Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 30 grudnia 2009
Orson na wózku - zdjęcia

Pojawiły się już zdjęcia z odcinka 13 szóstego sezonu. Widać na nich Katherine, która rozmawia z pozostałymi przyjaciółkami oraz Orsona, który jeździ na wózku. Bree urządziła mu specyficzną kąpiel.

Info: Mikołaj
niedziela, 20 grudnia 2009
Zdjęcia z 11 odcinka

Na stronie pojawiły się fotki z odcinka 11 szóstego sezonu. Jak Wam się podoba Susan?

Info: Mikołaj
Fragmenty odcinka 11
Na stronie możecie znaleźć 4 fragmenty nowego odcinka "Gotowych na wszystko". Cały odcinek będzie wyemitowany w ABC w niedzielę, 3 stycznia. Wtedy dowiemy się, kto zginął w katastrofie na Wisteria Lane.
W tych filmikach zobaczycie Gaby starająca się wcisnąć swoja córkę, Celię, do reklamy; wspomnienia Susan z czasów małżeństwa z Karlem; Lynette i Toma, gdy dowiedzą się, że tylko jedno z bliźniąt jest zdrowe oraz sytuację z przyszłości, gdy Lynette będzie próbowała swojego niepełnosprawnego syna nauczyć samodzielności.
środa, 16 grudnia 2009
Gaby babcią

Serwis opublikował zdjęcie serialowej Gaby (Evy Longorii) znacznie postarzonej na potrzeby odcinka 11 szóstego sezonu. Jak Wam się podoba?

Info: Mikołaj
czwartek, 10 grudnia 2009
Koniec w maju
Strona podała, że będą 23 odcinki sezonu, który zakończy się 23 maja 2010.

Info: Mikołaj
niedziela, 06 grudnia 2009
Fragmenty nowego odcinka

W dziale "Pliki" (wejdź tutaj) znajdziecie kilka nowych filmików z odcinka z katastrofą samolotu. Wiemy już, że Katherine trafi do szpitala, gdzie odwiedzi ją Susan. Katherine chce oskarżyć Mike'a o napaść. Między Gabi a Lynette wciąż będzie panowało napięcie, którego nie rozładuje świąteczna atmosfera.

czwartek, 03 grudnia 2009
Znamy dusiciela?
Serwis podał, że dusicielem jest... Eddie, przyjaciel Danny'ego, który pojawił się w odcinkach 6x03 (właściciel naprawianego samochodu), 6x08 (pracownik kawiarni) oraz 6x09.

Info: Mikołaj
środa, 02 grudnia 2009
Nowe informacje o Bolenach
Najnowszy odcinek rzuca nieco światła na tajemnicę Bolen'ów: Angie powiedziała w nim, że po 18 latach bycia duchem, wreszcie ma przyjaciół, pracę i żyje pełnią życia. To nasuwa wniosek, że ucieka od tylu lat, czyli , jeżeli 6 sezon to lata 2014 - 15, bedzie to od 1996 roku. Mówiąc o przeszłości zdradziła widzom, że zabiła mężczyznę. Jej syn Danny, po odrzuceniu przez Julie Mayer, przedawkował leki i chciał się zabić. Gdy obudził się, powiedział sąsiadce Monie Clark, że jego prawdziwe imię to Tyler.
Robi się ciekawie!
Katherine podcięła sobie żyły w swym domu. Zanim to zrobiła, zadzwoniła na pogotowie. Dlatego nie będzie obecna w odcnku 6x10: tym z uderzeniem samolotu.
Angie powiedziała też, że spotyka się z Nickiem od 1991 roku.
Drea de Matteo nie wystąpi w odcinku 12. Nie dlatego, że skreślą Angie ze scenariusza, ale Drea wystąpi tylko w 20 odcinkach sezonu. Tak została zakontraktowana. To i tak więcej, niż większość aktorów wspierających serial. Dla przykładu Applewhite'owie wystąpili tylko w 16 lub 17 odcinkach sezonu drugiego.

Info:Mikołaj