Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

czwartek, 30 marca 2006
Kyle MacLachlan poderwie Susan?

Kyle MacLachlan, słynny agent Cooper z Miasteczka Twin Peaks, to kolejna gwiazda, która wystąpi w serialu "Gotowe na wszystko". Będzie odtwarzał rolę dentysty, Orsona Hodge, który zakocha się w Bree. Czy uda mu się zdobyć jej serce, przekonamy się już niebawem.
wtorek, 28 marca 2006
Gra komputerowa "Gotowe na wszystko"

Zimą tego roku będzie miała premierę gra komputerowa oparta na serialu "Gotowe na wszystko". Będzie to symulacja w stylu Simsów - gracz stworzy bohaterkę, która będzie wieść życie na przedmieściu, w sąsiedztwie uroczych gospodyń domowych.
Z oryginalnego składu w grze pojawi się jedynie narratorka serialu - Brenda Strong.
Co myślicie o pomyśle przeniesienia "Gotowych na wszystko" z TV do PC?

Na zdjęciu gra planszowa "Dirty Laundry".
sobota, 25 marca 2006
Co z DVD?
24 kwietnia miał pojawić się na rynku pierwszy sezon "Gotowych na wszystko" na DVD. Tymczasem Imperial prawdopodobnie przełoży datę premiery na jesień (tak stało się w przypadku "Zagubionych"). Dlaczego? Trudno powiedzieć, ale ta sytuacja z pewnością nie wpłynie na dobry wizerunek firmy. Może jednak warto przestać kpić z fanów serialu?
Już nie podwójnie
Od następnego czwartku, 30 marca, "Gotowe na wszystko" będą emitowane w pojedynczej dawce - o godzinie 21.15. O 20.15 na Polsacie pojawi się nowy program "Chcę być piękna". Będzie to show o upiększaniu brzydkich kaczątek. Może być ciekawie!
niedziela, 19 marca 2006
Perfumy "kur domowych"
Koncern Coty wyprodukuje perfumy, które inspirowane będą bohaterkami serialu "Gotowe na wszystko". Zapachy znajdą się na sklepowych półkach najpóźniej jesienią.
Jared Leto zakocha się w Gabrielle
Jared Leto to kolejny aktor, który ma szansę wystąpić w serialu "Gotowe na wszystko". Negocjacje na ten temat trwają.
Jared ma być kolejnym wielbicielem pięknej Gabrielle (Eva Longoria).
czwartek, 09 marca 2006
DVD "Gotowe na wszystko"
Ponieważ w mailach często pytacie o możliwość zakupu DVD z serialem "Gotowe na wszystko", odpowiadam, że Imperial wprowadzi do sprzedaży cały pakiet z pierwszym sezonem 24 kwietnia. Cena - 169,99 zł.
piątek, 03 marca 2006
"Gotowe" przez 7 lat
Eva Longoria wyznała, że serial "Gotowe na wszystko" będzie produkowany prawdopodobnie do 2011 roku. Oznaczałoby to obecność "Gospodyń Domowych" na naszych ekranach przez siedem lat. Piękne, ale czy możliwe?