Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 30 kwietnia 2011
Kolejna gwiazda "Brzyduli Betty" w DH!


Tony Plana, znany z roli Ignacio Suareza, ojca tytułowej bohaterki, wystąpi w finale 7. sezonu. Konkretnie, w odcinkach 22 i 23. Wcieli się w rolę... Alejandra, byłego męża Lucii Marquez i, co ważniejsze, byłego ojczyma Gabrielle, który molestował ją w dzieciństwie. Czego będzie szukać na Wisteria Lane u swej eks-pasierbicy? Jakie ma zamiary? Czy córkom Gabi nic nie zagraża?

Aktualizacja:
W komentarzach padło pytanie "czy on nie umarł?" Jeśli się nie mylę to jest takie coś jak uznanie za zmarłego, kradzież tożsamości lub inne "dziwne" wydarzenia znane z seriali typowo kryminalnych. Natomiast o ile scenarzyści nie są głupi, na pewno wyjaśnią tę sprawę jakąś retrospekcją.
wtorek, 19 kwietnia 2011
Małe info z serii "ciekawostki".

Interesowało Was, drodzy fani serialu, jak to jest, że Harriet Sansom Harris występuje jako Felicia z dwoma odciętymi palcami lewej dłoni? Otóż aktorka nie musiała ich odcinać. Można to śmiało stwierdzić na podstawie tych zdjęć, że nie musiała tego robić. Nie zdradzono nam/mi jednak jak następuje montaż scen z jej udziałem, gdy pokazywana jest jej dłoń.
sobota, 16 kwietnia 2011
Nowe dziecko desperatki!

Drea de Matteo, czyli słynna Angie Bolen z szóstego sezonu serialu, urodziła syna. Jest to już drugie dziecko aktorki z muzykiem Shooterem Jennings. Pierwszym jest  3-letnia dziewczynka, Alabama Gypsyrose. Chłopczykowi nadano imię Waylon Albert 'Blackjack' Jennings. Szczęśliwi rodzice są ze sobą już 9 lat a od czerwca 2009 roku zaręczyli się. Życzymy szczęścia!
Źródło
wtorek, 12 kwietnia 2011
BĘDZIE ÓSMY SEZON! BĘDZIE ÓSMY SEZON!


Po miesiącach negocjacji, usłyszałem, że cztery gwiazdy "Gotowych na wszystko", stacji ABC - Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross i Eva Longoria - [wreszcie - przyp. red.] finalizują umowy by powrócić z dramatyczną serią następnej jesieni. Umowy obejmują jeden rok [, czyli sezon ósmy - przyp. red.] z opcją przedłużenia o kolejny. Z kwartetem na pokładzie, ABC odnowi show na ósmy sezon, ale nie jasne jest czy to się stanie w maju.

[PS. Vanessa Williams także zostaje w serialu jako Renee. Natomiast same negocjacje zakończą się dzisiaj. Jeśli chcecie więcej szczegółów to są one w źródłe, po angielsku. - przyp. red.]
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Mała poprawka...
...do jednego z poprzednich artykułów. Jonathan Cake zagra nowego ukochanego Bree i wcieli się w detektywa, węszącego po Wisteria Lane. Nie będzie miał na imię Aaron, tylko Charles "Chuck" Vance. Tak: tylko imię postaci się zmieniło i dodano jej nazwisko. Zastanawiające jak to będzie brzmieć (to nie jest spoiler tylko domysł): "Bree Vance" lub "Bree Van De Kamp - Vance".
Źródło
środa, 06 kwietnia 2011
Eva Longoria i ósmy sezon


Nowy Jork, stan Nowy Jork. Dramat na Wisteria Lane będzie kontynuowany na ósmy - i zwracając się do Evy Longorii, nawet dziewiąty sezon. Access Hollywood złapało piękność małego ekranu w poniedziałek, gdy podpisywała swą książkę kucharską "Eva's Kitchen: Cooking With Love For Family & Friends" w Nowym Jorku, gdzie dała nam urywek przyszłości serialu. "Wrócimy na pewno, to ja mogę wam obiecać" powiedziała aktorka "Gotowych na Wszystko". "Będzie sezon ósmy i [jestem] pełna nadziei na dziewiąty". Skoro zostało 5 odcinków w obecnym sezonie tej hitowej serii stacji ABC, czego się możemy spodziewać w finale? "Nie dostaliśmy jeszcze scenariusza. To jest tak ściśle tajne, bo obawiają się, iż wypaplam coś do Access Hollywood", mówi śmiejąc się.
Źródło