Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

Blog > Komentarze do wpisu
Zaskakujące spoilery: odcinek 8x15 i 8x16
Someone we've known for years sends a letter to the police and when the police read the letter, they learn a number of details about Alejandro's death, including where the body is currently buried. Carlos is giving away his company's money to people the company has hurt in the past. It sounds nice in theory, sure, but could bankrupt the company.
 
Ktoś kogo znamy przez lata wyśle list na policję. Kiedy go przeczyta, dowie się wielu szczegółów na temat śmierci Alejandra, włączając w to aktualne miejsce pochówku jego ciała. Carlos odda pieniądze swej firmy ludziom, którzy zostali przez owo przedsiębiorstwo skrzywdzeni w przeszłości. Brzmi to miło w teorii ale może spowodować bankructwo zakładu.
Źródło
 
Kto to może być? Skręca mnie z ciekawości!
sobota, 21 stycznia 2012, housewive

Polecane wpisy

  • Czternasty epizod

    i wszystkie zawarte w nim wątki można już przeczytać... w tym miejscu.

  • Separacja Toma i Lynette. Co dalej?

    Nie wiem jak fragment zaznaczony na czerwono mam odczytać: koniec małżeństwa czy etapu separacji w małżeństwie? Rachel: Jakiś przeciek z "gotowych na wszystko

  • Rex i Juanita

     W odcinku 8x17 powrócą Rex Van De Kamp i Juanita "Mama" Solis jako retrospekcje. Warto wspomnieć, że dla Lupe Ontiveros będzie to powrót po 7 latach ni

Komentarze
Gość: marata207, *.dynamic.chello.pl
2012/01/21 17:49:47
Wygląda na to że jednak Ben niemoże być w to zamieszany poniewarz ciało Alejandro zostało pogrzebane przez Mika na jego budowie.Sam by sobie nieszkodził.
-
Gość: , *.3s.pl
2012/01/23 18:25:33
a ja obstawiam księdza, który pojawia się sporadycznie, ale jest od początku blisko Wisteria line
-
2012/01/27 09:37:12
hmm czyli to będzie ten facet, który w odcinku 11 dwukrotnie obserwował Bree ze swojego samochodu...ciekawe kto to może być?? Może Orson?? ale skąd by o tym wszystkim wiedział no i miałby "wkopywać" swoja była żonę i jej przyjaciółki,chyba nie??
-
2012/01/28 14:27:36
zapewne ORSON