Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

poniedziałek, 26 marca 2007
John ma problemy
Jesse Metcalfe, grający seksownego ogrodnika Johna, od jakiegoś czasu ma problemy z alkoholem. Postanowił się z tym uporać i zgłosił się na leczenie. Dzięki temu być może znów pojawi się w "Gotowych na wszystko".
Trzymamy kciuki.
piątek, 16 marca 2007
Eva odwiedziła Marcię
Eva Longoria bardzo chciała zobaczyć bliźniaczki - córeczki swojej koleżanki z serialu - Marcii Cross. Na tej domowej wizycie przyłapali ją paparazzi.

wtorek, 13 marca 2007
Piesek Evy
Eva Longoria często przychodzi na plan ze swoim pieskiem. Nic dziwnego - zwierzak jest uroczy.

niedziela, 11 marca 2007
Nicollette Sheridan u Vanity Fair
Nicollette Sheridan i jej ukochany Michael Bolton po gali rozdania Oscarów 2007 bawili się na przyjęciu Vanity Fair. Razem wyglądali uroczo, ale z bliska...


sobota, 10 marca 2007
Gadatliwa Eva
Eva Longoria jest jedną z bardziej lubianych "desperate housewives". Często gości więc w TV. Biorąc udział w różnych programach, nie może się powstrzymać od udzielania informacji na temat serialu. Ostatnio zdradziła, że jej bohaterka ostatecznie pogodzi się ze swoim mężem - Carlosem. Nie spodobało się to producentom "Kur domowych", którzy zabronili scenarzystom zdradzać aktorce szczegóły dotyczące kolejnych wydarzeń.
poniedziałek, 05 marca 2007
"Zdesperowane" lalki


Amerykańska firma, Madame Alexander Doll Company, zaprezentuje wiosną swoje nowe lalki. Będą wśród nich najpopularniejsze gospodynie domowe - Desperate housewives. Tak oto będą się prezentować:

Wszystkiego najlepszego
Marzec jest miesiącem kiedy świętują wszystkie kobiety. Dwie mają jednak szczególne powody. 15 marca urodziny obchodzi Eva Longoria, uważana za najseksowniejszą gospodynię domową, a 25 - Marcia Cross, świeżo upieczona mama dwóch bliźniaczek.
Już teraz życzę im wszystkiego najlepszego i oby gościły na naszych ekranach jak najdłużej!
piątek, 02 marca 2007
Teri producentką?

Teri Hatcher uważa, że jest już na tyle stara, iż powinna pomyśleć o nowym zajęciu. Gdy skończy z aktorstwem, zajmie się produkcją filmową. Już teraz ma kilka pomysłów z tym związanych. Właśnie sprzedała jednej ze stacji swój projekt serialu komediowego.