Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

środa, 24 lutego 2010
Nowe fotki, nowi bohaterowie

Helena Mattsson zagra Irenę, gorącą Rosjankę, którą Preston przywiezie z Europy jako... swą narzeczoną.

Zdjęcie Gabi i Irine Spectley (Ellen Crawford) pochodzi z planu odcinka 6x17. To ona najprawdopodobniej przekaże Patrickowi Logan'owi, gdzie jego była kochanka mieszka.

Znamy też już matkę Angie, Rose De Luca (Suzanne Costallos).

Pojawiły się za to zdjęcia z samego odcinka.

Info: Mikołaj
piątek, 19 lutego 2010
5 sezon na DVD

„Gotowe na wszystko” – pięć kobiet, pięć tylko pozornie nudnych szarości codziennego życia, jedna zatrważająca tajemnica. 5. sezon amerykańskiego hitu „Desperate Housewives” już 19 lutego pojawi się na polskim rynku DVD.

Komedia, dramat, kryminał czy klasyczna opera mydlana – trudno jednoznacznie stwierdzić do którego gatunku zaliczają się „Gotowe na wszystko”. Może dlatego serial zaskarbił sobie sympatię tak wielu widzów. W samych Stanach Zjednoczonych finał 1. sezonu obejrzało ponad 30 milionów osób. W Polsce najchętniej oglądane odcinki przyciągnęły do odbiorników telewizyjnych aż 3 milionów widzów. Fenomen i profesjonalizm serialu potwierdza fakt, że serial podbił nie tylko serca widzów, ale także krytyków – serial zdobył 4 Złote Globy i 3 nagrody Emmy.

„Gotowe na wszystko” to jeden z najlepszych seriali telewizyjnych do tej pory nakręconych o kobietach i dla kobiet w każdym wieku. To obietnica zabawnie, ale i prowokująco spędzonego wieczoru z nutką niepokojących niedomówień w tle. To historie napisane dla „naszych sąsiadek”, które z chęcią podzielą się z nami swoimi problemami. Tylko czy będziemy umieli im pomóc rozwikłać kolejne zagadki?

Dla ciekawych również innych wyjątkowych historii z życia amerykańskich postaci, CD Projekt oferuje także inne seriale, które 19 lutego pojawią się na płytach DVD. Wśród nich znajdą się takie pozycje jak: „Zagubieni. 5 sezon”, „Brzydula Betty. 3 sezon” i „Chirurdzy. 5 sezon”.Informacja prasowa
czwartek, 18 lutego 2010
Zdjęcia z planu


Zdjęcia z planu odcinka 6x17
Źródło

Info: Mikołaj
piątek, 12 lutego 2010
Modelki gotowe na wszystko

Heidi Klum i Paulina Porizkova podpisały kontrakt na jeden odcinek (Sezon 6 odcinek 17). Zagrają w nim byłe koleżanki Gaby z czasów, gdy była modelką. Faceci będą mieli na co popatrzeć.

Info: Mikołaj
wtorek, 09 lutego 2010
Romans Katherine

Robin nie tylko pocałuje Katherine (odcinek 6x15) ale Katherine odkryje, że... przespała się z Robin (odcinek 6x16)! Znowu będzie się działo!

Info: Mikołaj