Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

Blog > Komentarze do wpisu
Separacja Toma i Lynette. Co dalej?

Nie wiem jak fragment zaznaczony na czerwono mam odczytać: koniec małżeństwa czy etapu separacji w małżeństwie?

 

Rachel: Jakiś przeciek z "gotowych na wszystko" dotyczący Toma i Lynette? Fani zaczynają mieć dość tej separacji ponieważ trwa ona zbyt długo!

Ausiello: Osaczyliśmy szefa DH Marca Cherry na niedzielnym rozdaniu nagród amerykańskiej gildii scenarzystów i delikatnie spytaliśmy się na temat możliwego zjednoczenia Toma i Lynette. "Będziemy mieli interesujące zwroty oraz zawirowania [wkrótce]", powiedział, "i mam nadzieję, że będzie to pasjonujące a także fascynujące zakończenie do ich stosunków/małżeństwa". Poszedł dalej ale potwierdził, że Brenda Strong, kobieta a nie tylko głos, wystąpi w tym łabędzim śpiewie, dodając "powiedziałbym, że szanse zobaczenia [Mary Alice] na ekranie w finale sezonu są bardzo wysokie".

 

A oto oryginał informacji:

Question: Any Desperate Housewives scoop about Lynette and Tom? Fans are getting sick of this separation; it's gone on far too long! ?Rachel

Ausiello: We cornered DH boss Marc Cherry at Sunday's WGA Awards and gently grilled him about a possible T/L reunion. "We've got some interesting twists and turns [ahead]," he said, "and what I hope will be an amazing and fascinating end to their relationship." Cherry went on to all but confirm that Brenda Strong the woman and not just the voice will be featured in the swan song, saying, "I would say that the odds of seeing [Mary Alice] on screen in the season finale are very high."

 

Źródło

środa, 22 lutego 2012, housewive

Polecane wpisy

  • Małe info co do emisji odcinków

    W odpowiedzi na pytanie marti, 078088234089.swiecie.vectranet.pl  : 19 lutego: odcinek 8x14 "Get Out of My Life" 26 lutego: rozdanie Oscarów (84. gal

  • Odcinek 8x13 "Is This What You Call Love?"

    ...jeśli ktoś nie oglądał to może przeczytać.. tutaj.

  • A to ci nowość!

    Aż się poplułem! Bree będzie miała SYNOWĄ! Panią Van De Kamp a Andrew będzie mieć żonę! Tak [na chwilę obecną]podaje http://desperate-housewives.tripod.com/id3.

Komentarze
Gość: nasska, *.man.bydgoszcz.pl
2012/02/23 16:48:52
ja bym to przetłumaczyla bardziej tak - " i mam nadzieję, że będzie to zaskakujące i fascynujące zakończenie ich związku."...ale ja z angielskiego jestem kiepska:)))
-
Gość: nasska, *.man.bydgoszcz.pl
2012/02/27 21:45:45
i coś mi się zdaje , że to Tom będzie tą osoba która zginie :((((
-
Gość: lilywhite, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/03/06 20:11:53
"i mam nadzieję, że będzie to niesamowite i zaskakujące zakończenie ich związku" wszystko wskazuje na to, że Tom zginie. Carlos i Mike pojawiają się w spoilerach z kolejnych odcinków. Tom jednak (niestety) nie.
-
Gość: nasska, *.man.bydgoszcz.pl
2012/03/07 14:45:34
tak jak pisałam - tez tak uważam - ale gartulacje dla twórców- bo tak naprawde można podejrzewać każda z tych trezch osób- Mike- wiadomo- porachunki z lichwiarzem - uważam, że to jest najbardziej przewidywalne, więc chyba na to sobie nie pozwolą... Carlos- nie wiem jak - ale byłoby to dobre rozwiązanie dla sprawy z morderstwem - w zapowiedziach kolejnych odcinkow, sa dwuznaczene opisy tego co będzie robić Gabi...a Tom - własnie ten wpis o zakonczeniu związku jest bardzo niejasny...
-
2013/07/01 12:47:55
Akurat ten sezon oglądałam, kiedy sama brałam rozwód, więc dzieliłam swoje smutki z Lynette. A muszę przyznać, że rozwód miałam trudny i nie wiem, jakbym przez to przebrnęła, gdyby nie moja kancelaria prawna. Wrocław ma wielu świetnych prawników, a ja trafiłam chyba na najlepszego z nich :) Pozdrawiam wszystkich fanów serialu. Szkoda, że już się skończył, bo był moim numerem 1.
-
Gość: Zarobić kasę ale gdzie, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2013/07/09 15:58:03
To świetny serial był i zawsze będzie.