Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 31 marca 2010
Kim jest dusiciel z Fairview?

Odcinek 6x19 ("We All Deserve To Die"): Gabi oferuje pomoc swym sąsiadom, Bobowi i Lee. Robi to w najbardziej szczodry sposób i nie liczy się z konsekwencjami. Bree kwestionuje motywy Sama. Susan jest kreatywna w pomaganiu Mike'owi i jego finansom. Danny, bez wiedzy Angie, spotyka Patricka po raz pierwszy.

Odcinek 6x20 ("Epiphany"): Dusiciel z Fairview żyje pośród kobiet z Wisteria Lane. Kiedyś przyłapał Gaby i Carlosa podczas sytuacji intymnej. Bree zaproponowała mu pracę i dała mu radę dotyczącą randkowania. Susan pogłębiła jego pasję do sztuki. Zaś Lynette okazała mu dobroć i hojność.
Na zdjęciach: Brenda Strong, Diane Farr i Nicholas Sarullo.

Info: Mikołaj
sobota, 20 marca 2010
Więcej pani McCluskey

Postać Karen McCluskey, grana przez uroczą Kathryn Joosten, awansowała. Będzie regularnie występującym charakterem. Nagrodzi ją nawet burmistrz Los Angeles, Antonio Villaraigosa, za jej walkę z rakiem.

Info: Mikołaj
piątek, 19 marca 2010
Nowa postać

Diane Farr, gwiazda serialu "Wzór", została zwerbowana do gościnnego występu w majowym odcinku 6-tego sezonu serialu. Przeniesie on nas w czasie na Wisteria Lane w 1994 roku i pokaże Brendę Strong jako Mary Alice Young. Farr zagra kobietę "której życie przybrało zły obrót po tym jak jej mąż opuścił ją 16 lat wcześniej". Będzie "ostro pijącą, niewłaściwą kobietą".
Źródło

Info: Mikołaj
wtorek, 16 marca 2010
Syn Rexa

Rex miał dziewczynę, która zaszła w ciążę, zanim zostawił ją dla Bree. Urodziła syna, którym okazał się... Sam Allen!

Info: Mikołaj
środa, 10 marca 2010
W odcinku 6x18...


Tak jak podejrzewaliśmy, donosicielką na Angie okaże się sąsiadka jej matki, grana przez Ellen Crawford. To ona przekaże Patrickowi (John Barrowman; na zdjęciu) gdzie widziała Angie, lub gdzie ona mieszka.

Info: Mikołaj
piątek, 05 marca 2010
Wybuchowy finał z Angie

Drea de Matteo wyleci z "Gotowych na wszystko". Nie dlatego, że zrobiła scenę na planie, czy kłóci się zażarcie z obsadą. Marc Cherry był skołowany gdy to usłyszał i powiedział, że każdy ją uwielbia. Jest ona najsłodszą dziewczyną na świecie. Dodał też, że de Matteo zatrudniono tylko na jeden sezon, ponieważ sama zainteresowana tak chciała. Ma przecież dziecko i chce wrócić do Nowego Jorku. Cherry nie powiedział jak Angie opuści Wisteria Lane (w worku na ciało, czy z biletem lotniczym). Wszystko jednak będzie się kręciło wokół postaci jaką poznamy w kwietniu, graną przez Johna Barrowmana. Wszystkie tajemnicze wątki jej przeszłości zostaną odkryte co zakończy się "wybuchowym finałem".
Źródło

Info: Mikołaj
Katherine odejdzie?

Dana Delany może odejść z DH. Dlaczego? Prezes ABC Steve McPherson zaproponował jej taką opcję, by osadzić ją w pilocie nowego serialu "Body of Evidence". Źródła zawarte w artykule mówią, że mogło dojść do umowy. Delany wciąż prowadzi rozmowy, a ABC odmawia komentarza. Jeśli jednak się zgodzi oznacza to śmierć lub wyjazd Katherine z Wisteria Lane.
Źródło

Aktualizacja: Pojawiło się kilka artykułów na temat tego, że Dana podpisała kontrakt na nowy pilot stacji ABC "Body od Evidence". Pomijając to, że jest to tylko pilot, wciąż toczą się rozmowy i Dana nie planuje opuszczenia "Gotowych na wszystko".

Info: Mikołaj
Narzeczona Portera
Porter wróci z Europy z narzeczoną Ireną (Helena Mattsson). Jak widać na zdjęciach "trafi kosa na kamień"...

Info: Mikołaj