Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 29 grudnia 2010
Nowe info

W dziale "odcinki (sezon VII)" pojawiły sie nowe spoilery dotyczące odcinków 7x12, 7x13 i 7x14. Dodatkowo też trzeba ogłosić powrót jeszcze jednej ważnej postaci dla nowej tajemnicy Young'ów. Otóż Cody Kasch, znany wielu fanom jako psychiczny nastolatek Zachary Young z pierwszego i drugiego sezonu serialu, powróci do produkcji, ale tylko do odcinka 7x12.

PS. niedługo, bo po okresie lenistwa z mojej strony, pojawi się też szczegółowy opis odcinka 7x10, tego z katastrofą. Streszczenie epizodu 7x09 zostało świeżo umieszczone na blogu.

PS 2. Nie wiem czy cokolwiek jeszcze pojawi się na tablicy głównej bloga przed 31 grudnia, więc życzę wszystkim zagorzałym fanom tej strony i fanom serialu w ogóle zdrowia, szczęścia, zamożności, pogody ducha, zero stresu oraz wszystkiego co najlepsze w roku 2011. Także upojnego Sylwestra!!!

środa, 15 grudnia 2010
Spoilery do odcinka 7x11 "Assassins"
Detektywi będą przesłuchiwać Lee na temat tego kto ukradł mu rewolwer z jego walizki w dniu zamieszek. Kto był odpowiedzialny za postrzał Paula Young'a? Paul dowie się, że jego teściową jest Felicia. Pojawi się Harriet Sansom Harris.

Dzięki zamieszkom, Susan straci nerkę. Będzie sądzić, że skoro ma drugą, wszystko będzie w porządku, ale tamta nerka także ulegnie uszkodzeniom. Będzie musiała przychodzić co dwa dni do szpitala na 6-godzinne dializy.

Juanita, po tym jak dowiedziała się, że nie jest biologiczna córką Gabi, nie przyjmie tego dobrze. Uwierzy, że Gabi wolała by mieć Grace, niż ją. Terapeuta zachęci Solis'ów by pozbyli się pamiątek po Grace z ich życia.

Lynette i Renee pójdą na spotkanie z klientem. Po tym jak on/ona wyjdzie, Renee w końcu wyzna prawdę swej starej przyjaciółce o przygodzie z Tomem.

Keith wprowadzi się do Bree, ale kiedy pojawi się Orson (Kyle MacLachlan), Keith zostawi Bree, myśląc czy ona nadal kocha ex-męża.
Źródło

Aktualizacja: Błąd w tłumaczeniu przy Susan. Nie codzienne dializy tylko co dwa dni. Przepraszam.
piątek, 10 grudnia 2010
Polly Bergen wróci, ale z nowym facetem

Polly Bergen wróci do serialu jako matka Lynette Scavo z nowym mężczyzną przy boku, grany przez Larry'ego Hangmana. Gwiazda serialu "Dallas" zawita na ekranach na początku nowego roku jako obiekt zainteresowania Stelli Wingfield. - Właśnie przyjąłem rolę i zdjęcia odbędą się w przyszłym tygodniu - powiedział Hagman przyznając, że wcześniej nie obejrzał nawet jednego odcinka "Gotowych na wszystko", ale zaczął nadrabiać te zaległości. - Mogę obejrzeć wszystkie odcinki na swoim iPadzie. Nie oglądam telewizji, więc chyba powinienem się za to zabrać, żeby wiedzieć, o czym jest ten serial - dodał gwiazdor.
Źródło
wtorek, 07 grudnia 2010
Zamieszki na Wisteria Lane

Plan Paula wobec Wisteria Lane nabiera rumieńców. Zamierza on otworzyć ośrodek lub ośrodki resocjalizacji byłych więźniów. Ludzie się naprawdę zdenerwują i doprowadzi to do wybuchu furii. Ktoś strzeli do kogoś z broni palnej i ucierpi więcej niż jedna osoba...

Tutaj jest dostępne promo, gdzie widać o wiele więcej:
środa, 01 grudnia 2010
Powróci Lesley Ann Warren, jako Sophie Bremmer

Magazyn TV Guide podał taką oto informację:
Kiedy Lesley Ann Warren wróci do "gotowych na wszystko" pierwszy raz od sześciu lat jako nabuzowana matka Susan, Sophie, zabierze ona ze sobą swą siostrę, Claire, graną przez Valerie Harper. Producent "Gotowych..." Bob Daily powiedział mi, że ciocia Claire, która lubi swój alkohol, odwiedzi swą siostrzenicę Susan (Teri Hatcher) w szpitalu po tym jak odniosła obrażenia w ulicznych zamieszkach., które ujrzycie jeszcze w 2010 roku. Widać, że Valerie, lat 71, wystąpi w drugim epizodzie nowego roku [odc. 7x12 - przyp. red] Gdzie jest mąż Sophie, Morty (Bob Newhart), możecie spytać? Trzyma się, po prostu po za kamerą tym razem. Skoro Newhart, Harper i Carol Burnett przeszły przez Wisteria Lane, czy jest jeszcze jakaś legenda telewizji, którą chciał byś zobaczyć w Fairview?
Źródło