Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

wtorek, 24 listopada 2009
Kto odziedziczy majątek Karla?

Odcinek 12: prawnik odczytuje testament Karla: kto dostanie majątek zmarłego? Gdzie indziej, striptizerka przy klubie tańczy dla nowego właściciela. Tom pracuje w przedsiębiorstwie Carlosa, ale popełnia błąd z klientem, który wyłapuje Lynette. Susan dziedziczy lokal ze striptizem od swego pierwszego męża. Ma nadzieję go sprzedać. Gdy go odwiedza, widzi, że Mike jest jego stałym klientem! Jedno z dzieci Solis (podejrzewamy, że Juanita) mylnie sądzi, że jest biała, ku zdziwieniu Gabrielle.

Info: Mikołaj
Orson przeżyje?
W odcinku 11 wizja Bree będzie się toczyć wokół tego, jak wyglądałoby jej życie, gdyby zmarł Orson. Tymczasem to Karl nie żyje, w przeciwieństwie do Orsona, który prawdopodobnie będzie sparaliżowany.

Info: Mikołaj
Córka Gaby

Karolina Villarreal zagra Celię, córkę Gaby, w odcinku 11 szóstego sezonu.

Info: Mikołaj

sobota, 21 listopada 2009
Więcej na temat katastrofy
W odcinku z katastrofą samolotu zginą prawdopodobnie trzy postacie: jedna główna, jedna ważna, będąca w serialu od pierwszego sezonu i pomniejsza. Producenci powiedzieli, że fani będą mieli żal o usunięcie tej postaci, ale jest to najlepszy okres by zakończyć jej wątek. Wiemy natomiast, że Shawn Pyfrom - Andrew Van De Kamp w serialu - chce odejść z produkcji, dla rozwijania swej kariery. Natomiast Karl (Richard Burgi) ma romans z Bree i nie wiadomo jak rozwinie się sytuacja w trójkącie ona-jej mąż i kochanek. Podsumowując - kto to będzie? Karl? Andrew? Jedno z dzieci Lynette? Ktoś inny?! Dowiemy się 6 grudnia, na kanale ABC.

Info: Mikołaj
czwartek, 19 listopada 2009
Nowy syn Lynette

Zayne Emory zagra syna Lynette w odcinku 6x11

Info: Mikołaj
niedziela, 15 listopada 2009
Fotki z 10 odcinka


Co by było, gdyby... - czyli odcinek 11

Przyszłość jest... teraz! Kilka postaci będzie fantazjować na temat co by było gdyby w tym epizodzie. Jedna z nich będzie dziać sie podczas snu gospodyni, znajdującej sie pod wpływem znieczulenia.
Wizje kobiet będą dotyczyć kilku wątków. U Gabi zobaczymy jak skupienie się na młodszej córce wpłynęło na rodzinę. Bree wyobrazi sobie życie z Karlem po rozwodzie z Orsonem. Susan będzie rozmyślać natomiast nad tym jak by potoczyło się jej życie, gdyby nie rozwiodła się z Karlem. Lynette natomiast zastanawiała by się, co by się stało, gdyby pracowała nad przezwyciężeniem komplikacji związanych z porażeniem mózgowym, mającego przyjść dopiero na świat syna, Patricka.
W tym odcinku wyjaśni się wiele na temat przeszłości Angie: przed kim ucieka, dlaczego i jaki zapadł by wyrok na nią przed sądem.

Info: Mikołaj
środa, 11 listopada 2009
Kolejne szczegóły katastrofy

W ostatnim epizodzie tego roku, który zostanie wyemitowany w grudniu, samolot czarterowy wejdzie w korkociąg na Wisteria Lane i zostawi dwóch bohaterów złapanych w pułapkę w ich domu: Bree (Marcia Cross) i Orsona (Kyle MacLachlan). Śmierć zbierze więcej niż jedno żniwo. Jednym z uśmierconych będzie "ulubieniec fanów." Czy będzie to Orson? Źródła nie potwierdzają tego, ale byłby moim pierwszym przypuszczeniem. Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ trzymający w napięciu moment nie zostanie rozwiązany, aż do czasu kiedy serial powróci w 2010 roku. Co do drugiej gospodyni, która będzie zagrożona, wiadomo, że to jest jedna z głównych bohaterek: Gaby (Eva Longoria-Parker), Susan (Teri Hatcher) albo Lynette (Felicity Huffman) — i to jest rodzaj scenariusza, który zmrozi każdą matkę. Ona może ponieść poważną stratę próbując ratować kogoś jeszcze. Jak myślicie: kto umrze w "gotowych..."? Kto jeszcze jest w tarapatach?

Info: Mikołaj

Źródło
Wiemy kto NIE zginie
Dana Delany, czyli serialowa Katherine, zdradziła, że grana przez nią postać nie będzie ofiarą katastrofy samolotu na Wisteria Lane. Katherine w tym czasie będzie w... szpitalu. Z jakiego powodu się tam znajdzie?
Teri już pracuje
W najnowszym numerze "Świata Seriali" (na str. 4) ukazał się tekst dotyczący Teri Hatcher. Aktorka wróciła już do pracy na planie serialu "Gotowe na wszystko". Ostatecznie zdementowała też plotki o tym, jakoby miała być chora na A/H1N1.

Info: Mikołaj
 
1 , 2