Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

niedziela, 29 kwietnia 2007
Mama Lynette

Lynette Scavo wciąż ma kłopoty z mężem i dziećmi. Jej życie nie jest proste. W serialu pojawi się więc jej matka, Stella Wingfield, grana przez Polly Bergen ("Stalowe magnolie").
Czy będzie to pozytywne wydarzenie, przekonamy się niebawem.
piątek, 20 kwietnia 2007
Teri Hatcher w "Dzienniku"

Teri Hatcher znalazła się na okładce "Kultury" - dodatku do piątkowego wydania "Dziennika". Gazeta zamieściła też spory tekst o aktorce.
Fani będą mogli zobaczyć Teri w środę o godz. 21.30 na TVN w filmie "Tango i Cash" oraz w czwartek o godz. 23.40 na TVN Siedem w "Dwa dni z życia doliny".
wtorek, 17 kwietnia 2007
Impreza Evy

Serwis Plotek.pl umieścił informację o imprezie przedślubnej Evy Longorii. Zabawa była bardzo udana, ale wszyscy zastanawiają się dlaczego przyszła panna młoda nie piła alkoholu. Czyżby była w ciąży? Więcej informacji na stronie plotek.pl

niedziela, 15 kwietnia 2007
Pora na teatr
Jesse Metcalfe, przystojny ogrodnik z "Gotowych na wszystko", kiedy tylko upora się ze swoim problemem alkoholowym, ma szansę wystąpić w sztuce teatralnej. I to nie byle jakiej, bo w "Equus" - tej, w której swe nowe oblicze pokazał Daniel Radcliffe ("Harry Potter"). Jesse zaprezentuje nie tylko swój talent aktorski, ale i... nagie ciało. Czy wpłynie to na poprawę jego wizerunku?
piątek, 13 kwietnia 2007
Zdjęcia Marcii
Marcia Cross udzieliła wywiadu magazynowi "People". Opowiedziała o macierzyństwie i związanych z nim problemach oraz radościach. Pozwoliła również sfotografować swoje bliźniaczki.

czwartek, 12 kwietnia 2007
3 sezon w TV
3 sezon "Gotowych na wszystko" będzie można oglądać już od 17 maja. Niestety nie na Polsacie, a FOX Life. Emisja w czwartki o 21.00 i 21.55.
poniedziałek, 09 kwietnia 2007
Kochają pieski
Eva Longoria zabierze swojego pieska na ślub. Nicollette swojego regularnie wyprowadza na spacer. Dobrze mieć pupila.

niedziela, 08 kwietnia 2007
Wesołych Świąt
Wszystkim fanom "Gotowych na wszystko" życzę udanych, radosnych, ciepłych świąt Wielkiej Nocy. Wszystkiego najlepszego!