Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

niedziela, 31 maja 2009
Reklama nowego sezonu


ABC w dość ciekawy sposób reklamuje nowy sezon. Stacja zebrała wszystkie swoje gwiazdy pod jednym dachem. Co z tego wynikło? Możecie przekonać się sami.

piątek, 29 maja 2009
Z kim ożeni się Mike?
Finał piątego sezonu "Gotowych na wszystko" był pełen emocji i niespodzianek. Sprawa Dave'a ostatecznie się zakończyła. Największe zainteresowanie budzi jednak pewna zagadka. Mike stanął na ślubnym kobiercu. Nie pokazano jednak jego wybranki. Kto został żoną Mike'a? Czy znów jest to Susan? A może Katherine? Na rozwiązanie musimy poczekać do pierwszego odcinka kolejnego sezonu. Jakie są wasze typy?
środa, 27 maja 2009
Nowy film Evy?

Eva Longoria Parker ma ambitne plany filmowe. Chciałaby zagrać w filmie biograficznym. Jej marzeniem jest rola meksykańskiej aktorki, Marii Felix. Taki film mógłby być ciekawym wydarzeniem, a rola pozwoliłaby Evie pokazać swoje umiejętności aktorskie.
Karen McCluskey bohaterką serialu?
Karen McCluskey i jej siostra, Roberta, mogą zostać głównymi bohaterkami nowego serialu. Postać Karen, samotnej starszej pani mieszkającej na Wisteria Lane, jest bardzo lubiana przez fanów serialu "Gotowe na wszystko". Producenci postanowili to wykorzystać i myślą nad stworzeniem serialu, którego Karen i jej siostra byłyby głównymi bohaterkami. Jeśli taki powstanie, mam nadzieję, że będziemy go mogli oglądać również w Polsce.
Nowy film z szalonym Dave'm


"Street Fighter: The Legend of Chun-Li" to tytuł nowego filmu z aktorem znanym fanom "Gotowych na wszystko". Neal McDonough gra tam jedną z głównych ról. Jest to postać oczywiście negatywna. W takich rolach Neal sprawdza się doskonale!
Eva w Cannes

Eva Longoria Parker przyjechała na odbywający się w Cannes (13-24 maja) festiwal filmowy. Zaprezentowała się w wyjątkowej kreacji. Nie sposób jej było nie zauważyć.
piątek, 15 maja 2009
Film z Evą na Polsacie

"Strażnik", film z 2006r., w którym zagrała Eva Longoria, wyemituje telewizja Polsat w poniedziałek, 18 maja. Film będzie pokazany w serii "Megahit" o godz. 20.
Główną rolę zagrał tu Michael Douglas. Wcielił się w postać agenta Secret Service, który ochrania żonę prezydenta (Kim Basinger). Gdy jeden z przyjaciół agenta ginie, śledztwo w tej sprawie prowadzą: David Breckinridge (Kiefer Sutherland) i Jill Marin (Eva Longoria).
wtorek, 12 maja 2009
Eva u prezydenta

Eva Longoria Parker wzięła udział w White House Correspondents' Association Dinner w Waszyngtonie. Wyglądała oszałamiająco. Oprócz niej na przyjęciu znalazły się inne gwiazdy: Demi Moore, Ashton Kutcher, Stevie Wonder, Whoopi Goldberg, Natalie Portman, Steven Spielberg, Sting i wielu innych.