znajdujące się pod informacjami, są przychylne a nawet bardzo życzliwe wobec tej decyzji twórcy serialu, Cherry'ego. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy we wrześniu.
Źródło
Źródło

Info: Mikołaj
wtorek, 11 maja 2010
Paul Young wróci?
Pamiętacie niejakiego Paula Younga, który wyjątkowo "mieszał" w pierwszych sezonach "Desperate Housewives"? Michael Ausiello informuje, że Mark Moses (aktor grający Younga) wraca do obsady serialu w 7. sezonie. Nie będzie to epizodyczny występ, a wątek na całą serię. Ostatni raz postać widzieliśmy w 3. sezonie. Po odejściu z "DH" aktor dołączył do obsady serialu "Mad Men".

Info: Mikołaj
Co w finale?

Sam kiedyś powiedział, że wiele razy stał pod domem Van De Kamp'ów. Może też stał w noc potrącenia Juanity Solis i dlatego Bree na jednym ze zdjęć płacze. Natomiast państwo Delfino się wyprowadzają. Susan natomiast mówi o tym przyjaciółkom. Takie są przypuszczenia, ale jedno jest pewne: finał będzie ekscytujący.

Info: Mikołaj