Gotowe na wszystko - bohaterowie, streszczenia odcinków, uliczka, informacje, plotki oraz video

Najlepsze Strony Filmowe

Get Firefox!

Blog > Komentarze do wpisu
Myślę, że lutowy odcinek będzie szczególnie ciekawy.
8-14
 
One of the many men Bree slept with recently visits her to inform Bree that he may have given her a STD. She, in turn, visits her recent partners to tell them. Mrs. McCluskey's cancer is back in a bad way. Kyle MacLachlan appears again as Orson.
 
Jeden z wielu łóżkowych facetów Bree nagle odwiedzi ją z informacją, że mogła zostać zarażona jedną z chorób przenoszonych drogą płciową. Z kolei ona odwiedzi swoich partnerów by przekazać im to. Rak Karen MCCluskey powróci w znacznie niebezpieczniejszej formie. Kyle MacLachlan ponownie pojawi się jako Orson Hodge.
_________________

W przypadku Bree jest to ewidentne zerżnięcie wątku z "seksu w wielkim mieście", sezon 3 odcinek 6: "Ginekolog Mirandy wyznał jej, że ma klamydię, chorobę układu rozrodczego, grożącą bezpłodnością. Musiała zadzwonić do poprzednich kochanków, nawet do gderliwego adwokata z którym kiedyś chodziła. Dowiedziała się, że Steve miał więcej partnerek od niej i kazała mu zrobić test, który dał negatywny wynik." Zobaczymy jednak jak tu zostanie pokazany.
Źródło
sobota, 17 grudnia 2011, housewive

Polecane wpisy

  • Czternasty epizod

    i wszystkie zawarte w nim wątki można już przeczytać... w tym miejscu.

  • Separacja Toma i Lynette. Co dalej?

    Nie wiem jak fragment zaznaczony na czerwono mam odczytać: koniec małżeństwa czy etapu separacji w małżeństwie? Rachel: Jakiś przeciek z "gotowych na wszystko

  • Rex i Juanita

     W odcinku 8x17 powrócą Rex Van De Kamp i Juanita "Mama" Solis jako retrospekcje. Warto wspomnieć, że dla Lupe Ontiveros będzie to powrót po 7 latach ni

Komentarze
Gość: marata207, *.dynamic.chello.pl
2011/12/19 12:10:22
Ciekawe Ben kiedy powiedział Berr że pomorze jej się pozbyć zwłok Alechandra(niewiem jak pisze się to imie) jeszcze będzie potrzebował jej pomocy.
O coś tu pewnie chodzi!!!
Jeśli jesdnak chodzi o list to pewnie to Orson go wysłał.
Co myślicie?!
-
Gość: marata207, *.dynamic.chello.pl
2011/12/19 12:12:46
Pozatym naciągane jest też to że Berr ideana Pani domu stała się puszczalska.
-
Gość: Prowadzący blog., 95.108.74.*
2011/12/19 12:43:45
Do Gość: marata207, "BREE" słoneczko, a nie "Berr" oraz Twoje teorie nie są do obalenia bo też sądzę, że sprawa z Alejandrem powróci. Dowód mieliśmy w ostatnim odcinku 8x09, gdy Chuck był niebezpiecznie blisko odkrycia gdzie są zwłoki. Wątek puszczalstwa Bree też wydaje się naciągany, ale zobaczymy jak zostanie ukazany i jaki dadzą tego powód. Pozdrawiam!