Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 30 maja 2007
Eva tańczy

Eva Longoria poważnie wzięła się za naukę tańca, na czym przyłapali ją paparazzi. Ćwiczy przed weselem, czy może ma zamiar wystąpić w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami"?
niedziela, 27 maja 2007
Coś z zupełnie innej beczki
To adres nowego i bardzo ciekawego bloxa "z dobrym humorem": www.amarkusz.blox.pl
Polecam!
poniedziałek, 21 maja 2007
Finał trzeciego sezonu

Dla wszystkich niecierpliwych - koniec ostatniego odcinka trzeciego sezonu "Gotowych na wszystko" znajduje się w dziale "Pliki".

Zapraszam! - bezpośrednie przekierowanie

sobota, 12 maja 2007
Czyżby ślub?

A być może nawet dwa. Tak zapowiada się finał trzeciego sezonu "Gotowych na wszystko". Najprawdopodobnie na ślubnym kobiercu staną Susan i Mike. Druga para to Gabrielle i... O tym przekonamy się 20 maja.
środa, 09 maja 2007
Seks dopiero po ślubie

Serwis Pudelek.pl umieścił dziś informację o postanowieniu Evy Longorii. Obiecała ona swemu narzeczonemu, że do czasu ślubu nie pójdą razem do łóżka. Wszystko po to, aby mógł skupić się na grze w koszykówkę. Więcej informacji na stronie pudelka

wtorek, 08 maja 2007
Co w finale?

Finał trzeciego sezonu już niebawem. Marcia Cross podczas telewizyjnego wywiadu wyznała, że jej postać zniknie "na chwilę", po to, aby pojawić się w finale serii. Czy wówczas nie będzie ukrywać ciąży, w której była podczas kręcenia tych scen? Jeśli tak, to czy ojcem jej dziecka będzie Orson?
piątek, 04 maja 2007
Edie z ninją

Uwaga fani Nicollette Sheridan! Dziś (piątek) Polsat pokarze film z aktorką - "Wielki biały ninja". Emisja o godz. 20.00.