Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

sobota, 14 lutego 2009
Co z Edie?


Pojawiły się informacje, że jedna z bohaterek "Gotowych na wszystko" zginie w wypadku samochodowym. Najprawdopodobniej stanie się to w którymś z odcinków nowego sezonu. W ten sposób z serialu miałaby odejść Edie.

Aktualizacja: Filmik z tym wydarzeniem dostępny w dziale "Pliki" pod tym adresem.

sobota, 07 lutego 2009
5 sezon od 12 lutego na FOXlife
Emisja dwóch premierowych odcinków 12 lutego o godz. 21.00. i 22.00.
Emisja pozostałych odcinków w każdy czwartek o godz. 21.00.

5 sezon „Gotowych na wszystko” to zaskakująca odsłona i wyraźna zmiana w serialu, której początek mogli obserwować widzowie już w finałowym odcinku 4 serii. Scenarzyści odsłonili przed fanami życie bohaterek 5 lat później. I oczywiście było wiele niespodzianek, bowiem 5 lat to bardzo długo – szczególnie na Wisteria Lane.

Przeskok spowodował drastyczne zmiany w życiu mieszkanek Wisteria Lane
i towarzyszących im mężczyzn. – Susan to już nie ta sama kobieta – mówi Teri Hatcher, odtwarzająca tę postać w serialu. – Przecierpiała swoje i to zmieniło jej poglądy na wiele spraw.
Niektóre rzeczy się nie zmienią. Narratorką serialu nadal będzie gotowa na wszystko nieboszczka Mary Alice. Analogicznie jak w poprzednich sezonach pojawi się zagadka: Edie (Nicollette Sheridan) wyjdzie za mąż za mężczyznę szukającego zemsty (Neal McDonough).

Kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy mieszkanki przedmieścia, każda z nich miała własne pragnienia: Bree chciała być doskonałą panią domu, Lynette wierzyła, że może odnosić sukcesy jako businesswoman i matka, Gaby pragnęła, żeby świat kręcił się wyłącznie wokół niej, a Susan fantazjowała o szczęśliwej miłości do grobowej deski.

Nowy wątek Susan "wstrząśnie widzami", mówi Bob Daily, producent serialu, odnosząc się do rozpadu jej związku z Mikem (James Denton). – W pierwszym odcinku dowiadujemy się o tragicznych wydarzeniach, do których między nimi doszło. Susan jest dziś bardziej cyniczna i zamiast tęsknić za bajkowym romansem, chce tylko, żeby jej nowy związek pozostał bez zobowiązań. Nowy przyjaciel Susan, grany przez Gale’a Harolda, chciałby bardziej zaangażowanej relacji. Mike także nie zniknął z horyzontu. – Mieliśmy nadzieję, że uda się to utrzymać w większej tajemnicy, ale szybko się wydało, że James Denton powróci do serialu – mówi Daily. Producenci zastanawiali się nad zmianami w karierze Susan, ilustratorki książek dla dzieci. – Postanowiliśmy jednak na razie skupić się na jej życiu uczuciowym.

Nie tylko Susan doświadczyła dramatycznych zmian. Gaby (Eva Longoria Parker), dawniej egoistyczna, bogata gwiazda świata mody, stała się mamą i opiekunką niewidomego męża, której się nie przelewa. – Straciła wszystko, co było dla niej ważne. Na domiar złego, jej pięcioletnia córka ma problemy z nadwagą – mówi Daily. – To bogate źródło pomysłów. Straciła swoją pozycję społeczną i jest gotowa na wszystko, żeby wspiąć się z powrotem.

Eva Longoria Parker nie ma nic przeciw temu. Mówi, że cieszy się na granie mniej oszałamiającej Gaby. – Ma za sobą przeszłość modelki – mówi. – W swoim bezguściu czyni wysiłki, żeby nadal wyglądać imponująco, co jest po prostu tragiczne. I, owszem, noszę powiększające wkładki na pośladkach, brzuchu i piersiach. Ponieważ Gaby i Carlos (Ricardo Antonio Chavira) mają dziś dwoje małych dzieci, można mówić o pojawieniu się nowego pokolenia na Wisteria Lane, w czym ma udział także pięcioletni syn Susan i Mike’a.

Wśród innych zmian można wymienić nowych aktorów grających młodych Scavo. Lynette (Felicity Huffman) musi sobie radzić z bliźniakami, którzy
z nieznośnych dzieci stali się nastoletnimi kryminalistami. Do spółki z mężem

Lynette stara się wziąć górę nad wrzaskliwymi chłopakami. – Gra idzie
o większą stawkę. Matka wie, że to może być ostatnia szansa na wywarcie na dzieci pozytywnego wpływu – mówi Daily. – Przesadnie stara się zadośćuczynić za to, co stało się z chłopcami, i córkę wychowuje inaczej.

Bree (Marcia Cross) zbudowała imperium biznesowe zorientowane
na niepracujące zawodowo matki, po tym, jak jej mąż Orson (Kyle MacLachlan) odniósł finansową porażkę. – W sumie opuszcza własny dom, każąc innym kobietom, żeby siedziały w swoich - mówi Daily. Po drodze angażuje syna Andrew (Shawn Pyform) jako zawodowego zbira, żeby samej nie brudzić sobie rąk nieprzyjemną stroną biznesu. Cross mówi, że jest zachwycona zmianą. – Nie mogłam się doczekać, kiedy Bree wyjdzie wreszcie z domu. To znaczy, wychodząc zabierze ze sobą swoje ciasteczka, ale przynajmniej wyjdzie na zewnątrz. Bree zabierze też ze sobą dawną rywalkę, Katherine (Dana Delany). Katherine pracuje teraz z Bree w firmie cateringowej i zazdrośnie patrzy na gwałtowny rozwój kariery Bree, publikującej właśnie nową książkę kucharską – mówi Daily. – Zanosi się też na bardzo ciekawego nowego amanta Katherine.

Fani serialu powinni cieszyć się nim póki mogą, ogłoszono już bowiem zakończenie "Gotowych na wszystko": realizacja skończy się po siódmym sezonie. – Myślę, że się wycofamy, póki ludzie ciągle nas lubią – zapowiedział Mark Cherry, pomysłodawca i producent serialu.

Źródło: FOXlife