Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 23 listopada 2011
Powroty gwiazd!
Znani nam dobrze z serialu Andrea Bowen, Kyle MacLachlan i Dana Delany, czyli serialowi Julie Mayer, Orson Hodge i Katherine Mayfair, powrócą do ósmego sezonu serialu!!!! Jak myślicie, jaki bedzie ich cel pobytu? Ja mam pewne przypuszczenia, ale teraz oddaję wam głos.
wtorek, 22 listopada 2011
Propozycja na przerwę w odcinkach.
Stacja ABC zrobiła swoją listę postaci, które wyjechały z Wisteria Lane, ale są pamiętane. Jest ona dostępna tutaj. Niestety, zabrakło na niej Edie i dlatego najwięcej komentarzy pod zdjęciami dotyczyło właśnie tego charakteru, granego niegdyś przez Nicollette Sheridan. Dlatego wychodzę z taką inicjatywą. Napiszcie kogo najbardziej Wam brak w serialu. Kogo, oprócz Edie, ale oczywiście możecie ją także wypisywać, chcieli byście zobaczyć jeszcze w ostatnich prawdopodobnie 16 odcinkach ostatniego sezonu "gotowych na wszystko". Jeśli nie pamiętacie, to na wikipedii, na haśle "gotowe na wszystko" jest lista postaci które wystąpiły w serialu. Najlepiej, gdybyście jeszcze wypisali "dlaczego" akurat ona. OCZYWIŚCIE uwzględniam w tym pomyśle postacie uśmiercone przez twórców. Nie jest zabronione przywołanie kilku postaci.
czwartek, 17 listopada 2011
Kolejny epizod
Z góry przepraszam, że od 9 dni nic nie publikowałem. Teraz pojawił się za to opis odcinka 8x08 "Suspicion Song" dostepny w dziale "odcinki (sezon VIII)".
 
Pozdrawiam!
 
PS. Przypominam, że nastepny odcinek, 8x09, w ameryce wyemitują dopiero 4 grudnia.
 
Dlatego też... Mozecie pisać w komentarzach kogo obstawiacie jako nadawcę listu do Bree, co stanie się dalrj ze zwłokami Alejandro, czy Bree popełni samobójstwo, czy Ben ma własną tajemnicę i jakie sekrety Young;ów bedziemy jeszcze mogli poznać?
wtorek, 08 listopada 2011
Kolejne streszcznie
Wyciąg wątków przedstawionych w odcinku 8x07 "Always in Control" został oprzedstawiony pod tym linkiem.
 
PS. Mam nadzieję, że nie jest chaotycznie bo wiele problemów było ze sobą mocno splecionych w tym epizodzie.
czwartek, 03 listopada 2011
Prośba o tłumaczenie spełniona
8-7  "Always in Control"   November 6
 
Susan attempts to improve her art to impress Andre. A jealous Lynette lies to Penny about Jane. Gabrielle and Carlos attempt to change Bob's and Lee's opinion of the Solis children. They're doing so because they want Bob and Lee to be the kids' guardians should something happen to them. Bree is stunned to learn who dug up Alejandro's body.
 
Susan będzie zdecydowana ulepszyć swoje prace by zaimponować Andre. Zazdrosna Lynette okłamie Penny na temat Jane. Gabrielle i Carlos będą próbowali zmienić opinię Lee i Boba na temat swoich dzieci. Zrobią to, ponieważ zapragną by Bob i Lee zostali opiekunami ich dzieci, gdyby coś im się stało. Bree będzie wstrząśnięta faktem, kto odkopał zwłoki Alejandra.
_________________
 
8-8  "Suspicion Song"   November 13
 
Growing suspicions concerning Bree's involvement in Alejandro's disappearance lead Chuck to harass Bree. Andre introduces his students to Felix Bergman (Leslie Jordan) who's going to evaluate their paintings. He loves Susan's work, but Susan declines his offer to put her paintings in a gallery showing, as the paintings involve Alejandro's death.  Gabrielle takes over for Carlos at work with the help of his assistant Marilyn (Jayne Entwistle). When Carlos's boss Mr. Sweeney (H. Richard Greene) arrives, wishing to speak with him, Gabrielle must race to cover for her husband concerning his drinking problem. It's Tom and Lynette's 22nd anniversary, and Lynette wants to save her marriage.  Becky Wu appears as Amy Yamada with Andrea Parker as Jane.
 
Rosnące podejrzenia dotyczące uczestnictwa Bree w zniknięciu Alejandra zmuszą Chucka do nękania Bree. Andre przedstawi swoich studentów Felixowi Bergmanowi (Leslie Jordan), który to będzie oceniać ich prace. Spodobają mu się dorobek artystyczny Susan, ale kobieta odrzuci ofertę umieszczenia jej dzieł na wystawie w galerii, skoro zawierają w sobie śmierć Alejandra. Gabrielle przejmie obowiązki Carlosa w pracy przy pomocy Marilyn (Jayne Entwistle), jego asystentki. Kiedy szef Carlosa pan Sweeney (H. Richard Greene) przybędzie, w celu odbycia z nim rozmowy, Gabrielle będzie musiała szybko zatuszować problem jego picia. Na 22 rocznicę ślubu Scavo, Lynette postanowi ocalić swoje małżeństwo.
 
Becky Wu wystąpi jako Amy Yamada a Andrea Parker jako Jane.
_________________
 
8-9  "Putting It Together"  December 4
 
Gabrielle is desperate to reach Carlos, who's not currently at home. Bree gets drunk at a bar, then spills the details of her past and present problems to 3 women at the bar. As the episode draws to a close, a desolate Bree ends up in a motel room with a bottle of wine and a gun.
 
Gabrielle będzie chciała wszelkimi sposobami dojść do Carlosa, którego akurat nie będzie w domu. Bree schleje się w barze i wybełkocze szczegóły swojej przeszłości oraz teraźniejszej sytuacji trojgu kobietom w barze. Gdy epizod będzie zmierzał do końca, zalana Bree wyląduje w pokoju motelowym z butelką wina i rewolwerem.
Źródło
środa, 02 listopada 2011
8.06 "Witch's Lament"
Opis odcinka, uważam, że równie pasjonującego co 4x06 "Now I Know, Don't Be Scared", znajdziecie pod tym linkiem. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.