Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 22 kwietnia 2006
Eva Longoria odchodzi

Eva Longoria, grająca rolę Gabrielle Solis, chce zająć się swoją karierą filmową. Dlatego nie zamierza przedłużać kontraktu z producentami "Gotowych na wszystko". Wyznała nawet, że chciałaby, aby popularność serialu spadła. Producenci nie mieliby wtedy powodu, aby go dłużej kręcić.
niedziela, 16 kwietnia 2006
Bree umrze?

Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że na końcu drugiej serii "Desperate Housewives" jedna z bohaterek ma umrzeć. Scenarzysta serialu wyjawił, że prawdopodobnie będzie to Bree, ponieważ "Gotowe na wszystko" będą głównie dotyczyć postaci Susan.
Moim zdaniem ta decyzja będzie zabójcza dla serialu. Bree jest fantastyczną postacią i budzi więcej emocji niż, nieudolnie szukająca szczęścia, Susan. Bez niej Wisteria Lane może stać się nudne.
sobota, 15 kwietnia 2006
Premiera DVD
Znamy już datę premiery (tym razem prawdziwej?) pierwszego sezonu "Gotowych na wszystko". Sześciopłytowy komplet pojawi się na rynku 18 września. Dystrybutor: Imperial.
Eva Longoria w filmie

W sierpniu trafi na polskie ekrany film z udziałem gwiazdy serialu "Gotowe na wszystko". Eva Longoria zrobiła kolejny krok w swojej karierze - wystąpiła w "Strażniku" w reżyserii Clarka Johnsona. Wprawdzie dostała rolę drugoplanową, ale i tak jest zadowolona. Wcieliła się w rolę agentki Secret Service, Jill Marin, co wymagało nie lada sprawności.
W filmie występują: Michael Douglas, Kim Basinger, Kiefer Sutherland. Scenariusz napisał George Nolfi (na podstawie powieści Geralda Petievicha). Tytuł oryginału: The Sentinel.
wtorek, 11 kwietnia 2006
Odcinki "Desperate Housewives" za darmo...
... ale tylko do oglądania. Na amerykańskiej stronie serialu na początku maja ma pojawić się ciekawa nowość. Po wyemitowaniu danego odcinka w telewizji ABC, ma on być dostępny w sieci zupełnie za darmo. Jeśli ktoś nie będzie więc mógł zobaczyć "Gotowych na wszystko" w TV, ma szansę nadrobić to dzięki internetowi. O pierwszych efektach sieciowego śledzenia losów bohaterek serialu poinformujemy na stronie.
środa, 05 kwietnia 2006
Zobacz screenshoty z gry!

Pod tym adresem: http://www.3dgamers.com/screenshots/games/desperatehousewives możecie zobaczyć screenshoty z gry "Desperate Housewives".

Na fotce Carlos przed swoim domem.